Genital bölgenizi mahvetmeyin

Ergenliğe geçiş dönemimde vulvamda farklılıklar olduğunu fark etmeye başladım. Değişmeye başlamıştı.

Ergenlige gecerken vulva ne bilmiyordum ki farkliliklarini farkedeyim. :confused:

O degil de; konunuz ve kullanici adiniz mukemmel uyumlu Mahmut bey the Ucus Harekat Uzmani.

Siz gerçekten son derece edepsizzzz ………

Donunu eline almış mahalle mahalle gezen diye tabir edilen bir edepsizsiniz.

Vajinasını halk tabiri ile ….. ballandıra ballandırara anlatacak kadar yırtıksınız…

Valla bi kadının orası kararsın, sarksın, bilmemnesi büyük olsun da sizin gibi olmasın.

Hayatınıza giren insana ilk buluşmada ……….. ne kadar güzel olduğunu anlatında ne geri olduğunuzu anlasın….
Hanımefendi
Siz gerçekten son derece edepsizzzz ………

Donunu eline almış mahalle mahalle gezen diye tabir edilen bir edepsizsiniz.

Vajinasını halk tabiri ile ….. ballandıra ballandırara anlatacak kadar yırtıksınız…

Valla bi kadının orası kararsın, sarksın, bilmemnesi büyük olsun da sizin gibi olmasın.

Hayatınıza giren insana ilk buluşmada ……….. ne kadar güzel olduğunu anlatında ne geri olduğunuzu anlasın….
Hanımefendi her gün burda konuları görüyorum. Işık kapalı sevişiyorum, utanıyorum, iç dudağım sarktı, karardı, lazer yaptırdım işe yaramadı, ameliyattan sonra acı çektim… Daha bir sürü
Ben de ilerde bunları yaşamamak için dikkat ettim.Sizlerle de paylaştım. Genç kızlarımız bile burda 16 yaşındayım iç dudağım sarktı, karardı, psikolojim bozuldu diye konular açıyorlar. Böyle ufak şeylere dikkat ederek ilerde ameliyat olmalarına, para dökmelerine, üzülmelerine gerek yok. Art niyet aramanız hiç hoş değil.

Hanımefendi

Hanımefendi her gün burda konuları görüyorum. Işık kapalı sevişiyorum, utanıyorum, iç dudağım sarktı, karardı, lazer yaptırdım işe yaramadı, ameliyattan sonra acı çektim… Daha bir sürü
Ben de ilerde bunları yaşamamak için dikkat ettim.Sizlerle de paylaştım. Genç kızlarımız bile burda 16 yaşındayım iç dudağım sarktı, karardı, psikolojim bozuldu diye konular açıyorlar. Böyle ufak şeylere dikkat ederek ilerde ameliyat olmalarına, para dökmelerine, üzülmelerine gerek yok. Art niyet aramanız hiç hoş değil.
Sen vajina profosoru musun :KK53:

Tüy almamak mı? :kusmuk:

Istediğin gibi övebilirsin normal doğum yapınca görürüm o vulvayı :anneadayı::KK8:

Edit: Lazer epilasyon 1960'da üretilmeye başlanmış lazım olursa diye burda dursun..
Evet hiç almadım. Ben de iğrenç mide bulandırıcı olduğunu biliyorum.
İlçede yaşıyorum ve buraya lazer epilasyon geçen sene geldi. Güzellik merkezleri yeni açılmaya başladı.

Sen organına neden bu kadar büyük anlamlar yükledin ki?Eminim evleneceğin kişi için bu kadar önemli olmayacak şekli biçimi.Hepi topu bir vajina sanki dersin dünyanın 8.harikasi😁Tüm bu çaban eşine kendini sunmak içinse üzgünüm şekli değil başka şeyler önemli.Sen bu konuyla biraz kafayı yemişsin gibi geldi
Kendimin bile bakınca hoşlanmayacağım bir şeyi tabiki de kocama sunmam zaten :)

X