Genital bölgenizi mahvetmeyin

Oranın düz olmasıyla dar pantolonun ve iç çamaşırın ne alakası varrr
Hele kıl , tüy almamak başlı başına bence iğrençlik 😃🤦🏼‍♀️
20 yaşındaki bi genç kız için çok fazla anlamlar yüklemişsin vulvuna😂

Tek diyeceğim NE ALAKA NE ALAKAAA😂😂
Gece iç çamaşırınızı çıkarın diyor zaten doktorlar :)

ibo-show-ibrahim-tatl%C4%B1ses.gif

Yorumları okumaya geldiimmmmm:KK73::KK73:

Anlattıkları zaten ütopik şeylerde bende istediği cevabı vereyim dedim.Hersey iyi güzeldi de o çok övdüğü organ amazon ormanları gibidir benimde orda bi midem kalktı 🤢
Evet öyle şu an ama lazer epilasyondan sonra estetik harikası bir şey olucak ki şimdi de öyle iç dudak sarkmanız mı var acaba :)) bi lazer de bunların hepsi gider ama sizin ki ameliyat, para, acı, lazer, his kaybı da olur. Ah keşke

Hanımefendi ben de biliyorum iğrenç olduğunu yazıya ekledim zaten aksini iddia etmiyorum :)
İyi de velev ki bir şey biliyorsun da yazdın.. yazdıklarında bir şey yapın demiyor ki yapmayın diyor.
Bol don giy
Dar pantolon giyme
Tuyleri alma
Mastürbasyon yapma.
Bu hesaba göre Türkiye'de, özellikle kırsal kesimde neredeyse tüm kadınların bahsettiğin şekilde organları olması gerekir.
Ya da eski kuşakta fire vermeden tüm kadınların bahsettiğin şekilde olması gerekir. Eskiden dar don mu varmış? Eskiden pantolon giyen mi varmış?
Sanki hayatın sırrını vermişsin.
gunun-bilgisi-vajina-ile-ilgili-bilmeniz-gereken-10-gercek_3_1daL.png

Ve son olarak her vajina kendine has bir güzelliğe sahiptir. Takıntı yaptıginiz kadar önem verilen bir konu olduğunu düşünmüyorum

Sen o kıllardan vulvanı görebildin mi gerçekten ya, emin misin tek çizgi oldugundan 😂

Ayrıca kokar o bee ıyykk.
Geçen ağda yaptırdım. Görebildim:)) evet kokuyor kabul ediyorum. Lazer epilasyonda hepsi gidecek ama :) kusura bakmayın ilerde ameliyat yaptırıp para döküp acı çekemezdim.

Evet öyle şu an ama lazer epilasyondan sonra estetik harikası bir şey olucak ki şimdi de öyle iç dudak sarkmanız mı var acaba :)) bi lazer de bunların hepsi gider ama sizin ki ameliyat, para, acı, lazer, his kaybı da olur. Ah keşke
Ay sen bana laf mı çarptın küçüğüm😅vallahi hiç bir sarkmam kararmam kurumam kudurmam yok.Olsaydi da ameliyat olmazdım çünkü benim değerimi bir vajina belirlemiyor😊😊Tabi bunu anlayabilir misin bilemem

Dar don giydim hep dar pantolonlarda ve senin gibi pis kıllı hic gezmedim 41 yaşındayım o çizgi midir nedir öyle çünkü bu yapısal beyni ufak vulvalası büyük koca yürekli ergenimiz ha masturbasyona hiç girmim :KK66:
Genetik olduğunu düşünmüyorum. Sizinki öyle ise çok şanslısınız. Çünkü tüylerle gezmek gerçekten de iğrenç :KK43:

X