Gicik Ve Sinir Olduğunuz hareketler, sözler, kisiler

EVET GENELDE BUNU BENİM KAYNANAM YAPAR NE İŞİNİZ VAR NEREYE NİÇİN DİYEEEE Kötü Kazen

aynisi bende de var canim sana ne ya ben sana soruyormuyum ki sen bana soruyorsun dibine darimi ekcen.ha birde carsiya gidicem derim ne yapcaksin ,ne alcaksin diye sorar ay insan carsida ne yapar bende buna sinir oluyorum:dilcikar: kocam karismaz bana ben suraya gidiyorum diye haber ederim ama kaynana fena

ölemi çitlembik:)))
ne diye araba aldınkı ev alsaydınız cocuk olucak ilerde.aaa cocuk dedımde bebek nezaman gelıyooo:))ama kocan askere gıdıcekmıs galıba dımı ee nezaman gıdıcek gıtsın gelsınde cocuk yapın:)))) ama kılo almıssın bılıyomusun bence hamıle kalmadan zayıfla bence:)))kaynananla aran nasıl kı :))) aa sana yemek kitabı aldım onu veriyim nede olsa sen çalısıyosun ya her akşam kahvaltı kuru kuru olmazki dimiiiiii :roflol:
hadi bakalım :))))))))))))
Örtmenim istediğimiz sorudan başlayabilirmiyiz??
araba aldınkı ev alsaydınız : arabada yatılabilir ama evle gezmeye gidilmez ayrıca araba 28.000.-Ytl ev 100.000.Ytlden başlıyor aradaki farkı hesap etdebildin mi? o kadar paramız yoksüprizzzzz
bebek nezaman gelıyooo:)):Şu ana ısınma aşamasındayız çalışmalara başlar başlamaz ilan edicem..tatlicadiarzu
askere gıdıcekmıs : Evet gidecek bakalım yeni yasayı bekliyoruz askerlik 12 aya düşecekmiş..sırnaşık şey
kilo almıssın : Hee aldım ne olucak çok mu beğendin aynısından sanada alıym mı?Kötü Kazen
kaynananla aran nasıl kı :))) : Süper ... çekemeyenler çatır çatır çatlasın...:mymeka:
sana yemek kitabı aldım onu veriyim : Benim daha iyi bir fikrim var akşamları sen bir koşu bize uğrayıver karın tokluğuna yemekleri yapıvererisin...:teytey:

Bikere rahat bırak adamları.... Birikmiş boğazlarında işte...Rahatlasınlar....
Sen kadının borcunu ödeme, köşe bucak saklan, sonrada niye geliyo....
Ohh olsun...:dilcikar:
ay yok elendracığım 7,50.-Ytl beni zenginde etmez fakirde etmez çok şükür.....
Kapıcı parası gündüz toplanıyor bende evde yokum gündüzleri, karşı komşum yaşlı bir teyze ona veriyordum..
hatta bazen fazla veriyordum bu ay aklımdan çıkmış kadında zaten karşı apartmanda oturuyormuş ben tanımıyorum kendisini...
akşamları ışığımı görünce çal kapıyı böyle böyle de vereyim hemen olur yani insanlık hali unutulabilir..
ne diye ortalığı ayağa kaldırıyorsunki... sanki milyonlarca lira dolandırıp kaçtık....
Kızlar samimiyetinize güvenerek takılıyorum kırılmazsınız umarım...a.s.

çitlembik canım bende sana takılıyorum sende kırılma tamammı a.s.
sana yemek kitabı aldım onu veriyim : Benim daha iyi bir fikrim var akşamları sen bir koşu bize uğrayıver karın tokluğuna yemekleri yapıvererisin...

yalnız bu sözüne cok güldüm çünkü kelin merhemi olsa kendi başına sürermiş:)))
3 ay sonra evleniyorum ve yemek yapmayı bilmiyorum ne yapıcam bilmem :tomato::roflol:

ay canım ya sıkma canını öğreniliyor vallahi... gerçi ben bekardkende iyi yemek yapardım mbir kaç müdavimimiz vardı hattan sırf benmim yemeklerim için bize gelen..
takıldığın konularda yardımcı olabilirim... öncelikle pratik olamı ve hazırlıklı olmayı öğrenmen lazım canım
evinde herdaim hazırda birşeyler olmala misal ben sürekli dondurucuda milföy , kıyma , tavuk, önceden haşlanmış kuru fasulye, barbunya, nohut
dondurulmuş patetes ,hazır konsserve garnitür v.s. blundururum insanın çok işine yarıyor.... ama birazda eşinin yemek zevk ile alakalı...
çok fazla yemek seçmemsi gerekiyor.... yada daha basiti, ver adresi ben iş çıkışı size bir uğrayayım..:roflol:

ay canım ya sıkma canını öğreniliyor vallahi... gerçi ben bekardkende iyi yemek yapardım mbir kaç müdavimimiz vardı hattan sırf benmim yemeklerim için bize gelen..
takıldığın konularda yardımcı olabilirim... öncelikle pratik olamı ve hazırlıklı olmayı öğrenmen lazım canım
evinde herdaim hazırda birşeyler olmala misal ben sürekli dondurucuda milföy , kıyma , tavuk, önceden haşlanmış kuru fasulye, barbunya, nohut
dondurulmuş patetes ,hazır konsserve garnitür v.s. blundururum insanın çok işine yarıyor.... ama birazda eşinin yemek zevk ile alakalı...
çok fazla yemek seçmemsi gerekiyor.... yada daha basiti, ver adresi ben iş çıkışı size bir uğrayayım..:roflol:

ben o basit yöntemi kullanmak istiyorum :tomato::roflol:

Nereye ?
Evimizeeee :sm_confused:
Ne işiniz var evde, burda oturun tatlicadiarzu
Niye gelmediniz?
Başbaşa kalmak istedik :sm_confused:
Daha sonra kalırsınız ,hadi gelin tatlicadiarzu
Nereye ?
Eveeeee :sm_confused:
Daha erken oturun biraz daha
Yok gidelim ..... yorgun uzanacak :sm_confused:
E burda uzansın saat daha 11 tatlicadiarzu

bir arkadaşının hal hatırını sormak için ararsın. ilk söz şu olur. " aramıyorsun hiç"
e aramışım işte daha niye beni zorluyosun. sanki kendisi hep arıyomuş gibi... ayyy her defasında sırf bu lafları duymayayım diye iyice aramaktan vaz geçiyorum

benide komşular sinir eder.....
nereye ....
nerden geliyorsun ....
aaaa ne aldın....
bakakmak istiyorum ....
katil olmamak içten bile değil....:kızgın:

Akrabalarimin hepsine gicik oluyorum cünkü hepsini anladim artik, verdigmiz sürece iyidik seviyorlardi bize ne zaman maddi yardim kesildi sevgi ilgide bitti.naniknanik

Birde bir bakisla bütün dünya kadinlarini elde edecegini sanan erkeklerden nefret ediyorum ayyy iykk yine midem bulandikafamçokkarıştı

bu akraba konusunda, al bendende okadar, bizlerin kaderi sanirim bu Kötü Kazen:bbo:

Eee senin dügün ne zaman...:eek:klava:

en sinir oldugum sey cikarci dusuncesiz insanlar birinin surekli yaptiklarima meraklanmasi ve misafirlerin yaramaz cocuklari

Ay nasil yiyorsun sen sunu (mesela ben carides severim sen yeme allah allah)

Ay nasil kullaniyorsun bu deterjani ya hic güzel temizlemiyor (ben firmayla konustum bana özel üretiyorlar:roflol:)

Carsiya veya topluma acik bir gezme yerine gittigim zaman cogunlukla eltimin bana Niye banada söylemedin bende gelirdim belki (Niye söylemedim acaba belki senin o güzel suratini görmek istemedimde ondan sekerimmmmsengözlerimebaksanab)

Hic samimiyetininiz olmayan insanlarin bir anda asiri lauballilesmesi,el sakasi yapmasi,sulu sulu konusmalari,evinize ilk gelen mesafeli bir tanidigin eviniz hakkinda yorumlar yapmasi(sunu suraya koysan daha iyi olurdu,bunu boyle yapsan daha guzel dururdu gibi),evlerine gittiginizde herseye yardim etmenizi bekleyip kendileri cumbur cemaat geldiklerinde yerinden bile kalkmayan cok cocuklu uzak akrabalardan giccik oluyoruummm.

ben de bekarken sevgilin varmi,nisanlananda duyun ne zaman,evlendikden sonra da cocuk ne zaman sorulmasina gicik oluyorum.yeni evliyim ve her kes cocuk varmi diye soruyor,sana ne demek geliyor icimden ama kendimi zor tutuyorum.bakalim cocuk oldukdan sonra ne sorucaklar

ben de bekarken sevgilin varmi,nisanlananda duyun ne zaman,evlendikden sonra da cocuk ne zaman sorulmasina gicik oluyorum.yeni evliyim ve her kes cocuk varmi diye soruyor,sana ne demek geliyor icimden ama kendimi zor tutuyorum.bakalim cocuk oldukdan sonra ne sorucaklar

cocuk olduktan sonraki soru: Ikinci ne zaman geliyor????ßlaelaelaelaelae

haa birde eşimle biz 3 günlüğüne tatile gittik 3 gündür eltilerimi görmüyorum ,onların takınacağı tavıra sinir olacağıma eminim

toplum içinde çok bilmiş birinin atlayıp EEE DÜĞÜN NE ZAMANN? die börüne börüne sorması sanane kardeşim yaa allah allah düğüne çağırmıcaz fln die korkuyorlar galiba :):)

baskalarıyla kıyaslanmaktan soguk soguk sakalardan her bıseyıme burnunu sokanlardan alttan alttan laf sokanlardan buyukluk taslayanlardan bıyere gıttıgınde merak edıp nereye gıdıyosun dıyenlerden sınır olurummm

X