Gicik Ve Sinir Olduğunuz hareketler, sözler, kisiler

yok mu hic birisi hayatında diye surekli soranlara
her gordugunde bastan asagi ne giymis ne takmis diye suzen kadinlara
biraz durgun olsam hemen 5 karis suratla gezmee diyenlere
isi varsa gelip samimiymis gibi konusan ama benle isi yoksa gormezden gelenlere

sinir olurum

En sinir olduğum diyalog;
Ben: İşimiz var bu pazar.
3.tekil şahıs:Ne işiniz var?

:kızgın::kızgın::kızgın:

en gıcık olduğum kişiler seda sayan, fatih ürek, ajdar, vs; sabah programları, o saçma sihirli diziler vs vs
bunlardan mı söz ettin bilmiyorum ama ben yazdım umarım konu bununla ilgilidir...
teşekkürler... :)

:roflol::roflol::roflol::roflol: sana neee demek geliyor insanın içinden değilmi laliş:içelim:

sen görmeyeli kilo mu aldın?tatlicadiarzu
benimde gıcık olduğum söz bu!

Mesaj kaymasini düzenleme adina bazi mesajlari silmek durumunda kaldim, alintiyla buraya ekliyorum yerimseniben

kızlar ben çok bilmiş görümce ye sinir oluyorum elimden gelse mars a atacam onuKötü Kazen

fesat insanlardan. her olaya tek bir taraftan bakan insanlara.

Eski eltimden..
sürekli görümcemlere ve sözlüme benı mı daha cok sevıosunuz yoksa zeynebini deyip dururdu hemde benım yanımda Kötü Kazen

sorumsuzluk,benim adıma karar verilmesi,plan yapılması,gözümün içine baka baka yalan söylenmesi,çok çok samimi olmadığım bayanların bile beni şapur şupur öpmeleri,evimdeki düzenin birileri geldiğinde değişmesi,iki yüzlü insanlar,ne oldukları na bakmadan ahkam kesenler ...
yeter sanırım daha çok varrrrr

anne bana müsade.
nereye???
eve gideyim.
napıcaksın evde otur işte???
yok anne gideyim işim var.
ne işin var???
ütüm çok birikti gideyim.
*yarın giyceklerini ütüleyiverirsin
*:bi gün biraz bi gün biraz yapıverirsin.
görümcecim bana müsade.
nereye???
eve gideyim.
napıcaksın evde otur işte???
yok gideyim işim var.
görümce : evde ne işlerin var?.
görümceye: istersen gel de bak ne işim var yardım edersin.
görümce : ii tamam hadi.uğrarım.görüşürüz (gelmez )jeyyar
öyyyle işte şakkıdı

.
.
.
.
.

En sinir olduğum, gıcık olduğum insan suçunu kabullenmeyen hala üste çıkmaya çalışandır, en sinir olduğum harekette dolayısıyla şuçunu kabul edip özür dilemeyi bilmemektir...benneyaptımki

Bunun dışında güncel hareketlere gelirsek CADIARZU
Şu anda aklıma gelmiyor fisfisfis
Ama sizlere katılıyorum 3.kişi karışmaları hiç hoş değil... :kahve:

birinin bana veya başka birine bu, şu diye hitap etmesi :kızgın:
ve birşey aldığımda modeline bakılmaksızın kaça aldın denilmesi:kızgın:
tanımadığım bilmediğim birine ben siz diye hitap ederken senli benli konuşmalarıÇok üzgünüm çoook
kısacası bütün kaba saba tabirlere gıcık olurum,birde dedikoduyu sevenlere Kötü Kazen

karsımdakinin bencilce davranmasından benim adıma karar vermesinden
kaynanamdan her sözümü eleştirmesinden
bana yaptıklarına rağmen insan oldukları için değer verdiğim ama değer görmediklerimden gıcık oluyorum

kim olursa olsun yapılan el hareketlerine, erkeklerin hanımlarla konuşurken laubali tavırlarına, geviş getirir gibi lafı uzatanlara, ne oldum delilerine kendini bi halt zanneden işverenlere, sevmediğim insanlarla muhattap olmaya vs...vs.... gıcık oluyorum :eek:klava:

amannn kız ne diyee açtın bu konuyu sinir oldukça oluyoruz işte
:roflol:

:enbuyukkk:

Benim adıma konuşulmasından ve benim adıma karar verilmesinden nefret ediyorumm ve ısrarcı kişilerden :1ninca:

benim arkamdan konuşulmasından ve bencillikten nefret ediyorum

benim adıma konuşan,emrivaki yapan ki annem bunları çook yapar ve ısrarcı kişilere uyuz oluyorumÇok üzgünüm çoookayrıca yengeme her fırsatta laf soktuğu için gıcııııkk oluyorumÇok üzgünüm çoook

Başkalarına benzetilmekten, başkalarının bana örnek gösterilmesinden, görgü kurallarına uyulmamasından, trafikte sıkıştırılmaktan, kendi yaptıklarını görmeden aynı şeyleri yapanları eleştirenlerden...

X