Giderek artan bir takıntıyla aynı rüya... (not: okuma sevmeyenler için uzun bir konu)

eşinin içinden mi gelmiyor senin mi?

sormaya çekiniyorum ama öylesine olsunda bitsin gitsin tarzındamı yaşadığınız

öpüşme vs olmadan

eşinde depresyon falan yok değilmi?

olay psikolojikse onu çözümlemelisiniz.
İçinden gelmemek değilde ne bileyim ne yapsak yeni olmayacak değişik olmayacak diye bir şey bulamamıştık.

Acilmis konularinda cok mutlu olan bir kadin gibi gorunmuyordun. Yazmissin ya hani esimi tercih ederdim, hicbir erkegi tercih etmezdim diye. Sanki burada kotu yorum gelmesin diye abarttigini dusunuyorum.
Sorunun cevabi ise sadece yarim kalmislik. Hatta baslayamamissiniz bile icinde hep kalabilir bu his. Onunla karsilassan biraz gorusseniz bir daha gormek istemezsin bile. Evliligin anlattigin gibi mukemmel olmayabilir ama sen esini seviyorsun bence. Yoksa bir sekilde face olsun twitter olsun bakardin arastirirdin diger adami? Bilincaltinin oyununa gelip bastirmaya calisma ruyalarini sen ittikce onlar uzerine gelir. Egondan ve ulasamamislik hissinden bu ruyalarin oldugunu bilirsen ciddiye almazsan kurtulursun diye dusunuyorum.
Burada kendimi ifade ettiğimde beni her tarzda, düşünce yapısında insan okuyor ve bunların içinde okuduğunun çok azını anlayan veya kasti olarak tek bir cümleye takılıp yorum yaparak ön plana çıkmak isteyenlerde var. Dolayısıyla evet bir şeylerin önüne geçerek yazmak zorunda kalıyorum yalan söyleyemeyeceğim:) ve konuya gelirsek evet sanırım üstüne gittikçe daha kötü oluyor acabaları silip böule kabullenerek devam etmek lazım.

Bana göre insani duygular yaşıyorsunuz, yargılamıyorum. ancak bence eşinizi bir erkek olarak sandığınız kadar sevmiyorsunuz. eşinizle olmanın sizi çok da tatmin ettiğini sanmıyorum.kişilik olarak nasıl biri eşiniz? içten içe eksik gördüğünüz yönleri var mı?
Tabiki eksik gördüğüm beya değiştirmek istediğim çok yönü var. Ama kimse mükemmel değil. Eşim kendi işi konusunda bile sırtını bana dayıyan kararlarımı uygulayan biri ama inatçı ters tarafları da var. Ama zamanla olduğumuz gibi kabullendik birbirimizi. Tabi olabildiğince...

konu sahibi çok seviyorum dediği eşiyle boşanma aşamasına gelmiş, eski konularında karşılıklı küfürleşmiş ve kocası tokat atmış.:işsiz:

o konuda da alkollülermiş ve eşi alkollü araba kullanıyormuş araba savrulmuş vs. her suçu alkole atma gibi bir sorunları var. biz de alkol alıyoruz ama araba kullanmıyoruz alınca.:KK62:

hani bu konuda çizilen eşimi çok seviyorum portresi inandırıcı gelmedi bana.

bir de çocukları varmış üstelik. :KK76: başlarına bir şey gelse o çocuk ne olurdu düşünen yok.

sorumsuz anne baba ve kötü bir ilişki. rüyasında anaokulu aşkını bile görse normal bence:KK53:
Tebrik ederim sizi. Hayatta çok mutsuzsunuz? İnsanları yargılayarak kendinizi tatmin mi ediyorsunuz? Peki elinize ne geçiyor? İki tane like mı? İyi günüzdeyseniz belkide hak veren bir alıntı... peki hayatınız bunlarla mutlu olacak kadar monoton mu? Mutsuzşuklarınızı ve gizli kıskançlıklarınızı benim üzerimden tatmin ettiyseniz ne mutlu bana ama ne yazık size... kişisel bir zafer kazandınız sayın bana gömdüğünüz için... ben hiçim sizde kraliçe adeta bir dişilik abidesi... hoşçakalın ben çözüm arıyorum bu satırlar bile bu kadaar dar görüşlü bir insanı aydınlatmak için boşa çaba..

Sevdiğin çocuğun en yakın arkadaşıyla sevişerek neyin intikamını aldın ya... Bu kadar saçma bir şey olamaz. Bahane de alkol... O kadar kişi bir evde alkol alıncaymış... Herkes her alkol aldığında sarhoş olduğunda onune gelenle yatsa kalksa nasil olurdu acaba...
Geçmişte çok daçmalafım sonra hayatımı değiştirdim. İntikam başka kızlarla olduğu içindi öyle mantıklı bir kararda değildi bir anlıktı yani sağlıklı düşünülüp verilmiş bir karar değildi. Ama konu geçmişimi yazayımda bir yargılayıverib kızlar konusu değil. İşin dedikodu boyutuyla değil bugünkü sonuçlarıyla yani analiz boyutuyla ilgileniyorum.

gençlik ateşi diye bu kadar çarpık ilişkiler yaşıyorduysanız o ortama alışmışsınız bence sebebi de bu heyecan arıyorsunuz. vanilla ilişkilerin insanı değilsiniz bence. kişilik yapısı birden değişmez sonuçta.

ayrıca ben de kızlı erkekli arkadaş grubumla içki alıp aynı evde uyurduk hiç de absürt durumlar yaşanmadı:eğlence: içki kötülüklerin anası değil sizin bahaneniz olabilir ancak.

eşinizi seviyorsunuz ama ona tutku duymuyorsunuz. tarzınız böyle uzun ilişkilerin insanı değil çünkü.

ayrıca birinden intikam almak için en yakın arkadaşıyla yatmak çok çirkin bir davranış :kusmuk:

adamın çıkma teklifini kabul etseniz belki düzgün ilişkiniz olacaktı şu anda evli ve mutlu olacaktınız :işsiz: kendi kendinize etmişsiniz valla ne diyelim şimdi? :KK14:

elinizdekinin kıymetini bilin. heyecan arıyorum diye saçmalayıp eşinizi kaybederseniz sonra onu da anca rüyanızda görürsünüz :KK76::skandal:
Gençlik ateşi deyip çıkamam içinden. Herkes genç oluyor. Bizim ortamımız çevremiz böyleydi bende arayışlardaydım. Buna benzer çok saçmalıklar oldu. Ysşamdı bitti önemli olan bitmiş olmaları. Arık evliyim anneyim farklı bir hayatım var. Ve bana eskiyi hatelatan şeylerden kurtulma yolları arıyorum.

Of ne var ki buyutulecek ruya ışte.
Benim de universitede hoslandigim biri vardi. Daha dogrusu o bana aşıktı ve ben de etkilendim sonradan. Birak yakinlasmayi tokalasmadik bile.
Acildiginda okulu bitmek uzereydi ve ben evlenmeyi falan dusunemeyecek kafadaydim. Olamazdi kisacasi ve hic baslamadi.
Kacak gocek bir araya gelmeler(su 1 metreden yakin diyorsun ya onun gibi ) ani elektrik carpmasi hissi gibi şeyler oluyordu. Sonra o donem msn falan bilirsin. Oylesine gorustuk bir sure ve dedim ki keske bu kadar ciddiye almasaydim, çıksaydık,iki gezer tozardik hevesimiz geçerdi.
Yillar gecti ve ben de arada ruyamda görüyorum. Ve hep ayni sekillerde.
Anlam yuklemeye falan da calismadim.
Bir seferinde merak ettim faceten baktim, evlenmis cocugu olmuş cok da mutlu oldum.
Kocama karsi duygularimi sorgulamam bile bunun için. Ne alaka sevip sevmemek?
Ruya iste, hepsi bu. Bilincalti falan filan. Hic bir onemi yok benim icin. Deli genclik yillarindan bir hatıra, bu kadsr.

Ben anlamadım çıkmıyordunuz ama beraber oluyordunuz intikam alınacak bir olay yokken arkadaşıyla yatıp intikam alıyorsunuz bana çok saçma geldi buraya kadar anlattiklariniz diger konuya gelince yarım kalan şeyler insanın içinde hep ukte kalır tam sevgili olsaydınız aklınıza gelmezdi tabi bu arada evliliğindeki heyecan bitmiş sıradanlasmıs onunda etkisi var

Geçmişte çok daçmalafım sonra hayatımı değiştirdim. İntikam başka kızlarla olduğu içindi öyle mantıklı bir kararda değildi bir anlıktı yani sağlıklı düşünülüp verilmiş bir karar değildi. Ama konu geçmişimi yazayımda bir yargılayıverib kızlar konusu değil. İşin dedikodu boyutuyla değil bugünkü sonuçlarıyla yani analiz boyutuyla ilgileniyorum.

O zaman eskiden sevdiğim bi çocuk vardı bi türlü bir arada olamadık ama cinsel iliskimiz oldu sadece, şimdi çok yıllar geçti evliyim kocami seviyorum ama onu rüyamda görüyorum yazar gecerdin.

Öyle uzun uzuuuun anlatmazdin igrenc şeyleri. Kusura bakma cocukla sevgili olman ya da olmaman, ara sıra sadece sevişmeniz falan değil igrenc olan kesinlikle bu beni hiç ilgilendirmez.

Ama şu alkol aldık bi eve dolustuk hep beraber sabaha kadar herkes birbiriyle sevisti, eh gençlik olacak o kadar, ayrıca alkol almıştık mecburen sevişmek zorundaydık çünkü kendinizde degildik tarzındaki yazdiklarin var ya. Mide bulandırıcı bunlar. Bunları bizimle niye paylaşıyorsunki... Aa ne kadar marjinal bi kadın, ne kadar da rahat geçmişi hakkında konusurken, ama şimdi evlenmiş anne olmuş bir rüyadan bile vicdan azabı çekiyor dememizi mi bekliyorsun? Konu konu değil, dert hiç değil sanki erotik hikaye yazma yeri mi burası alala ya. Yargılarım da istediğimi de soylerim, sen buraya alakasiz şekilde saçma sapan şeyler yazarsan ben de istediğimi soylerim.

Umarım bu yazılanları 14-15 yaşındaki çocuklar, özellikle de kız çocukları okumaz. Zaten son dönemde herkesin aklı bir karış havada. "Abla"larından gördükleri bu örnekle nerelere varır iğrençlikler bilmiyorum. Şimdi 2 kişi anlaşmışsa o iş biter ne toplum ne de ahlak kuralları ilgilendir onları diye bir laf dolaşıyor ortalıkta. Yakında bu iki kişi 4, 5 olur. Veya o iki kişi yakın akraba falan da olur. Gidişat o yönde. herekse bravo. Çok güzel bir toplum yaratıyoruz. Şu an ensest bize iğrenç geliyor mesela ama ilerde bu da normalleşecek bu gidişle. Ki özendiğimiz Avrupa'da bir mahkeme dayı-yeğen ilişkisine onay verdi. Offff!

Nefsiniz ve şeytanınız bayağı sağlammış ki, rüyalarınızı bile ele geçirmiş. Yazdıklarınızın hepsini okuyamadım. pişman olmayıp bi sebep bi kılıf aramak için yazmışsınız bu belli. Bence daha fazla basitleşip eşinizi daha farklı şekillerde aldatmadan ayrılın, profesyonel yardım alın.

Sevdiğin çocuğun en yakın arkadaşıyla sevişerek neyin intikamını aldın ya... Bu kadar saçma bir şey olamaz. Bahane de alkol... O kadar kişi bir evde alkol alıncaymış... Herkes her alkol aldığında sarhoş olduğunda onune gelenle yatsa kalksa nasil olurdu acaba...
ben yanlış mı anladım?
o alkol gecesinin başında sözde sevdiği erkekle yatıyor, sonunda onun arkadaşıyla yatıyor.
eğer öyleyse sevdiğin kişi o değilmiş cundagg cundagg sadece sana seksi gelmiş o kadar.
insan sevdiğine sadık olur. ki ikinizde başka sevgililer edinmişsiniz. cinsellik için fırsatı bulunca değerlendirmişsiniz. onun zoruna giden aynı gece iki erkekle yatman.
o kadar.

rüyana gelince, rahat batıyor sanırım.

Umarım bu yazılanları 14-15 yaşındaki çocuklar, özellikle de kız çocukları okumaz. Zaten son dönemde herkesin aklı bir karış havada. "Abla"larından gördükleri bu örnekle nerelere varır iğrençlikler bilmiyorum. Şimdi 2 kişi anlaşmışsa o iş biter ne toplum ne de ahlak kuralları ilgilendir onları diye bir laf dolaşıyor ortalıkta. Yakında bu iki kişi 4, 5 olur. Veya o iki kişi yakın akraba falan da olur. Gidişat o yönde. herekse bravo. Çok güzel bir toplum yaratıyoruz. Şu an ensest bize iğrenç geliyor mesela ama ilerde bu da normalleşecek bu gidişle. Ki özendiğimiz Avrupa'da bir mahkeme dayı-yeğen ilişkisine onay verdi. Offff!
sperm bankasıyla soy sop karıştı zaten.
kim kimin neyi belli değil.

Eski konularinizi ve yorumlarinizi da biliyorum. Çok uçlarda yasamissiniz gencliginizi yargilamak icin soylemiyorum bunu. Kimsenin haddi degil zaten birilerini yargilamak. O partiler, ev ortamlari, sarhosluk cok cok hizli yasamissiniz. Sadece ten uyumu bence. O kisiyi gercekten sevseydiniz intikam demez onunla birlikte olur sevgili olurdunuz. Sevgili olmama olaylari biraz bahane gibi. Sirf ten uyumu icin donmek hatadir zaten donmeyecek kadar zeki bir insansiniz bence. Bekarim, aylar once eski erkek arkadasima surekli gordugum bu tarz ruyalardan dolayi bu bi isaret mi unutamadim mi tenini mi ozledim diye (evet kimsede o teni bulamamistim) geri dondugumde hem kendisinin hem arkadaslarinin tacizine maruz kaldigimda gordum neymis. Bu sadece bilinc alti. Size karsi kotu bir sey yapmadigi icin soguyamamis iciniz. Bir tarafiniz tenini ozluyordur bi karatersizlik yapsa sogurdunuz. Kimse gecmisteki gibi kalmaz karsilassaniz cok zarar verir size. Esinize duydugunuz sey katiksiz ask mi yoksa ondan baskasiyla olmaya gucum kalmadi anlasiyoruz seviyorum mu?

ben yanlış mı anladım?
o alkol gecesinin başında sözde sevdiği erkekle yatıyor, sonunda onun arkadaşıyla yatıyor.
eğer öyleyse sevdiğin kişi o değilmiş cundagg cundagg sadece sana seksi gelmiş o kadar.
insan sevdiğine sadık olur. ki ikinizde başka sevgililer edinmişsiniz. cinsellik için fırsatı bulunca değerlendirmişsiniz. onun zoruna giden aynı gece iki erkekle yatman.
o kadar.

rüyana gelince, rahat batıyor sanırım.

Sadakat mi, saygı mı, sevgi mi? onlar ne ki! Hiç modern değilsiniz! "Hayvani zevkler"i yaşamak, anı yaşamak varken neymiş bu sadakat ve sevgi lafları!

X