Göğüs arası hijyen..

ımm sizinkilerde çok erken başlıyomuş koku yapmaya...:)
gerçekten çok mu etkili belki sizinkiler çok büyük değildir mirmirmirmir
başka kullanan var mı arkadaşın tarif ettiği sütyenden
...

Bu sorun annemdede oldu.İri göğüsler birbirine birleşik olduğu için ister istemez bu sonuç oluyor.İnanın annemin denemediği yöntem kalmamıştı hatta kötü bir şekildede kızarıyordu.Pudralamak devamlı silmek kuru tutmak işe yaramıyor.En eczaneden antiseptik bir krem aldı iki sürüşte kızarıklık geçti ,şu an ismini hatırlamıyorum ama eczaneden istenildiğinde hemen alınabilen bir ilaç.Göğüsü srtleştirmek forumundaki soruya yanıt yazdım.Eğer göğüsleriniz iri ise onları şekillendirmek istiyorsanız kesinlikle avon un göğüs şelillendirici kremini kullanmanızı tavsiye ederim.benimde göğüslerim iri olduğu için kremi kullandım gözle görülür toparlama oldu.Bünye meselesi olduğundan herhalde benim göğüs aralarım annem gibi kızarmıyor bu yönden şanslıyım:)))tek şansız tarafım iri göğüslü olmak:KK66:)

hustun cum o dediğin sütyenin resmi var mı..belki ona göre buluruz..

aynı sorunu 1 senedir bende yaşıyorum. benimkiler ayrık ama yine de koku oluyor. kolanyalı pamuk ile siliyorum. sapsarı oluyor pamuk. pudra deneyeceğim bende. benimkinde çamaşırla ilgisi yok ben genelde arası açık çamaşır kullanıyorum yine aynı sorun. bazende kaşıntı yapıyor. hergün sabunlu bezle silip pudralamak gerek. duş alamadığın zaman dışında. yazın niveanın deodorantını sıkıyordum acaba zararı olur mu?

off göğüslerimin arası o kadar açık ki, keşke bir araya gelebilseler de terleseler kaydirigubbakcemile2 senağlama

Kızlaaaar yapmayın ne demek tek sorun iri göğüslü olmak :eek:klava:

Bakın ben 80 kg yum,inşallah 55 e düşücem rejim yapıyorum falan ama göğüslerimin küçülmesini istemiyorum...90 kullanıyorum.Çok çok aşırı büyük olmadıktan sonra ve bu şekilde pişik koku vs...sorunları aştığınız zaman sorun yok bence...dolgun göğüs herzaman güzeldir..

garfield canım bi numara küçük sütyen taksan yinede birleşmiyo mu göğüslerin..

deryalı haklısın canım,gerçi ben bi numara küçük göğüs istiyorum ama.çünkü yazın gömlek bulamıyorum kendime..öptüm canlarıımm..

aynı dertten bende muzdaribim
ama sürekli duş alınca problem yok
duş alamadığım zmanlar da kolonyalı pamuk, ıslak mendil hiç biri bir işe yaramıyor
koltuk altı kokusu için karbonat kullanın yazmıştı bir arkadaş bunu göğüs arama da denesem nasıl olur acaba :)

bu bana çok komik geldi yaa kızlar güldürdünüz beni ayak kokar koltuk altı teri kokar memeler demi kokar birbirlerine yaklaşmaları imkansız benimkilerin bende bitişik göğüsleri beğeniyordum artık beğenmem aman bunu erkekler duymasın yaa bence hiç hoşlanmazlar

bu bana çok komik geldi yaa kızlar güldürdünüz beni ayak kokar koltuk altı teri kokar memeler demi kokar birbirlerine yaklaşmaları imkansız benimkilerin bende bitişik göğüsleri beğeniyordum artık beğenmem aman bunu erkekler duymasın yaa bence hiç hoşlanmazlar

canım evet memelerin arasıda koku yapıyo telemeden dolayı..sen şimdi bekarsın memişler küçük ooohhhsositosositoama evlenince hamilelik falan memişler büyüyo tabiki sütyene sığmayıp yapışıyolar birbirine o da teleme ve dolayısıyle koku yapıyo..bizde isityoruz erkekler duymasın diye ama mecbur her gece eşimizle yattığımız için ne kadar söylemesekte o farkeder canım..bence sen gülme de:eek:klava:bizlere çare düşün cınıııımmŞeniz

vallahi benmiyim tek acaba diyodum. bunları okuyunca yalnız değilmişim anladım:) insan cinsellikten bile kaçıyor banyo yapıyosun 1 saat sonra aynı şey. bu kokudan nasıl kurtulabiliriz acaba:KK43:((((

ben pudra kullanmaya başladım. koku sorunu şimdilik ortadan kalktı. kolonya ile de siliyorum. yazın napıcaz bakalım.

Merhaba kızlar,
Yazın hep bu dertten şikayetçiydim. Göğüslerim biraz büyük olduğundan arası terliyor ve kötü kokuyordu. Ama ne yaptıysam geçiremedim sonunda kesin çözüm buldum.
Her banyodan sonra özellikle sıcak aylarda dalin bebeğe yağı sürüyorum biraz vücudum yağı çektikten sonra bebek pudrası sürüyorum. Mis gibi oluyor kızlar ne terleme ne koku. Hem pamuk gibi yumuşacık oluyor. Sürekli kullanırsanız cildiniz belli bir zaman sonra ışıl ışıl oluyor. Dediğim gibi yaz kış her banyodan sonra kullanın. bol bol göğüs aranızı pudralayın.

aynı dertten bende muzdaribim
ama sürekli duş alınca problem yok
duş alamadığım zmanlar da kolonyalı pamuk, ıslak mendil hiç biri bir işe yaramıyor
koltuk altı kokusu için karbonat kullanın yazmıştı bir arkadaş bunu göğüs arama da denesem nasıl olur acaba :)
ben karbonatı gögüs altı ve arasınada sürüyorum ve kokudan kurtuldum.hiç yan etkisinide görmedim tavsiye ederim

hergün duştan sonra hem koltuk altınıza hem de göğslerinizin terleyen bölgelerine lady speed stic gel kullanırsanız rahat edersiniz.he birde südyeninizi de aynı kilot gibi her gün değiştirin tabi,kokusuz günler diliyorum :))

eğer evdeysen her gün duş şart canım dışardaysan da en güzel çözüm ıslak mendil valla güzel kokulusundan tabi ki göğüs altlarınada koltuk altınada iyi oluyor oohhh ferah ferahalkisalkisalkis

ben kilo aldiigim donemde buyumustu baya deodorant SIKIYORDUM sorun yasamiyordum tavsiye ederim..islandigini hissetiginiz zamanlarda da peceteyle yada islak mendille temizleyebilirsinizzyerimseniben

ben de terlediği zaman ıslak mednille siliyorum çok şükür çok sık olmuyor

X