İğneli Epilasyon Göğüs bölgesine iğneli epilasyon yapılır mı_?

kızlar bende yaptırdım ve 4 seansta hepsinden kurtuldum aynı sekilde uzman bana da zararının olmayacağını söyledi.yaptırırken biraz sızlıyor fakat sızı öyle günlerce hissedilmiyor ve değer zaten o sızıyada

kızlar bende yaptırdım ve 4 seansta hepsinden kurtuldum aynı sekilde uzman bana da zararının olmayacağını söyledi.yaptırırken biraz sızlıyor fakat sızı öyle günlerce hissedilmiyor ve değer zaten o sızıyada

nerede yaptırıyosun aşamalrı nasıl ?istanbuldamısın

:KK66:göğüse lazer hiç etki etmediği gibi etrafındaki ayva tüylerinide tetikliyor,ben lazerin tetiklediği kıllar için şuan iğneliye gidiyorum ve şimdilik memnunum:KK66:

peki kabuklanma süresi iyileşme süreci kaç gününü aldı ben göbek bölgeme yaptırdım 3 haftada ancak iyileşebildi devam etmek istiyorum ama merak ettim seninki kaç günde iyileşti

valla yüz bölgem 1 haftada kabuk tutup dökülüyo fakat göğüsler 2 haftayı buluyor göbek ise daha da uzun hatta göbek için yazın yaptırmak istemiştim yapmamışlardı daha geç iyileşir demişlerdi birde su deydirmeme göre değişiyo sanki şu kabukların azlığı çokluğu.2gün su deydirme diyolar ama bazen dayanamayıp hemn ardından duş aldığım oluyo fakat öyle kalıcı izlerim hiç olmadı geçiyo en fazla 1 ay içinde.bir arkadasım kaşlarına yaptırmıştı özellikle üstlerde çok fazla leke vardı fakat 1yıl sonra kendiliğinden geçmişti hepsi bunu da ekliyim istedim

valla yüz bölgem 1 haftada kabuk tutup dökülüyo fakat göğüsler 2 haftayı buluyor göbek ise daha da uzun hatta göbek için yazın yaptırmak istemiştim yapmamışlardı daha geç iyileşir demişlerdi birde su deydirmeme göre değişiyo sanki şu kabukların azlığı çokluğu.2gün su deydirme diyolar ama bazen dayanamayıp hemn ardından duş aldığım oluyo fakat öyle kalıcı izlerim hiç olmadı geçiyo en fazla 1 ay içinde.bir arkadasım kaşlarına yaptırmıştı özellikle üstlerde çok fazla leke vardı fakat 1yıl sonra kendiliğinden geçmişti hepsi bunu da ekliyim istedim

evet haklısın göbek bölgesi geç iyileşiyo ama ben bir kez yaptırdım ve hala oralarda tüy çıkmadı diyebilirim devam etsem iyi olucak sanırım

evet haklısın göbek bölgesi geç iyileşiyo ama ben bir kez yaptırdım ve hala oralarda tüy çıkmadı diyebilirim devam etsem iyi olucak sanırım

genelleme yapmak istemem herkesde olmayabilir ama ben iğneli epilasyondan çok çabuk sonuç aldım bir kere akım verilen yerden bidaha hiç kıl çıkmadı...

benim çok şükür göğüs bölgem bitti ve ondan sonra hamile kaldım şu anda emziren bi anneyim bi problem olmadı yani...

mrh arkadaslar iğneli epilasyon dekolte bölğsinin pütürlü gibi görüntüsüne etki ediyormu :KK71:

bana da bir arkadaşım koltuk altı lazeri için süt bezlerine zarar veriyor demişti doktora sordum alakası yok süt bezleri orda değil zaten göğüste dedi her söylenene inanmamak lazım tabi

doktorum 19 yıldır bu işi yapıyorm göğüs blgesine iğneli yapmak sakıncalıdır kalbe yakın olduğu için dedi.

X