İğneli Epilasyon Göğüs bölgesine iğneli epilasyon yapılır mı_?

Geçen hafta üçüncü seansımı yaptırdım ve kaymak gibi şu an. Lazerin değdirilmeyeceği yerlerden biri bence göğüs. Kesinlikle iğneli öneriyorum.

Merhabalar. Göğüs bölgenize yaptırdığınız için bi sorun yaşadınız mı kıllarartık hiç çıkmıyor mu bilgi verebilir msiniz?

bende gögüs bölgesine igneliye gittim ilk seanstı en korktugum şey acısıydı ama hiç korktuğum gibi olmadı göbek bölgesi daha çok acıyo bende zamanla görecez azalacak mı çabuk sonuç veriliyomuş gögüs bölgesinde

bende gögüs bölgesine igneliye gittim ilk seanstı en korktugum şey acısıydı ama hiç korktuğum gibi olmadı göbek bölgesi daha çok acıyo bende zamanla görecez azalacak mı çabuk sonuç veriliyomuş gögüs bölgesinde

Göğüs bölgesi derken hangi bölümü arası mı , ucu mu ya da tamamı mı canım ? Kaç dakika sürdü ?

Göğüs bölgesi derken hangi bölümü arası mı , ucu mu ya da tamamı mı canım ? Kaç dakika sürdü ?

açanda baya var canım benim bi de göğüs arasında dört beş tane vardı en fazla yarım saat sürer kişiye göre değişir uzman önemli tabi...

Kime yaptırıyorsunuz acaba iğneliyi? Memnun musunuz kabuk, iz filan oluyor mu? Şimdiden teşekkürler:)

ben boluda yaptırıyorum canım. kabuk bağlıyor dökülüyor sonra izler tamamen bitince deri kendini yenileyecek. igneli yaptırırken tüyler çıktıkça yakıldığı için doğal olarak deri de kabuk iz oluyor

ben boluda yaptırıyorum canım. kabuk bağlıyor dökülüyor sonra izler tamamen bitince deri kendini yenileyecek. igneli yaptırırken tüyler çıktıkça yakıldığı için doğal olarak deri de kabuk iz oluyor

İstanbul'sa diye sormuştum ben de. Teşekkürler cevap için:)

merhaba kızlar;
iğneli epilasyona bir kaç yıl önce gitmiştim. ilk seans bittikten sonra kıllar tekrar çıktığında resmen elimle tutup çektiğimde kendiliğinden kopuvermişti, kökleri çok zayıflamıştı. Daha sonra gidemedim ve merkezimi değiştirdim. son gittiğim yerde yaklaşık 4 -5 seans gittim ancak orada böyle birşey olmadı. Tüylerim eskisi gibi çıkmaya devam ediyorudu. ancak arada çıkmayan ufak tefek yerler yok değil. Kalın olanlar hala var. Acaba ilk yaptırdığım yerdeki gibi mi olmalı sizin nasıl olmuştu?
Ayrıca göğüs bölgesi tamamen bitiren var mı? benim 5-6 tane kalın tüyün yanında bir sürü ayva tüyü dolu. onları sararttığım için karardılar iyice? ayva tüyleri daha mı çabuk biter. Cevaplarınızı bekliyorum. Sevgiler...

X