Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütme maratonu başlıyor:))))

daha devam edios seker sırnaşık şey dur sabirsiz olma :sm_cool: balon diiler ya neticede :roflol: hemen sissinler...

bır gelısme oldumu olmadımı bılemıom ama 2haftada boyunca sabak aksam kuc gece yatmadan masaja dewam bakalımjeyyar sankı gogusumun uc kısmında hafıf bı dolgunluk var oval kısmından basedıom gogsumde pek yok ama hastalık zmanım bu zman ondan olsa gerek=( saten bu masajın baya baya faydası varrr arkdslar ne varsa masajda var dıye dusunuyorum ellden bırakmayalım:kahve:

arkadaşlar benim 3. günüm ama herhangi bişi yok.eğer bu çabalrımda boşa çıkarsa pompayla şişiricem karar verdim

arkadaşlar çemen yağımı mersin yağımı hangisi daha etkili ya.sonuç alanlar lütfen yardımcı olun bana.hangisine başlıycama karar veremedmde..

kızlar şaşırtıyosunuz valla...o kadar çok tavsiye öneri varki neyi kullanacağımı şaşırdım..ah bi iki üç bedencik büyütebilsem..

selam bayanlar

en kısa zamanda bende başlıcam bu maratona benimde göğüsler minicik :a015: yani çok iri göğüsten de hoşlanmam ama biraz dolsalar tam süper oalcaklar :) bu arada digiturk kanal 9 da geceleri estetik programı var izleyeniniz var mı bilmiyorum ben deliriyorum yaa 5 dk sürmüo silikon ameliyatları resmen bütün ameliyatı veriyolar sonuç tabiki mükemmel böle başaramazsam çalışmaya başlayınca ilk işim onları biraz şişirtmek olucak:))
hepinize başarılar.. gerekli malzemeleri alıp başlayınca tekrar yazıcam a.s.

kızlar merhaba aranıza yeni katıldım bende göğüslerimin küçüklüğünden şikayetçiyim sanırım amelıyettan başka çare yok bütçede yok napıcaz bilmiyorum küç ü kullanmaya başladım umarım işe yrar bu göğüslerle evlnmek istemiyorum ve nasıl büyütüceğmide bilmiyorumm..

arkadaşlar çemen yağımı mersin yağımı hangisi daha etkili ya.sonuç alanlar lütfen yardımcı olun bana.hangisine başlıycama karar veremedmde..

canım ben mersin yağı kullanıyorum 1 haftadan beri masajla hergece ve benimkilerde değişiklik olduğunu farkettim.azcık dolgunlaştılar yerimseniben
işe yarıyor ve ben herkese bunu öneriyorum ..yerimsenibenyerimseniben

canım ben mersin yağı kullanıyorum 1 haftadan beri masajla hergece ve benimkilerde değişiklik olduğunu farkettim.azcık dolgunlaştılar yerimseniben
işe yarıyor ve ben herkese bunu öneriyorum ..yerimsenibenyerimseniben

çok sağol canım benim cevabın için.tamam ona başlıyım bende.

kızlar merhaba aranıza yeni katıldım bende göğüslerimin küçüklüğünden şikayetçiyim sanırım amelıyettan başka çare yok bütçede yok napıcaz bilmiyorum küç ü kullanmaya başladım umarım işe yrar bu göğüslerle evlnmek istemiyorum ve nasıl büyütüceğmide bilmiyorumm..

canım amelyata son çare olarak bak..herşeyin doğalı daha güzeldir inan..küç ü kullanıp memnun olan çok arkadaş var masajlardanda fayda alan çok arkadaş var sabırlı ol sende benim gibi..
kızlar bu küç pahalı ya bizim burda diyorumki şimdi..kara üzümü alsam çarşıdan çekirdeğini çıkarıp kendim elde öğütsem uğraştırır ama maliyeti az olur....sonuçta aynı şey değilmi ikisininde içindeki aynı vitamin ve madde değilmi..ne dersiniz..

kıslar meraba bende göğüslerimin küçüklüğünden şikayetçiyim bi şe sorcam piyasadaki göğüs büyütme kremlerinden deneyenleriniz var mı acaba? yan etkileri falan varmı? denemek istiyorum ama çok korkuyorum

evvet arkadaşlar bugün itibariyle başladığım göğüs maratonumda ilk önce kendime başarılar diliyorumsengözlerimebaksanabyaptığım formülleri ki bu formülleri sizlerde biliyorsunuz aslında,sizlerlede paylaşacağım tabiki etkisinide paylaşacağım:kahve:

masaj için kullandığım krem:AVONUN SİLİKONLU EL KREMİ+YARIM ŞİŞE 10 ML ÇEMEN YAĞI karıştırıp krem emilene kadar yediriyorum göğsüme ve her göğsüme 100 kere masaj yapıyorum.göğsümü avuçluyorum önce saat yönünde 50 kere sonra ters yönde 50 olarak çeviriyorum...tabii göğüs olmadığğı içün biraz zor oluyor:roflol:

içtiğim çay:1 tatlı kaşığı çemen tohumu-1 çay kaşığı anason-1 tatlı kaşığı rezene tohumu-3 4 yaprak adaçayı..bunları cezveye koyup üzerine 1 sb su kouyp bir taşım kaynadıktan hemen sonra ateşten indirip ılındıktan sonra içiyorum(bu formülü 12 gündür yapıyorum ve göğsümün üst tarafında belirgin derecede dolgunluk oldu)
bu çayı günde 2 kere içiyorum...

EVET ARKADAŞLAR BUGÜNDEN İTİBAREN BAŞLAMIŞ BULUMAKTAYIM..DÜZENLİ KULLANACAĞIMA SÖZ VERİYOR DİĞER EMEK GÖSTEREN ARKADAŞLARADA BAŞARILAR DİLİYORUM...SAYGILARa.s.

ben daha yeni gördüm baslığı cok sey kaybetmedım ınş. sonucunu merakla beklıorum cnm..

kıslar meraba bende göğüslerimin küçüklüğünden şikayetçiyim bi şe sorcam piyasadaki göğüs büyütme kremlerinden deneyenleriniz var mı acaba? yan etkileri falan varmı? denemek istiyorum ama çok korkuyorum
canım merhaba hoşgeldin aramıza:1hug:ben ve burdaki birkaç arkadaşımız actibreast kremi kullandık..1 ay sonunda bende 4.5 cmlik bir büyüme oldu ve bu topiği açmadan 2 gün önce ölçtüğümde 3.5cmlik sönüş olduğunu gördüm fakat hala kullanan arkadaşlar olduğu için yazmak istemedim çünkü bu iş birazda inançla olan bi iş...bu krem sitesindede belirtildiği üzre(resimlerden bahsediyorum)azda olsa göğsü olan kişilerde daha çok etki ediyor..mesela EBRU19 ablamızda çok etki yapmıştı çünkü evli ve çocuk emzirmişti...göğsü beniim gibi düz olanlarda daha az tepki veriyor ..nitekim ebru ablanınkide söndü benimkide..bilmiyorum belki 2 ve 3 kutuyu kullansaydık dahamı kalıcı olurdu oarasını bilemiyorum...
sonra ÖZGE arkadaşımızın bulduğu bir yabancı sitedeki yazıyı tercüme ettim kendi çapımda ve içinden kafamıza yatanları yada elimizde olanları kullanıp denemeye karar verdik..ben yazdığım şeyleri yapıyorum canım..sonuç ne dersen 1.5 cm büyüme var şuan:teytey:masaj önemli ama en önemlisi içilen çay canım..ben çayı 1 gün içmedim o gün hiçbişey hissetmedim ama çayı içtiğim zamanlar dolgunluğun başladığını hissediyorum ve tabiki olumlu düşünce çok önemli içimden hep benimkilerde 80 beden olacak diyorum ve bazı günler büyük göğüs resimlerine bakarak içiyorum ...
sende katılmak istersen aramıza buyur gelsüprizzzzz

ben daha yeni gördüm baslığı cok sey kaybetmedım ınş. sonucunu merakla beklıorum cnm..

canım sende hoşgeldin aramıza:1hug:yok yok kaybetmedin henüz erken ..canım başlığı açtığım günden bu yana tam 1.5 cm büyüme var:)))))

canım kusura bakma kaç gündür hastayım ve inan zor ookuyodum yazıları anca teşekkür butonuna basabliyordum:çok üzgünüm:ben çemen yağı kullanıyorum canım başlığı açtığım günden bu yana 1.5 cm büyüme var ..karar senin bitanem..:1hug:

canım hoşgeldin aramıza sende:1hug:evet bizlerde çoğumuz maddi olanaklardan dolayı ameliyat olmaıyoruz mesela bende karar verdim ameliyat olmaya çalışıp ödemeye bile karar vermiştim fakat sözlüm istemedi mesela...ben ve diğer arkadaşlarımda kendi çapımızda bişiler yapıyoruz işte..benimkiler küçük bile denmez yoklar nerdeyse:))))töbe ya..ama sana şunu söyleyim küç pekiç açıcı sonuç vermiyor ben duymadım yani kullandımda şu kadar büyüme oldu diyeni ha dolgunluk yapıyor ona tamam ama gerçekten cm bazında bi büyüme sağladığı söylenemz..yinede senin tercihin arkadaşımyerimseniben
bizde bilmiyorduk kendi çapımızda araştırma yaparak kendimize uygun olanı seçtik yapmaya çalışıyoruz..Rabbim hepimizi hedeflerimize ulaşmayı nasip etsin..başarılar canım:1hug:

teşekkür ederim honesta.s. o zaman bende çaylara başlıyım hemen:içelim:

canım kusura bakma kaç gündür hastayım ve inan zor ookuyodum yazıları anca teşekkür butonuna basabliyordum:çok üzgünüm:ben çemen yağı kullanıyorum canım başlığı açtığım günden bu yana 1.5 cm büyüme var ..karar senin bitanem..:1hug:

çok geçmiş olsun canım.ikisinie deniyim bari bi müddet birini bi müddet diğerini.bakalım inşallah ele avuca gelir şekle gelir göğüslerimiz yaa.gerçekten çoğunda gözüm yok sadece dolgusuz 75 bedensütyeni doldursun yeter

kıslar bide göğüs büyütmek için karahindiba gibi bi şe duymuştum bi arkadaşımdan ama nedir nasıl kullanılır pek bilgim yoka.s.