Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütme maratonu başlıyor:))))

canım hoşgeldin aramıza sendeevet bizlerde çoğumuz maddi olanaklardan dolayı ameliyat olmaıyoruz mesela bende karar verdim ameliyat olmaya çalışıp ödemeye bile karar vermiştim fakat sözlüm istemedi mesela...ben ve diğer arkadaşlarımda kendi çapımızda bişiler yapıyoruz işte..benimkiler küçük bile denmez yoklar nerdeyse:))))töbe ya..ama sana şunu söyleyim küç pekiç açıcı sonuç vermiyor ben duymadım yani kullandımda şu kadar büyüme oldu diyeni ha dolgunluk yapıyor ona tamam ama gerçekten cm bazında bi büyüme sağladığı söylenemz..yinede senin tercihin arkadaşım
bizde bilmiyorduk kendi çapımızda araştırma yaparak kendimize uygun olanı seçtik yapmaya çalışıyoruz..Rabbim hepimizi hedeflerimize ulaşmayı nasip etsin..başarılar canım

teşekkür ederim canım psikolojim bozuldu şu olay yüzünden kendıme guvenım azaldı üffff umarım bir işe yarar çayda içicem gelişmeleri yazarım hoşçakalın :))

canım ben biraz islerim yuzunden kullanamadim 3 gundur dooru duzgun cayi :a015: ama masaja devam :sm_cool: ve hala o buyume geri inmedi kizlar... inaniyorum ki HONESTin onerdigi bu cay ile cidden buyuyecek cunku HONESTin de dedigi gibi icmeyince hemen hissediyosunuz o gun buyumeni durdugunu... ama icince de hemen etki etmeye basliyo sırnaşık şey duzenli kullanmaya gayret edicem... :1hug:

arkadaşlar bu çaya tam olarak neler katıyosunuz bi çok çay ismi geçtide kafam karıştı zahmet olmazsa tekrar tarifini verebilirmisiniz?a.s

arkadaşlar bu çaya tam olarak neler katıyosunuz bi çok çay ismi geçtide kafam karıştı zahmet olmazsa tekrar tarifini verebilirmisiniz?a.s

canım benimde kafam kaırşıyo ya ne kullanacamı şaşırdım..bir sürü çay öneren arkadaşlar var..hangi biri kullanayım karar veremedim..

en iyisi gelişme gören bir arkadaşımızın tavsiyesi olcak canımyerimseniben bekleyelim cvp gelene kadar:içelim:

10 günlük siyah üzüm çekirdeği, keten tohumu ve masaj faaliyetlerimin sonucu göğüs ölçüm 84 cm den 86 cm ye ulaştı. şu an damarlarımda meydana gelen belirginleşme nedeniyle davama 3 gunluk ara vermiş bulunuyorum pazartesi tekrar başlıyorum inşallah.
masaj yağım çilek, nedeni çok tatlı kokması, faydası cildi sıkılaştırması imiş. mersin yağı bu davada daha çok tercih ediliyormuş ama ben kokusunu sevmedim..
keten tohumunu da bırakmayı düşünüyorum östrojen içeriyormuş :KK43: bakalım gelişme gördükçe yazıciim.
öpücükler

arkadaslar keten tohumu müthiş selülit yapıomus tv de izlemiştim kullananlar dikkatli olsun bence:uhm::uhm: bende burdaki cayları ,karışımları sürekli not alıyorum henüz baslamadım hiçbirine :uhm:honest cayı, özge karısımı bisürü not oldu bi gören olsa bu ne dicek

göğüs ölçülerinde kalıcı gelişme gören arkadaşlar lütfen içtiğiniz çayların tarifini yeniden verirmisiniz:uhm::içelim:

Ben çay sevmediğim ve içmediğim için pek bi fikrim yok ama otları birbirine karıştırmak yerine bir gün birini bir gün birini içmek daha faydalı olur kanaatindeyim. Adaçayı, rezene ve çemen tohumu çaylarından her gün birini içebilirsin. Bu arada günde 1, en fazla 2 bardak bitki çayı tüketmelisiniz, yeşil çayın fazlası mideyi çok yoruyor ve yeşil çay yüzünden midesi delinen hastalarımız bile oluyor. Ayrıca bunları fazla fazla karıştırmak faydalarını arttırmıyor aksine azaltıyor.

Arkadaşlarım inşallah çabalarımız amacına ulaşır, bazılarımız çok sorun yapıyor göğüslerinin ufak olmasını,ben de çok kafama takıyorum bazen ama bu sorunun kişisel olarak ilgisi yok bizimle, kaderimiz değil bu durum, babamın anlattıklarına göre göğüs büyütme ameliyatları günümüzde çok fazla artmış, böyle yaygınlaşınca da fiyatları düşüyor elbette.. Eski zamanlarda olduğu gibi kadınsı yetişmiyorsunuz diyor babam, küçük yaştan itibaren okuldu sınavdı dershaneydi çok apar topar geçiyor ergenlik dönemimiz, erkek çokcuklarından farksız büyüyoruz, etek bile giymiyoruz çoğumuz, bu nedenle vücudumuz kadınımsı gelişmiyor, östrojenden yoksun kalıyor. Ben ufacık göğüslerim olmasına ve ameliyatımı babamın yapabilecek olmasına rağmen protez hiç düşünmedim, ama etrafımızda yaptıran çok fazla bayan var, haberimiz yok.. Ben yaptırmıyorum çünkü lens bile takamıyorum, alerjik vücudum yabancı maddelere karşı hiç misafirperver davranmıyor. Şimdilik doğal yollarda yürüyorum, geçen yıl anneme zorla yasmin yazdırtmıştım, gerçi reçetesiz de satılıyormuş, yasmin 2 cm lik bi gelişme sağlamıştı 3 ayda, sonra östrojen bombardımanına maruz kalmamak için bıraktım, bu sıralar MARATON a tekrar başladım, 2 cm lik gelişme daha oldu, 2şer 2şer takılıyorum bakalım şimdilik, ne demiş şair, "Ağır ağır çıkacaksın bu merdivenleri" :)
hepimize başarılar tekrar tekrar,
iyi pazarlar :)

kaylacım sanırım annen ve baban doktor bu konuda bilinçlisindir o zaman.bu kullandığın yasmin hormon hapımı ilk defa duyuyorum.biraz daha açık bilgi verirsen sevinirim.ayrıca kara üzüm çekirdeğinin bu konuda faydası olurmu kullanıyoruz ama :uhm::uhm::uhm:

Son düzenleme:
kaylacım yasmin hakkında biraz bilgi verebilirmisin? bende çok merak ettim:sm_confused:

Arkadaşlarım inşallah çabalarımız amacına ulaşır, bazılarımız çok sorun yapıyor göğüslerinin ufak olmasını,ben de çok kafama takıyorum bazen ama bu sorunun kişisel olarak ilgisi yok bizimle, kaderimiz değil bu durum, babamın anlattıklarına göre göğüs büyütme ameliyatları günümüzde çok fazla artmış, böyle yaygınlaşınca da fiyatları düşüyor elbette.. Eski zamanlarda olduğu gibi kadınsı yetişmiyorsunuz diyor babam, küçük yaştan itibaren okuldu sınavdı dershaneydi çok apar topar geçiyor ergenlik dönemimiz, erkek çokcuklarından farksız büyüyoruz, etek bile giymiyoruz çoğumuz, bu nedenle vücudumuz kadınımsı gelişmiyor, östrojenden yoksun kalıyor. Ben ufacık göğüslerim olmasına ve ameliyatımı babamın yapabilecek olmasına rağmen protez hiç düşünmedim, ama etrafımızda yaptıran çok fazla bayan var, haberimiz yok.. Ben yaptırmıyorum çünkü lens bile takamıyorum, alerjik vücudum yabancı maddelere karşı hiç misafirperver davranmıyor. Şimdilik doğal yollarda yürüyorum, geçen yıl anneme zorla yasmin yazdırtmıştım, gerçi reçetesiz de satılıyormuş, yasmin 2 cm lik bi gelişme sağlamıştı 3 ayda, sonra östrojen bombardımanına maruz kalmamak için bıraktım, bu sıralar MARATON a tekrar başladım, 2 cm lik gelişme daha oldu, 2şer 2şer takılıyorum bakalım şimdilik, ne demiş şair, "Ağır ağır çıkacaksın bu merdivenleri" :)
hepimize başarılar tekrar tekrar,

iyi pazarlar :)

canımmmmm, ne guzel yazmissin yaa.. icimi rahatlattin, yuzumde gulumseme ve mutluluk olustu resmen yazdiklarini okuyunca.. cok tesekkurler :asigim: a.s. :1hug:

canım bir de;

1- yasmin ile 2 cmlik gelisme demissin... sonra geri indi mi?
2- ikinci 2 cmlik buyumeyi ne ile yaptin sen? caylarla mi?

a.s.

FiTO-ÖSTROJENLERiN ANTi ÖSTROJENiK ETKiLERi
Fitoöstrojenler, östrojenik etki bakımından kendilerinden daha güçlü
maddelerle birlikte kullanıldıklarında bu maddelerin aktivitelerinin düsmesine neden
olmaktadır. Bu etki Östrojen reseptörlerinin fitoöstrojenler tarafından isgal edilmesi
sonucunda meydana gelir. Kendilerinden daha güçlü etkiye sahip diger östrojenler
reseptör bulamadıklarından aktivite gösteremezler ve bu sekilde anti östrojenik etki
olusur

ee bu da var sonra kanser riski de var
az da olsa biz de olan östrojenlerin aktivitesi daha da azalacak
gerçi büyütüyo ama bu sefer de kanser riski...
kaş yapalım derken göz çıkarmayalım da arkadaşlar
genlerimiz bozuk bizim yapıcak bişe yok gibi geliyo bana...
belki de tembellikten böle diyom:1closedeyes:

:sm_confused: CADIARZU fisfisfis valla ben de bilemedim bazilarimizda etki etmemesi bu nedenle mi acaba?

bi arkadas keten tohumunu icinde ostrojen olduu icin bırakmayı dusunuomus
zaten bahsi gecen bitkilerin hepsinde ostrojen var zaten ostrojen olduu icin ise yarıyo ben acıkcası yazan o butun bitkileri karıstırıp icmekten taraf deilim cunku o kadar fazla bitkiyi hergun almak cok zararlı olabilir ben hergun adacayı iciorm bi de degismeli olarak ısırgan otu ve sarı kartoron arastırmalarıma gore ergenlikte icildiinde ikincil esey organlarının buyumesini saglıyomus ben 16 yasındaym bi de keten tohumuna basladım dun off umarım ise yarar masaj icin yag kullanmıorm ama sizce kulanmalımıyım ??:uhm: