Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütmek İçin Telkinli Ses Dosyası

birşey daha sorucam peki birkaç telkini bir arada dinlesem olur mu??

Evet bende bunu sorucaktım ben hem bu müziği hemde o cızırtılı olanını belli zaman aralıklarında dinliyorum.Daha etkili olabilir mi yada tam tersi bi etki eder mi ?? :KK71:

Evet bende bunu sorucaktım ben hem bu müziği hemde o cızırtılı olanını belli zaman aralıklarında dinliyorum.Daha etkili olabilir mi yada tam tersi bi etki eder mi ?? :KK71:

Bilinçaltı daha kapsamlı olduğu için ona koymaz gibi geliyor 3 ü 5 i ama :KK70: yinede bir bilene sormakda fayda var Parfait gelince bizi bu konudada aydınlatır diye düşnüyorum ben :d ondan sonra hem telkin hem japonlarınkini deniycem şimdilik sadece telkinle devam ediyorum bakalım

Paylaşım için çok tşkler...bugün dinlemeye başladım.. inş. yararlı olur....boy uzatma telkinini banada yollayabilir misin

Bugun basladım dınlemeye ama acayıp uykumu getırıyo bu muzık benım yaa:KK1: Bırde sankı ıcden ıce sızı oluyo dınlerken kızlar cok erken bılıyorum ama bana mı oyle gelıyo anlamadım sızde gelısme varmı ayrıca 6saat cok uzun ya bı sayı koysak aslında gunde 50kez mesela dınleyelım gıbı olmazmı:26:

Bugun basladım dınlemeye ama acayıp uykumu getırıyo bu muzık benım yaa:KK1: Bırde sankı ıcden ıce sızı oluyo dınlerken kızlar cok erken bılıyorum ama bana mı oyle gelıyo anlamadım sızde gelısme varmı ayrıca 6saat cok uzun ya bı sayı koysak aslında gunde 50kez mesela dınleyelım gıbı olmazmı:26:

tatlım evet 6 saat uzun o yüzden ben şöyle yapıyorum yatmadan açıyorum sedsini de asyarlıyorum normal duyma seviyesi ama uyumamı engellemicek kadar sonrada yatıyorum sabaha kadar zaten asaşı yukarı 7- 8 saat uyudugum için dinlemiş oluyorum ben böyle çözüm buldum benddede kafamdan itibaren karıncalanma gibi bişey oluyo ilk dinlediğim zamanlarda sonra alışıyorum:)

tatlım evet 6 saat uzun o yüzden ben şöyle yapıyorum yatmadan açıyorum sedsini de asyarlıyorum normal duyma seviyesi ama uyumamı engellemicek kadar sonrada yatıyorum sabaha kadar zaten asaşı yukarı 7- 8 saat uyudugum için dinlemiş oluyorum ben böyle çözüm buldum benddede kafamdan itibaren karıncalanma gibi bişey oluyo ilk dinlediğim zamanlarda sonra alışıyorum:)

anladım canım pekı pc den mı telefondan mı dınlıyorsun ust uste nasıl calıyo kı bıtınce basa nasıl alıyo benım sadece gogus bolgemde bıseyler hısler oluyo sankı tatlım ya umarım ıse yarar :KK1:

anladım canım pekı pc den mı telefondan mı dınlıyorsun ust uste nasıl calıyo kı bıtınce basa nasıl alıyo benım sadece gogus bolgemde bıseyler hısler oluyo sankı tatlım ya umarım ıse yarar :KK1:

Canım ben hem pc hem tlfonuma attım tekrarlama moduna ayarladım dewamlı aynı şarkıyı yani telkini çalıyo yinele modu böyle yaparsan uğraşmassın yeniden başlatmaya sewgiler :KK16:

pcden dinlyrm canım acıyorum media player i bu ses ayarının oldugu kısımda yuvarlak bir ok var o tekrar düğmesi cnm ona tıkla bastan sarar durur. kulaklık cıkıyo bende deli yattıgım için ama böle daha sağlıklı cnm:)

Canım ben hem pc hem tlfonuma attım tekrarlama moduna ayarladım dewamlı aynı şarkıyı yani telkini çalıyo yinele modu böyle yaparsan uğraşmassın yeniden başlatmaya sewgiler :KK16:

tmm cnm sagol oyle yaptım telefona attım ard arda calıyo sımdı sankı etkısı basladı gıbı canım bugun basladım ama dınlerken sızı oluyo cok hafıf:KK52:

geldim geldimmm :)) arkadaslar ev cok yogun bugunlerde.. yazmıs olduklarınızın hepsını degerlendırmeye alıcam.. elımden geldıgınce ısteklerınızı yapmaya calıscam.. bıraz gecıkırsem kızmayın lutfen :26::26:
ayrıca ses dosyasının kendısı 03:06 dk.. kendısı 6 dk/saat degıl.. gun ıcerısınde en az 6 saat dınleyın demek ıstemıstım..

rica ederim hepınıze..:KK34:

link bozuk atıo da ben nasıl indircemmmmmmmmmmm

öncelikle linkleri yenıleyeyım.. yazılan cvplara da bakayım ardından :KK34:
bu arada ılk lınk saglam arkadaslar.. ılk lınke tıkladıgınızda sayfanın altına dogru ının.. sag tarafta en altta slow download yazısını goreceksınız oraya tıkladıgınızda ındırme ıslemınız baslayacaktır ..

hmm simdi sorulan sorulara baktım.. oncelıkle kesınlıkle ucetsız bu telkın.. ıcınız rahat olsun ındırme sıtelerınde cıkan premıum uyelıkler bızımle alakalı bır durum degıl..

gun ıcerısınde kısacası 7/24 istedıgınız zaman dınleyebılırsınız.. bılıncınızı 6 saat dınlemem gerekıyor ben 5 saat dınledım olmadı gıttıye odaklarsanız 8 saat de dınlemıs olsanız ıstedıgımız sonuca ulasamayız.. gun ıcerısınde dınleyebıldıgınız kadar dınleyın.. bılıncınıze setler olusturmayın.. 6 saat ıstenılen dınleme suresıdır.. ayıca sabah aksam hıc farketmıyor.. sadece sabah dınleyın dıye bır sey kesınlıkle soz konusu degıl ya da tam tersi...

gun ıcerısınde dıyelım 10 defa dınledınız.. bır arkadasım cok guzel acıklamıs zaten, ben de ekleyeyım.. yatmadan once de sızı rahatsız etmeyecek bır seste ayarlayın muzıgınızı, tekrar moda alın sabaha kadar acık kalsın.. merak etmeyın bılıncaltınıza ıletılıyor sız uyurken de sınyaller :)) hatta uyku esnasında bılıncaltınız devrede bunu da unutmayın :KK66:

cvplamadıgım soru kaldı mı kı... arkadaslar 21 gun kesınlıkle her gun dınleyın.. dedıgım gıbı bılıncaltı bu surede tam olarak yerlestırıyor verılen msjları..

gun ıcerısınde ıstedıgınız kadar telkın dınleyebılırsınız dersem bıraz tuhaf olur.. yanı bılıncaltımızı ıcın sorun teskıl edecegını sanmıyorum cunku algı kapasıtesı oldukca yuksek ama 2den fazla telkın sızı cok yorar.. zaten tek bır telkını 6 saat dınleyın denıyor.. 3 tanesı ıcın gunde 18 saat ayırabılır mısınız :)
bence onem sırasına gore telkınler sıraya konabılır.. gunde 2 elkın 21 gun dınlenır.. ıstenırse dınlenmeye devam edılır. daha sonra da yenı telkınler aynı formatta dınlenebılır.. :nazar:

yalnız ısrarla bunu belırtmek ısterım.. en ıyı dınleme suresını kaydettıgınız gelısmeye gore yıne sız belırlersınız, bılınc ve bılıncaltınıza set olusturmak yok:KK34:

nez arkadaşımızın dinlediği müziği inanmayarak 3-5 gün dinlemiştim etki etmeyince bıraktım.şimdi bunu inanarak dinlemek istiyorum.inanıyorum diyorum ama içim öyle bir kabullenmiş ki etki etmeyecek diye püff çok karamsarım.dinlemeye başlıyorum bunu hadi hayırlısı.parfait duacın olacağım etki ederse :KK34:

X