Göğüs kılları

lazer epılasyon tabıkı ıyı ama baya bı malıyetlı tek seansı 80-150 ytl arasında bolgeye gore deısıyo bırde 40 gunde bır gıdıyosun 6-8 seans kıl tıpıne gore gıdıyosun mesela koltuk altı 80 ytlmış 80x8= 640 ytl sırf koltuk altı ıcın gobek ıcın falan daha pahalı yanı
umarım bioder etkılı olur benımde gobek ve gogus bolgemde tuylenme var :KK43: oncelerı cok utanıyodum nedne bole dıyodum ama teyzemde de varmıs genetık olabılıyomus bu tur seyler . bırde koyu tenlı olmadan kaynaklanıyor . bacaklarımda tuy yok denecek kadar az ama gobekte ve gogus ucunda var deli oluyorum.

Ben sarışınım ama kıllarım siyah :))ne olacak şimdi bendede var aynı sorun:KK43:(

ya olmasina olurda tüylesi tras etmen gerekiyor kalin ciksin diye. ondan sonra mümkün lazer epilasyon....
yaptiran arkadaslar,aciyormu ya?? ben de karar verdim yapicam artik ta burama geldi ya ugras ugras nereye kadar.. nine oldugumda kildan gecilmez artik ya Allah korusun..

sakın jilet yapma kalın çıksın diye. ben de daha öncelari jilet le bazen alıyordum. ama kalınlaşma olmadı. aynı ve uzadılar. çoğaldılar ama kalınlaşmadılar. bide jazer ya işe yaramassa. o zaman ne olcak kalınlaştırdığınla kalırsın. ben lazere 5 seans gittim ama hiç faydası olamadı aynı yine. iyi araştır. eger yapacaksan önce bi lazer merkezine git. doktor kontrol etsin o uygun görürse jilet yap. yani bu tüyler lazerle olur kalınlaştır derse yap.

Kızlar en kesin we maliyeti düşük yöntem iğneli epilasyon...göğüs ucunda yağ dokusu olduğu için üstelik hiç acımıyor...benim bi arkadaşımda resmen erkek gibi wardı..ama 1 yıl boyunca çok düzenli olarak gitti we şimdi bir tanecik bile kalmadı kurtuldu....yalnız bilindik güwenilir bir yere gidin...başka ne sir ne lazer yaptırın...hepsinden kesin kurutlacaskınız...

bende çok rahatsızım..
uçlarında var siyah ve kalın hemde..
şu an hormonel bi rahatsızılğım yok ama bu tüyler çok can sıkıyo..
napıyım bende dayanamayıp cımbızla alıyorum.. :KK43:

yaa bende alıyorum:) aranıza katıldım:KK70: benim sonradan çıktı haplardan dolayı doktora gittim hormon bozukluğu yok normal diolar bende ağdayla alıyorum benim annem de almış yıllarca ve şimdi bitane bile kalmamış lazer benim bütçemi aşar :KK70: ağdaya devam ediyorum

bende de 3-4 tane var kıl ama koyu renk ve kalın:çok üzgünüm:

zaten göğüslerimde küçük. hiç memnun deilim

senemcim bende de ayni sorun var. hem killar hem goguslerim cok kucuk. ama duyduguma gore o killari koparinca gogusler daha da kuculuyormus. gerci ben yine de kopariyorum ama kucultuyor diyorlar/ en iyisi killari eger yapabiliyorsan iple al. o zaman hem daha az cikiyor hem zarari olmuyor

cımbızla falan aldırmanı tavsiye etmem.ben bekarken göğüs uçlarımdaki tüyler için iğneli epilasyon yaptırdım.yaklaşık bir yıl sürdü.şimdi memnunum.sanada tavsiye ederim.benim 4 5 tane kılım vardı sadece.seninkiler ne kadar bilmiyorum da...ilerde çocuk emzirmeni zor kılacak kadar çoksa iğneli tavsiye ederim.

duyduguma gore o killari koparinca gogusler daha da kuculuyormus. gerci ben yine de kopariyorum ama kucultuyor diyorlar

gerçekten böyle bir etkisi olabilirmi:1shok: en sonunda göğüs adına birşey kalmıyomuş:Roflol: nasıl bir alaka olabilirki bunuda ilk defa duyuyorumkafamçokkarıştı

kelebek canım cok guldum ya.annenın dedıgını anladım.ama belkı adamı gorunce korkudan duser.oda olabılır.karınca yum.yagı yada lazer epılasyon onenırım.

hadi yaaaaa ben hayatta alamam korkarım göğüs üzerinde vardı ama bugün göğüs arasındada olduğunu farkettim...ayyyyyyyyyyy neden oldu acaba alsam tekrar çıkar acısız bişey olsa sararsa kafi

benimde öle bi sorunum var uçlarında ve arasında sirle aliim diyorum ama çoğalır diye korkuyorum ne önerirsiniz

sir ağda denemeni tavsiye ederim hem uzun bir süre zarfında çıkıyor hemde azaltıyor üstelik çıkan kılları inceltiyorr

ben aldım aldım aldımmm gene buyudu :KK43:(
ustelık 3-4 seans karınca y. kullandım fayda etmedı :KK43:

X