Göğüs kılları

benim göğüs uçlrımın kenarlarında var koyuları cımbızla yada epilasyon makinesiyle alıyorum kötümü yapıyorum acaba :bbo:

hamam tozu diye bisey varmıs yada hamam otu tam bilmiyorum adını onu sürsek nasıl olur acaba

eğer tüğler uzun uzun ve göğüs uçlarında çıkıyorsa kist habercisi bununla ilgili baber vermişlerdi annemde vardı doktora gittikist çıktı ve ameliyat oldu

eğer uçlarda kıl çıkıyorsa göğüslerinizi kontrol edin elinize küçük küçük sertlikler geliyorsa kst demektir önleminizi erken alın

arkadaşlar merhaba,
herkesi çok iyi anlayabiliyorum.aynı dert bende de vardı.benim göğsümde ve göbeğimde sarı sarı kıllar vardı.rahatsız olduğum için aldım.aldıktan sonra kalınlaşmaya ve çoğalmaya başladı.sir ağda kullanmayın derim kesinlikle çünkü çok hassas göğüs arası ayrıca sir iz bırakabilir o bölgede.en güzeli bir arkadaşın dediği gibi iğneli epilasyon.lazer çok daha kalın kıllarda etkili oluyormuş.nerden mi biliyorum iğneli epilasyona gittiğim güzellik uzmanım söyledi.senelerden beri bilgisine ve tecrübesine güvendiğim bir arkadaşım hemde.
uzun lafın kısası arkadaşlar iğneli epilasyonu tavsiye edrim.kesin sonuç.biraz canınız acısada.:dance:

bende hiçbir etki yaratmadı sir ağda ne leke ne bişi ve azalmada oluyor ama demekki değişiyor bünyeden bünyeye herkes lazer yaptıramaz

senemcim bende de ayni sorun var. hem killar hem goguslerim cok kucuk. ama duyduguma gore o killari koparinca gogusler daha da kuculuyormus. gerci ben yine de kopariyorum ama kucultuyor diyorlar/ en iyisi killari eger yapabiliyorsan iple al. o zaman hem daha az cikiyor hem zarari olmuyor

yaa öyle bisey varmıymıs:1no2: bundan sonra koparmamfisfisfis

gerçekten kist habercisimi göğüs ucunda kıl olması,bende çok var hemde siyah çıkıyor ne yapmak lazım.

eğer tüğler uzun uzun ve göğüs uçlarında çıkıyorsa kist habercisi bununla ilgili baber vermişlerdi annemde vardı doktora gittikist çıktı ve ameliyat oldu

eğer uçlarda kıl çıkıyorsa göğüslerinizi kontrol edin elinize küçük küçük sertlikler geliyorsa kst demektir önleminizi erken alın

ay kizlar endiselendim simdi, dogrumu acaba kist habercisi oldugunun ve
ne yapmak lazim??? ben bunun hormonbozuklugundan oldugunu
duymustum pek ilgilenmiyordum, simdi bekar bayanin jinekologa gitmeside
bizde biraz acayip kaciyor,doktora gitmek sartmi acaba sizce???

ay kizlar endiselendim simdi, dogrumu acaba kist habercisi oldugunun ve
ne yapmak lazim??? ben bunun hormonbozuklugundan oldugunu
duymustum pek ilgilenmiyordum, simdi bekar bayanin jinekologa gitmeside
bizde biraz acayip kaciyor,doktora gitmek sartmi acaba sizce???

canım telaş etme doktor benim aldığımı gördü öle olsa sölerdi kist mist olur alma diye Allah korusun aklınıza böle şeyler getirmeyin jinekoljiye defalarca gittim hiçte utanmadım ama sorunumu anlatamadım o ayrı mesele:Roflol:

ay yalnız değilmişim sevindim:) bende sadece bende var sanırdım ve çok kafama takardım önceleri azdı ama cımbızla alınca çoğaldı şimdide sizin yazdıklarınız doğrultusunda siri deniyce malum tatile gidicem bikini giyince aradaki tüyler iğrenç durur:))

canım telaş etme doktor benim aldığımı gördü öle olsa sölerdi kist mist olur alma diye Allah korusun aklınıza böle şeyler getirmeyin jinekoljiye defalarca gittim hiçte utanmadım ama sorunumu anlatamadım o ayrı mesele:Roflol:

Allah iyiligini versin senin:Roflol:
ama gercekten sinir bozucu bisey, bende ilk basta tek bende oluyor
galiba diyordum burda okuyunca rahatladim, baya cok kiside
mevcut galiba bu sorun.sir agda demis cogu yazan, tektük cikiyor
agda genisce bir bölgeye yapmis oluyorsun,sonra dahada azarsa
bu hain killarkafamçokkarıştı

Allah iyiligini versin senin:Roflol:
ama gercekten sinir bozucu bisey, bende ilk basta tek bende oluyor
galiba diyordum burda okuyunca rahatladim, baya cok kiside
mevcut galiba bu sorun.sir agda demis cogu yazan, tektük cikiyor
agda genisce bir bölgeye yapmis oluyorsun,sonra dahada azarsa
bu hain killarkafamçokkarıştı

canım normal ağda besler aynı oranda çıkartır ama sir ağda azaltır ve sana tavsiyem bende alıcam bioder al sir ağdadan sonra sür ben bu ay alıcam inşallah zaten göğüs yok bari kıllar olmasın :Roflol::Roflol:

ay yalnız değilmişim sevindim:) bende sadece bende var sanırdım ve çok kafama takardım önceleri azdı ama cımbızla alınca çoğaldı şimdide sizin yazdıklarınız doğrultusunda siri deniyce malum tatile gidicem bikini giyince aradaki tüyler iğrenç durur:))

canım benim 15 gün oldu daha çıkmadı beyaz tenliyim bide tatil için bence sir ağda uygun şakkıdı

X