Göğüs kılları

canım normal ağda besler aynı oranda çıkartır ama sir ağda azaltır ve sana tavsiyem bende alıcam bioder al sir ağdadan sonra sür ben bu ay alıcam inşallah zaten göğüs yok bari kıllar olmasın :Roflol: :Roflol:

yaa valla yaa göğüs yok kılı tüyü var senağlama

yaa valla yaa göğüs yok kılı tüyü var senağlama

sorma yaaa,bende aynı durum var,göğüs yok kılı var(uçlarında)...sakın cımbızla almayın arkadaşlar,ben 1 senedir alıyorum cımbızla,hem baya koyulaştılar hem de bazılarında bi kökten 2 tane falan çıkıo,başka bi site de okumuştum şimdi bi türlü bulamıyorum ''cımbızla alındığında kıllar(ama bu kaş bıyık diil diğer bölgelerdekiler) yanına yeni kıl kökleri çekiomuş zamanla" ya tam bu cümle diiildi ama buna benzer bişidi,ben yine araştırcam arkadaşlar,bulursam yazarım yine ama cımbızla kesinlikle almayın derim benneyaptımki

sorma yaaa,bende aynı durum var,göğüs yok kılı var(uçlarında)...sakın cımbızla almayın arkadaşlar,ben 1 senedir alıyorum cımbızla,hem baya koyulaştılar hem de bazılarında bi kökten 2 tane falan çıkıo,başka bi site de okumuştum şimdi bi türlü bulamıyorum ''cımbızla alındığında kıllar(ama bu kaş bıyık diil diğer bölgelerdekiler) yanına yeni kıl kökleri çekiomuş zamanla" ya tam bu cümle diiildi ama buna benzer bişidi,ben yine araştırcam arkadaşlar,bulursam yazarım yine ama cımbızla kesinlikle almayın derim benneyaptımki

ben 7ye mi 8e mi giderken kopardım bi kere ondan sonra kalınlaştılar şimdi koparmaı bıraktım ama cok uzadılar senağlama ooff offf. yrn doktora gidicez annem sen de bi gözük dio ama çok utanıom yaa senağlama ama cesaretimi toplayıp bi çıkıcam doktora napıym...

ben 7ye mi 8e mi giderken kopardım bi kere ondan sonra kalınlaştılar şimdi koparmaı bıraktım ama cok uzadılar senağlama ooff offf. yrn doktora gidicez annem sen de bi gözük dio ama çok utanıom yaa senağlama ama cesaretimi toplayıp bi çıkıcam doktora napıym...

cesaretini toplamışken git bence canım, kurtulursun hem ne güzel,belki ben de gidicem :teselli:

Aynı dert bende de vardı lazer epilasyon yaptırdım toplam 5 seans falan gidebildim koyu renkleri iyi görüyor lazer ama açık renklerde zorlanıyor benim tek tük açık renkli ve ince tüyler kaldı hamile kaldığım için devam edemiyorum şu an ama çok memnun kaldım tabi ki bu işin mutlaka dermatologlar tarafından yapılması gerekiyor

benim tek tük vardı göğüs uçlarında.onları iğneli epilasyon ile aldırdım.bir seneden fazla sürdü.uzadıkça gittim yani.iki kıl için bile olsa üşenmedim gittim.şimdi rahatım çok şükür.

ya benimde var başta bir iki taneydi aldıkca yayıldı altı yeditane oldu ve sim siyah :1no2:
lazermi daha kısa suryo iğnelimi acaba ?
bioder krem kullandım uzun sure işe yaramadı şimdi episiva kullanıyorum oda pek işe yaramıyacak sanırım kyy mi kullansam diyorum diger arkadasların sonuclarını beklıyorum. Kimi 6 kur kullandım bitti kimi ise hic etki etmedi diyo. napıcamızı şaşırdık valla nedir bu kıllardan çektiğimiz yaasenağlama

hamam tozu diye bisey varmıs yada hamam otu tam bilmiyorum adını onu sürsek nasıl olur acaba
senem o otu ben kullanıyorum.aslında iyi ama biras kötü kokuyor.uzun zaman kullanıldığında seyreltmede oluyor.yüz ve bikini bölgesi dışında heryerde kullnılır.tavsiye ederim

mrb.bu iğneli epilaasyon ne demek.biras bilgi veririmisinis.nerelerde?fiyatı?çok fasla acı veriyormu?

tüy sarartici kesinlikle yapma canim zaten paketinin üzerinde gögsunuzde uygulamayin diye uyari var

cnm bu sorun bende de var ama kafanda o kdr büyütmene gerek yok.eger tüyler rahatsız edici sekilde değilse sarartıcı kullan ama kalınlarsa eger sir kullanabilirsin

sir kullanmak istemiyorum. daha fazla çıkar ya da sürekli aldırmak zorunda kalırım diye korkuyorum, zaten diğewr bölgelerde yeterince var. sarartıcı kullanayım diyorum göğüs arasına. esmerim, ama göğsüm beyaz, açık renkli kıllar da tabi koyu renkli. hoş görünmüyo.
iğneli epilasyon denmiş. nasıl oluyor, biraz bilgi verir misiniz, fiyat falan, nerelerde yapılır.
bu tüylerden kurtulalım artık!!!!

1. iğneli epilasyonun göğse bir zararı olurmu acaba?
2. iğneli epilasyon yaptıran arakdaşlar siz tecrübelisiniz bilirsiniz, göğüs ucu gibi az tüy olan yerlere toplam ortalama kaç seans gitmek gerekir?
3. seans aralıkları ayda 1 mi acaba ?
(yüz ve göğüs kılları için gitmeyi düşünüyorum bende):a015:

Bende de war tek tük siyah cımbızla almak istemiyorum artık acaba bende mi gitsem epilasyona? Hem tamamen kurtulmuş olurum işte yaa

bende de bu sorun var.ben epilatörle kenarlarını alıyorum.çok acı vermiyor.ama en kesin çözüm lazer epilasyon sanırım.

ilköncelikkle bu sayfayı açan kişiye teşkürler)) ben cesaet edemedim. dedim bide bi tek boyle sorunu olan benimdir diye ))
nyse ben çözümü ewe sir makinesi almakda buldum)) wlli başka care cozum bulamadım. kaldıki çokda memnunum. gogus uçlarındaki tüyleri de igneli epilasyonla azalttım halen dewm. sırtımdakilere ise anca yazın günşlenirken onlar sapsarı oluyor. elimde yetişmedği için sir yapamıyorum))) yani kolum yeten heryere ulaşıyom)))
ama merak ettigim sey su, ewli olan arkadşlar sizler ne yapıyorsunuz allh aşkınıza cewp verin ya...:KK43: eşleri tepki gostern varmı merak ediyorum.?

ben evlı deılım ama bende kıllıyım. erkek arkadsımla acık acık konustum zaten gordude neyse emın olkı gercekten senı sevıyosa sorun yok. adamın umurunda deıl. olsun olunca ne oluyo dıyo.hatta bı tonda bagırmıstı sen bunumu kafana takıyon manyakmısın dıye :KK70:

ben evlı deılım ama bende kıllıyım. erkek arkadsımla acık acık konustum zaten gordude neyse emın olkı gercekten senı sevıyosa sorun yok. adamın umurunda deıl. olsun olunca ne oluyo dıyo.hatta bı tonda bagırmıstı sen bunumu kafana takıyon manyakmısın dıye :KK70:

ayyy negüzellll yaa...inşllh bende oyle soyluycek birini bulurum. onceden konuşmak en makbulu yaw))

X