Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

ay canım canım şoka girdim okuyunca şuan inanki göz yaşlarımı tutamıyorum biraz seni heveslendirdim diye suçluluk hissettim ama bu günlerde geçer unutursun o zaman yeni göğsünle ne kadar mutlu olacaksın eminim sen benim neşe kaynağımdın bundan sonra napıcam bilmiyorum eşim de hiç almaz interneti artık girdikçe haberlerini alırım kendine çok iyi bak işi gücü bi müddet düşünme iyce dinlen ve çok iyi beslen protein ve c vitamini daha yoğun al hemen toparlarsın arkadaşım benim öpütüm allaha emanet ol

sağol tatlım suçluluk ne demek oldu bitti hem bugün şükür daha iyiyim eşinede teessüf ederiz çocukalra kızmış olabilir ama bizi senden mahrum etmeyede hakkı yok seni seviyorum öptüm

arkadaşlar ben hiç estetik yaptırmadım ama bir bilgi vereyim. annem ideal kilosunun biraz biraz fazla üstünde. ama göğüsleri çok büyük ve bu yüzden kat kat daha kilolu gözüküyor. sol kalça kemiğinde kireçleme olduğu için yürürken zorluk çekiyor bir de göğüsleri iyice tıkıyor. geçenlerde bir arkadaşı ile estetik cerrahisine gitmiş ve hayal kırıklığı yaşamış. cerrah öncelikle bir diyet listesi vermiş. annem ki zamanında akupunktura cevap vermemiş kadındır. yani sanırsam belli bir kiloya/orana gelmeden estetik yapmıyorlar. :1no2:

arkadaşlar ben hiç estetik yaptırmadım ama bir bilgi vereyim. annem ideal kilosunun biraz biraz fazla üstünde. ama göğüsleri çok büyük ve bu yüzden kat kat daha kilolu gözüküyor. sol kalça kemiğinde kireçleme olduğu için yürürken zorluk çekiyor bir de göğüsleri iyice tıkıyor. geçenlerde bir arkadaşı ile estetik cerrahisine gitmiş ve hayal kırıklığı yaşamış. cerrah öncelikle bir diyet listesi vermiş. annem ki zamanında akupunktura cevap vermemiş kadındır. yani sanırsam belli bir kiloya/orana gelmeden estetik yapmıyorlar. :1no2:

bence mantıklı CLAİR çünki kilo alıp verdikçe takdir edersen sarkmalar falan oluyor bu açıdan düşünürsek herkesin boyu ile orantılı kilosu vardır ideal kiloda yada ona yakın ağırlıkta estetik olunması sencede mantıklı değilmi???????? tatlım

SıNAGME ben iyiyim merak etme ama kafama takıldı göbüşü accık erittinmi?????? fıstığım yaza bomba gibi olucaksın içimde öyle bir his var öptüm seni

Petal canımcım, 1 haftada işe başlayabilirsin. Benim 1 hafta sonra bayramdı her yeri gezdim, misafirim geldi, 3-4 gün sonra hafiften iş yapmaya bile başladım. Ama Cuma akşamı falan olup Pazartesiye 9 gün eder o zaman daha rahat edersin.

bana cevap veren yok mu??? :KK43:(

hoş geldin canım.ben ameliyat olalı 10 gün oldu şimdilik iyi sayılırım calışmıyorum ama calışıyor olsaydım kesinlikle işe başlayamzdım daha evin içinde bile küçük caplı işleri yapamıyorum kollarım hemen agrıyor ve kollarımın hiç gücü yokbu iş için mutlaka 20 gün vaya bir ayı gözden cıkarmak gerekiyor yorucu olan her şey sakıncalı .gelelim senin şu süt işine ben de ikinci cocugu istiyorum doktor bana büyük bir ihtimaelle sorun yaşamassın dedi.süt kanallarına dikkat edriz dedi.kesin sonuç emziriirken ortaya cıkacak ama inşallah soru olmaz ben bebek emzirmeyi cok seviyorum kesinlikle cocukların anne sütüyle büyütülmesinden yanayım.unutmadan benim bir arkaşım 5 yıl önce ameliyat oldu üstüne iki tane cocuk doğdu birinide halen 18 aylık emziririyor.hiç sorun yaşamadı inşallh bizlerde yaşamayız:dance:

selam.bence herkesin bünyesi farklı.bu yüzden kesin bir şey söylemek zor. ama ben ameliyattan bir gün sonra eve geldiğimde çamaşır bile astım. hemde 3 makine.8 gün sonra işe başladım. 3. gün bile başlayabilirdim. dediğim gibi. herkes farklı yada vücut farklı tepkiler veriyor.

hepinize cevaplarınız için cok tesekkur edıyorum ınannın cesaret edemıyordum ama artık yaptırmaya karar verdım bı de ızmırde ıı bırını bulmalıyım daha once sılıkon yaptırdıgımda memnun kalmamıstım.. :) hepinize cook gecmıs olsun umarım enn yakın zamanda ıyı olursunuz

tabı önce zayıflamalıyım :) suan belfıtıgından amelıyat olalı 1 ay oluo bakalım bı ıyıleseyom tam olarak gerısı gelır.. :)

sevgiler

CAPELLA ya ve ŞEBNEM e katılıyorum bünyeden bünyeye fark ediyor arkdaşlar refkatçim bile yoktu gündüz inanın kollarım sdece tüplerin batmasından dolayı bazen hareket etmedi ama inanın 1,ameliyttan sonra bile rahat kullandım yani 3 gün bece yeterli bomba gibi olursun

bence mantıklı CLAİR çünki kilo alıp verdikçe takdir edersen sarkmalar falan oluyor bu açıdan düşünürsek herkesin boyu ile orantılı kilosu vardır ideal kiloda yada ona yakın ağırlıkta estetik olunması sencede mantıklı değilmi???????? tatlım

gayet tabi hayatım. daha çok gerdirme operasyonlarında dikkate alınması lazım kilo ve orantının.. çünkü kilolu bir insan ne kadar gerdirirse gerdirsin anca ufak ölçüde sarkmalar giderilir..

Arkadaşlar bende bugun gidip yatış işlemlerimi yaptırdım hayırlısıyla
izin alıp cıktım dr. yarın erkenden hastanede olmam gerekiyor
ama ameliyat yarın olmaya bilir şimdilik pek heyecan yok
.....hayırlısı bakalım ... benim icin dua edin....

bu gün ben ameliyat olalı 17 gün oldu her şey cok iyi gidiyor.annem olmasa cok zor olurdu heralde doktor her şeyin yolunda gittigini söylüyordkişlerim kaşınmanın yanı sıra cok iyi.cok kolay değil ama cok ta zor bir ameliyat değil bunu söylemek gerekir .öyle 3-5 işe başlanmaz başlansa bile meme kütük gibi şişiyor.olan ve olacak olqan herkese allah yardımcı olsun .ama sonuç her şeye değiyor

Arkadaşlar bende bugun gidip yatış işlemlerimi yaptırdım hayırlısıyla
izin alıp cıktım dr. yarın erkenden hastanede olmam gerekiyor
ama ameliyat yarın olmaya bilir şimdilik pek heyecan yok
.....hayırlısı bakalım ... benim icin dua edin....

hyrlısı olsun inşallah,gelişmelerden haberdar et lütfen.benimde ameliyaım haftaya cuma şimdiden cok stresliyim..!

olmayan arkadaşlar lütfen stress yapmayın olanlara toptan geçmiş olsun gelişmeleri aktarın tamammı????hepinizi öpüyorum

Ya arkadaşlar ameliyat sonrası hic pişmanlık oluyormu? Yada sonradan pişman olan oldumu? Gerci bu soru icin biraz gec ama
ne bileyim aklıma takıldı heyecendan sanırım
izler izler beni duşundukce tedirgin ediyor....

ameliyati olan arkadaslar gecmis olsun size sorum olucak ben mayis sonu gibi turkiyeye istanbula gelicem ve bende meme asimetrisi var yani tek mememi kucultturucem ama ameliyattan sonra ne kadar zamanda normal hayatiniza donebildiniz benim 2,5 yasinda bir oglum var onunla ilgilenebilirmiyim birde tatil icin geliyorum turkiyeye cabucak gunluk hayata donmek isterim birde istanbulda olanlar doktor ismi verirse sevinirim

Ya arkadaşlar ameliyat sonrası hic pişmanlık oluyormu? Yada sonradan pişman olan oldumu? Gerci bu soru icin biraz gec ama
ne bileyim aklıma takıldı heyecendan sanırım
izler izler beni duşundukce tedirgin ediyor....

yaaaa şeker ben ölümden döndüm pişman değilim tek hayalim yazın giyemediğim tişörtleri giymek ve de göğsümden utanmadan insan arasına çıkmak ölmez sağ kalırsam tabiki

X