Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

ameliyati olan arkadaslar gecmis olsun size sorum olucak ben mayis sonu gibi turkiyeye istanbula gelicem ve bende meme asimetrisi var yani tek mememi kucultturucem ama ameliyattan sonra ne kadar zamanda normal hayatiniza donebildiniz benim 2,5 yasinda bir oglum var onunla ilgilenebilirmiyim birde tatil icin geliyorum turkiyeye cabucak gunluk hayata donmek isterim birde istanbulda olanlar doktor ismi verirse sevinirim

şeker önceki sayfalarıda okumanı tavsiye ederim ama ben ( 87,sayfada sanırım ) çok badire atlattım inan ölümden döndüm ama ilk ameliyat sonrası bile kollarımı rahat kullanıyordum 21 gün oldu sadece tüp yerlerimdeki dikiş için aşırı hreketlerde bulunmuyorum tedbir olsun diye onun dışında normal hayata devam ediyorum korkma 3 gün bile yeterli ama bünye meselesi tabiki

nisan cevabin icin saol canim sanada coooooooook buyuk gecmis olsun okudum yazdiklarini ve acayippppppppp tirstim:KK43: bende anestezi teknikeriyi ilk defa seninki gibi bir durum duydum allah kimsenin basina boyle birsey vermesin birde doktorlarla pazarlik edilebiliyor mu zaten bana verecegi ameliyat parasi normalin yarisi olucak tek gogus oldugu icin insallah baris bey cok para istemezde bende ameliyat olabilirim cunku bunun icin esimden para almicam uc bes kurus param var kenarda umarim o da yeter

nisan cevabin icin saol canim sanada coooooooook buyuk gecmis olsun okudum yazdiklarini ve acayippppppppp tirstim:KK43: bende anestezi teknikeriyi ilk defa seninki gibi bir durum duydum allah kimsenin basina boyle birsey vermesin birde doktorlarla pazarlik edilebiliyor mu zaten bana verecegi ameliyat parasi normalin yarisi olucak tek gogus oldugu icin insallah baris bey cok para istemezde bende ameliyat olabilirim cunku bunun icin esimden para almicam uc bes kurus param var kenarda umarim o da yeter

canım yanılmıyorsam sen istanbul için sordun ama ben sana şunu söyliyeyim doktorların para ile burda işi yok yani tıp olarak kodlar var yani fiyat listesi seni muayene ederek yapılacak işlemin kodunu yazıyorlar sen vezneye gittiğinde kod karşılığı ne ise senden o para talep ediliyor yani kandırılma yada kazık yermiyiz???? korkusu boşuna şahsen ben düşünmüştüm ama öğrenince içim rahatladı öptüm seni sorun olursa cevabını biliyorsam seve seve yanıtlrım canım

nisannn ve diger arkadaşlar randevumu aldımmm ama en erken tarih haziran şimdiden çok heyecanlandımmmm oofff keşke daha erken bir tarih olsaydıı :KK43: bu kadar beklemek offff)

nisannn ve diger arkadaşlar randevumu aldımmm ama en erken tarih haziran şimdiden çok heyecanlandımmmm oofff keşke daha erken bir tarih olsaydıı :KK43: bu kadar beklemek offff)

gözünaydın bitanem geç olsun güç olmasın haziran olduğuna göre SÜHAN AYHAN içinmi aldın randevuyu olsun yattığım sürede 11 günde onuda gördüm ve ondada ameliyat olanların sayısı ve memnuniyetleri oldukça fazla hepsi ayrı yetenek doktorlarımızın fazla heyecan yapma kendini strese sokma oldumu????

nisan saol canim ben mayisin 19 unda istanbula gelecegim en gec 1 hafta sonrada baris bey e gidip muayene olucam simdidem mail atip konussam mi yoksa istanbula geldigimde mi arayip konusmaliyim?

gözünaydın bitanem geç olsun güç olmasın haziran olduğuna göre SÜHAN AYHAN içinmi aldın randevuyu olsun yattığım sürede 11 günde onuda gördüm ve ondada ameliyat olanların sayısı ve memnuniyetleri oldukça fazla hepsi ayrı yetenek doktorlarımızın fazla heyecan yapma kendini strese sokma oldumu????

evet reha yavuzer'i eylüle kadar beklemek zor geldi açıkçası ama aklım da onda kaldı bilmiyorum ne yapsam fisfisfis:sm_confused:

nisan saol canim ben mayisin 19 unda istanbula gelecegim en gec 1 hafta sonrada baris bey e gidip muayene olucam simdidem mail atip konussam mi yoksa istanbula geldigimde mi arayip konusmaliyim?

canım slm randevu aldıysan mesele yok ama bak lavernayı uyardım en erken hazirana almış barış beyde yoğunsa almadıysan hemen acele et al randevunu sen yurt dışından geleceksin vakit sorununda var bitanem o açıdan söylüyorum eğer aldıysan merk ettiğin şeyler varsa tabiki tlf et ve sorularını yönelt derim

evet reha yavuzer'i eylüle kadar beklemek zor geldi açıkçası ama aklım da onda kaldı bilmiyorum ne yapsam fisfisfis:sm_confused:

yoo öyle düşünme hepsi ayrı yetenek bunların almışsın artık randevuyu hayırlısı olsun kafanı karıştırma

yoo öyle düşünme hepsi ayrı yetenek bunların almışsın artık randevuyu hayırlısı olsun kafanı karıştırma

aldım randevuyu şimdi sıra beklemede . ama ben bu arada bir de genel cerrahiye başvuracağım bir muayene olayım bakalım durum ne aklıma böylesi mantıklı geldi ne bileyim içimden bir ses bir muayene ol diyor sonuçları yazarım

Arkadaşlar ben ameliyatımı cuma gunu oldum
acıkcası biraz stresli bir dönemdi...hazırlığı falan...neyse ki en zor olan birinci gundu atlattık...resimler cekilirken cok rahatsızlık yaşadım...birde bunları eğitimlerde kullanıyorlarmış size böyle birşey söylendimi bilmiyorum....ilk önce rahatsız olduklarımdan başladım ama kusuruma bakmayın....sorusu olana her konuda cevap yazabilirim sanırım....herkese acil şifalar ve kolaylıklar.

acıkcası biraz stresli bir dönemdi...hazırlığı falan...neyse ki en zor olan birinci gundu atlattık...resimler cekilirken cok rahatsızlık yaşadım...birde bunları eğitimlerde kullanıyorlarmış size böyle birşey söylendimi bilmiyorum....ilk önce rahatsız olduklarımdan başladım ama kusuruma bakmayın....sorusu olana her konuda cevap yazabilirim sanırım....herkese acil şifalar ve kolaylıklar.

canim gecmis olsun ben basliyim soru sormaya kendini nasil hissediyorsun rahat hareket edebiliyormusun ameliyatini nerede ve hangi doktora yaptirdin ve kac paraya yaptirdin? off ne cok sormusum:)a.s

canim gecmis olsun ben basliyim soru sormaya kendini nasil hissediyorsun rahat hareket edebiliyormusun ameliyatini nerede ve hangi doktora yaptirdin ve kac paraya yaptirdin? off ne cok sormusum:)a.s

Sağolasın gayet iyiyim
memişlerde şimdilik iyi gözukuyor
alışacagız artık bu kucuk şeylere...hareketlerım gayet rahat
dr 6 ay kadar sonra dikişler icinde ufak bir operasyon yapacak azaltma amaclı...ameliyatımı istanbulda Dr. Aydın Gözü yaptı...zaten zor olan ilk gun..ve ilk saatler sonrası rahat bana 1.800.milyona mal oldu araştırma hastanesi olduğu icin vede özel oda buna dahil...ilac ve eldiven pasuman hepsi icinde....bazan bıcak parasıda isteniyor bunu göz ardı etmeyelim....yardım amaclı..şimdi sabırla iyice iğleşmesini bekleyecegiz....darısı başınıza..sorulara acığım....Şeniz

canım çok sevindim büyük geçmiş olsun allah acil şifalar versin tedirgin olma her hastayı intörnleri yetiştirmek maksatı ile değerlendiriyorlr bırak şimdi bunları memişlerin tadını çıkar öptüm seni

Sağolasın gayet iyiyim
memişlerde şimdilik iyi gözukuyor
alışacagız artık bu kucuk şeylere...hareketlerım gayet rahat
dr 6 ay kadar sonra dikişler icinde ufak bir operasyon yapacak azaltma amaclı...ameliyatımı istanbulda Dr. Aydın Gözü yaptı...zaten zor olan ilk gun..ve ilk saatler sonrası rahat bana 1.800.milyona mal oldu araştırma hastanesi olduğu icin vede özel oda buna dahil...ilac ve eldiven pasuman hepsi icinde....bazan bıcak parasıda isteniyor bunu göz ardı etmeyelim....yardım amaclı..şimdi sabırla iyice iğleşmesini bekleyecegiz....darısı başınıza..sorulara acığım....Şeniz
iyi olmana rahat hareket edebilmene sevindim canim doktorununla ilgili bilgileri bana ozelden yazarmisin nerde calisiyor telefon numarasi gibi bilgileri bana ozelden yazarmisin ve hepsinden onemlisi doktorundan memnunmusun birde senin amelyatini sigortami karsiladi cogunu cunku cok iyi fiyata ameliyatt olmussun

haftasonu baris cakira mail yollamistim bende meme easimetrisi oldugunu ve tek mememi kucultturmek istedigimi soyledim fiyatini sordum adam bugun mail yollamis tek memeyi kucultmek icin 4 milyar istemis ucmus resmen bana cok geldi ve dolayisiyla aklimda sadece o vardi mecburen onu eledim

kizlar simdi fuat yuksel dende mail geldi o da hersey dahil 2000 euro demis dolar dese tamam ama 2000 euro da nerdeyse 4 milyar bu doktorlara ne olmus isimleri duyuldukca bunlarada bir haller olmus ben yuzyusluk yapip adama tekrar mail yolladim en fazla hersey dahil 2,5 milyar verebilirim dedim yardimci olursaniz sevinirim dedim tabi ki cevap gelmedi:1no2:
peyman senden cevap bekliyorum canim senin doktorunu google da baktim gureba da mi calisiyor o mutlaka ben gormusumdur onu cunku ben orada staj yaparken 1 sene donusumlu olarak plastik cerrahi ve kbb ameliyathanesinde calismistim orada ozel hastalarida ameliyat edebiliyorlarmi bilmiyorum yalniz verdigi fiyat gercekten cok iyi

kizlar simdi fuat yuksel dende mail geldi o da hersey dahil 2000 euro demis dolar dese tamam ama 2000 euro da nerdeyse 4 milyar bu doktorlara ne olmus isimleri duyuldukca bunlarada bir haller olmus ben yuzyusluk yapip adama tekrar mail yolladim en fazla hersey dahil 2,5 milyar verebilirim dedim yardimci olursaniz sevinirim dedim tabi ki cevap gelmedi:1no2:
peyman senden cevap bekliyorum canim senin doktorunu google da baktim gureba da mi calisiyor o mutlaka ben gormusumdur onu cunku ben orada staj yaparken 1 sene donusumlu olarak plastik cerrahi ve kbb ameliyathanesinde calismistim orada ozel hastalarida ameliyat edebiliyorlarmi bilmiyorum yalniz verdigi fiyat gercekten cok iyi

Evet, vakıf haklısın.özelden nasıl mail atılıyor bilmiyorum ama öğrenip en kısa zamanda sana yazacagım tam bilgi...sende biliyorsan beni yönlendir hic özel mail atmadım...sevgiler...kaydirigubbakcemile

canım çok sevindim büyük geçmiş olsun allah acil şifalar versin tedirgin olma her hastayı intörnleri yetiştirmek maksatı ile değerlendiriyorlr bırak şimdi bunları memişlerin tadını çıkar öptüm seni

Evet haklısınız aynen öyle...ama ameliyat sonrası cabuk toparlandımsayılır dr .cok iyiydi... izler icin tekrar bir operasyon yapacak inşallah biraz toparlan yazı rahat gecir dedi...evet memişlerin rahatı önemli neredeyse 5 kilo vermiş gibi gözukuyorum ...bu haftayıda Allahın izniyle atlatırsamcok iyi olacagım...teşekkürler ...öpuyorum.....kaydirigubbakcemile5

X