Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

PEYMAN kime özel msj yAzmak istiyorsan onun Adının üzerine tıkla orda ........ KULLANICISINA ÖZEL MSJ GÖNDER SEÇENEĞıNıN ÜZERıNE TIKLA YAZACAĞINI YAZ VE AŞAĞISINDA GÖNDER YERıNE TIKLA TAMAMMI ????ŞEKER

kizlar simdi fuat yuksel dende mail geldi o da hersey dahil 2000 euro demis dolar dese tamam ama 2000 euro da nerdeyse 4 milyar bu doktorlara ne olmus isimleri duyuldukca bunlarada bir haller olmus ben yuzyusluk yapip adama tekrar mail yolladim en fazla hersey dahil 2,5 milyar verebilirim dedim yardimci olursaniz sevinirim dedim tabi ki cevap gelmedi:1no2:
peyman senden cevap bekliyorum canim senin doktorunu google da baktim gureba da mi calisiyor o mutlaka ben gormusumdur onu cunku ben orada staj yaparken 1 sene donusumlu olarak plastik cerrahi ve kbb ameliyathanesinde calismistim orada ozel hastalarida ameliyat edebiliyorlarmi bilmiyorum yalniz verdigi fiyat gercekten cok iyi

hayatım hani turistik beldelerimizde esnaflarımız turistlere kazık atmayı severler yaaa sende onlara A.B.D de yaşadığını söylediysen geleneği sürdürüp senimi yani kendi vatandaşlarınadamı acaba aynı davranıyorlar diye düşünmeden edemedim doğrusu sen bence birde gazi hastanesine sor çünki net olarak kesinlikle de biliyorum kodlara göre fiyat listeleri var yani oraya sormanda fayda görüyorum doktora muayene oluyorsun o sana ne uygulayacak ise kodunu yazıyor sen vezneye gidiyorsun o kodun karşılığında ne rakam yazıyor ise senden onu tahsil ediyorlar bebişim anladın değilmi yinede kendin bilirsin tabiiki ama ne kadar sağlık bu desekte masrafın az olması da bir yerde önemli heleki şu krizde

hayatım hani turistik beldelerimizde esnaflarımız turistlere kazık atmayı severler yaaa sende onlara A.B.D de yaşadığını söylediysen geleneği sürdürüp senimi yani kendi vatandaşlarınadamı acaba aynı davranıyorlar diye düşünmeden edemedim doğrusu sen bence birde gazi hastanesine sor çünki net olarak kesinlikle de biliyorum kodlara göre fiyat listeleri var yani oraya sormanda fayda görüyorum doktora muayene oluyorsun o sana ne uygulayacak ise kodunu yazıyor sen vezneye gidiyorsun o kodun karşılığında ne rakam yazıyor ise senden onu tahsil ediyorlar bebişim anladın değilmi yinede kendin bilirsin tabiiki ama ne kadar sağlık bu desekte masrafın az olması da bir yerde önemli heleki şu krizde
nisan seninle ayni seyleri dusunmusum bende sana ozel mesajda ayni seyleri yazmistim bunlara yurtdisinda yasadigimi yazdim maillerde onlarda yollunucak kaz zannedtti yazik diyorum sadece cunku normalde 4.000 e yaptiklari ameliyati bana tek memeye ayni parayi dediler

Evet haklısınız aynen öyle...ama ameliyat sonrası cabuk toparlandımsayılır dr .cok iyiydi... izler icin tekrar bir operasyon yapacak inşallah biraz toparlan yazı rahat gecir dedi...evet memişlerin rahatı önemli neredeyse 5 kilo vermiş gibi gözukuyorum ...bu haftayıda Allahın izniyle atlatırsamcok iyi olacagım...teşekkürler ...öpuyorum.....kaydirigubbakcemile5

merhaba geçmiş olsun tekrar. merak ettiğim göğüslerin kaç bedendi kaç beden oldu birde kaç gr çıkardılar? şu sıra çok meraklıyım randevuyu alınca bitmiyormuş sorular aksine şimdi de başka başka dertler çıkıyor ne kadar küçülmeli ne yapmalı en iyi ne olur vs vs yardımcı olursan sevinirim :)

peyman seni cok yordum sorularimla biliyorum ama son bir soru daha canim:)) bilmiyorum cocugun var mi ama ben bir kac sene sonra ikinci cocuk dusunuyorum doktor senin sut kanallarina zarar vermeden mi yapti ameliyati yani benimde bir daha cocugum olursa emzirebilirmiyim?

peyman seni cok yordum sorularimla biliyorum ama son bir soru daha canim:)) bilmiyorum cocugun var mi ama ben bir kac sene sonra ikinci cocuk dusunuyorum doktor senin sut kanallarina zarar vermeden mi yapti ameliyati yani benimde bir daha cocugum olursa emzirebilirmiyim?

Estafirullah canım ne demek yardımcı olabilirsem ne mutlu bana....evet bir cocugum var ....zaten doktorumda yaşımın genc olması nedeniyle sut kanallarına dokunmadı ve fazla iz kalmayacak şekilde yaptı ameliyatımı ve 5, 6 ay sonrasında tamamem iyileşince tekrar kalan izler icinde birşeyler yapacak lokal olarak....ama duydugum kadarıyla emziren var...bilmelisin ki hic ameliyat olmayanlardada sut verme sorunu yaşanıyor...kısmet yani...bunu ameliyat olup sonrasında emziren birine sormak lazım....inşallah böyle bir sorunun olmaz....eğer acelesi ve fazla rahatsızlığı yoksa göguslerinin ikinci cocuktan sonrada olabilirsin....

merhaba geçmiş olsun tekrar. merak ettiğim göğüslerin kaç bedendi kaç beden oldu birde kaç gr çıkardılar? şu sıra çok meraklıyım randevuyu alınca bitmiyormuş sorular aksine şimdi de başka başka dertler çıkıyor ne kadar küçülmeli ne yapmalı en iyi ne olur vs vs yardımcı olursan sevinirim :)

Teşekkurler canım,göguslerim 115 bedendi kom un toplayıcı sutyenini kullanıyordum 85 d
ama bazan oda yeterliolmuyodu toplamaya...inan şimdi kac bilmiyorum dr vucuduma ve meme ucunun olması gereken yere gore toparlıyor ....yanı zaten olculerle olması gereken yerde oluyor memeler....sanırım 85 falan....ilk bakınca kucuk gibi geldi...ama sonra şişti daha henuz gercek ölcusunu anlayamadım bandajlarda var
hele bi 15 gun gecsin bakacagız...ama sen mutlaka dr. istediğin bedeni belirt......

Estafirullah canım ne demek yardımcı olabilirsem ne mutlu bana....evet bir cocugum var ....zaten doktorumda yaşımın genc olması nedeniyle sut kanallarına dokunmadı ve fazla iz kalmayacak şekilde yaptı ameliyatımı ve 5, 6 ay sonrasında tamamem iyileşince tekrar kalan izler icinde birşeyler yapacak lokal olarak....ama duydugum kadarıyla emziren var...bilmelisin ki hic ameliyat olmayanlardada sut verme sorunu yaşanıyor...kısmet yani...bunu ameliyat olup sonrasında emziren birine sormak lazım....inşallah böyle bir sorunun olmaz....eğer acelesi ve fazla rahatsızlığı yoksa göguslerinin ikinci cocuktan sonrada olabilirsin....
saol canim kismetse tr ye geldigimde bu ameliyati olmak istiyorum psikolojik olarak cok rahatsiz oluyorum cunku senin dediginde ameliyat olmayanlarda da sut sorunu oluyor benimde cok sutum yoktu oglumda ama zaten olanida zorla 2,5 ay icti benim sipa baska emmedi:kızgın:

selam benimde merak ettiğim birşey var bugün doktora gittim baya deforme olmuş göğüslerim ama ameliyat tarihine karar veremedim korkuyorum aslında birazda.canım ağrı çok oluyormu.günlük hayatı çok etkiliyormu.mesela ne kadar süre yatmak gerekiyor

nisan senden ne kadar çıkardılar ne kadar küçültmüştün memişlerini sende fikir versene bana oofff oofff ne telaş ne telaş . bu arada genel cerrahtan cuma için randevu aldım bakalım o ne diyecek ? :)

selam benimde merak ettiğim birşey var bugün doktora gittim baya deforme olmuş göğüslerim ama ameliyat tarihine karar veremedim korkuyorum aslında birazda.canım ağrı çok oluyormu.günlük hayatı çok etkiliyormu.mesela ne kadar süre yatmak gerekiyor

şeker mrb korkunun ecele faydası yok şaka şaka azıcık gül istedim ama inan korkacak birşey yok hemen kollarını kullana biliyorsun ağrıya gelince düşünsene vermidon gibi (örnek veriyorum) çapsız bir ağrı kesici yetiyor oda AĞRIRSA TABİ bence 3 gün yetiyor tabiki bünye meselesi ama 5 günde herşey senin için normle dönecektir hem bak yaz geliyor bırak korkuyu falan ol ameliyatı gir buyaza bomba gibi tadını çıkar memişlerin bence beklemek hata ama takdir senin

Arkadaşlar, ben
m gögüs altımda kesik ve dikiş yok sadece meme başı ve duz dikiş...yanı ters te yok
sadece dik cizgi var...aşşağıda yani dr. sadece sol memede biraz potluk olacağını ve onuda bir lokal operasyonla duzeltecegini söyledi.....benim birde meme başı ice dönuktu onu yaparken ikisini aradan cıkaracak ...ama biraz beklemem lazım memeler toplanana kadar...böyle bir ikinci operasyon olan var mı onu merak ediyorum....

Peyman ben yakında ikinciyi olacağım canım.

Başta belli olmadı ama sonradan birisinin daha küçük old. farkettik. Onu yaparkende dikişin başladığı iç yerlerde biraz potluk var onlarıda düzeltecek. Ama 2. için 3 ayın dolması gerekiyor. Benim şimdi tam 3 ay doldu. 23 nisan gibi düşünüyorum.

Laverna canım bende toplam 1,5 kg. çıktı. 110 bedenden 85e düştü.(hatta 84:)

benim de o kadar 110 sanırım bende kom 80D giyiyorum . bir an önce kurtulsam şunlardan birde emekli sandığı karşılasa başka ne isterim . bende 80-85 arası olsun istiyorum olurda evlenir ve çocuklanırsan büyüme payı olsun değil mi? :)

ŞEBNEMCıĞıM mrb nasılsın???? beni soracağına eminim iyiyim ama sanki bazen tıkanıyorum nefes alamıyorum gibi geliyor ( psikolojik heralde ) kontrole gidiyorum iyi diyorlar akciğerlerime ama allah kerim sana birşey sorucam potluk dediğin dikiş yerlerinin kabarık durmasımı acaba ???? şimdiden sağol

arkadaşlar daha önce yazıldımı bilmiyorum ama bu göğüs küçültme ameliyatlarında ölçüm sonucunda belli bir ölçünün üstü devlet tarafından karşılanıyormuş bu ölçünün ne olduğu konusunda bilgisi olan var mı ben ideal göğüs ölçüsünün köprücük kemiği ile meme başı arasının 17-22 cm arasında olması gerektiği ile ilgili bir yazı okumuştum. ama küçültmelerde ne kadarın üstü geçerli bilşmiyorum yardım lütfen :)

arkadaşlar daha önce yazıldımı bilmiyorum ama bu göğüs küçültme ameliyatlarında ölçüm sonucunda belli bir ölçünün üstü devlet tarafından karşılanıyormuş bu ölçünün ne olduğu konusunda bilgisi olan var mı ben ideal göğüs ölçüsünün köprücük kemiği ile meme başı arasının 17-22 cm arasında olması gerektiği ile ilgili bir yazı okumuştum. ama küçültmelerde ne kadarın üstü geçerli bilşmiyorum yardım lütfen :)

Valla hayatım bende ssk ya gittim ama malesef ssk karşılamıyor ...o bahsettiğimiz cok cok buyuk olculer ..hani göbek ustu olanlar onada bazı yerlerden rapor cıkartıyorsunuz
bu 110 115 girmiyor onun icine....ama tanıdık birileri olursa belki....benimde vardı ama kimse bilsin istemedim.....:çok üzgünüm:......

Peyman ben yakında ikinciyi olacağım canım.

Başta belli olmadı ama sonradan birisinin daha küçük old. farkettik. Onu yaparkende dikişin başladığı iç yerlerde biraz potluk var onlarıda düzeltecek. Ama 2. için 3 ayın dolması gerekiyor. Benim şimdi tam 3 ay doldu. 23 nisan gibi düşünüyorum.

Benim dr alttan kesmemiş mem oturunca yani 5,6 ay kadar sonra onu duzelteceğim dedi...şimdi cok şiş...sanki meme ortadan bölünmüş gibi hissediyorum...bu şişlik ne kadar surer sence...hafif ağrımda var..gerci 7 gun oldu ama...pazartesi gidecegim kontrole...beni bira sonrası hakkında bilgilendirebilirsen mutlu olurum.....sevgiler

X