GÖĞÜS UCU Sorunları

annemin göğüs ucu var ama benim yok kardeşleriminde var ne yapcam bunun bi yolu bi bitkisi yokmu :KK43: herşeyin bitkisi var bunda yokmu :)

ya ama ya benimde yok gögüs ucummm ama ben bebişlerimi emzirirken izlemek istiyodum emerken gögsümde uykuya dalısını seyretmek en büyük hayellerimdendi amasenağlama

herkez gibi benimde iki göğsümün büyüklüğü arasında fark var..yalnız çok az bir fark yarım cm yok bile..fakat nedense göğüs ucundaki o kahverengi bölgede ikisi arasında çok fark var..biri normal biri hayli geniş..üstelik göğüslerimin küçük olmasına rahmen..belki yarım cm olsada büyüklük farkındandır diye düşünüyorum..ama estetik durmuyo o canımı sıkıyo..hadi büyük olsada geniş olsa tamam süperde zaten büyük değillerki..

ya kızlar benmde göğsümün kahverengi ile beyaz bölümü arasınd bi sizilcede deiyeyim sürekli akan bi iltihap var sıktıkca akıo bi doktora görünmeyim sizcede

benimde göğüs ucum hiç yoktu bebişim ememedi bizde göğüs uçları var eczanede ondan aldık kullandık 3 ay sonra bebişim kendine gelince bıraktık şimdi emiyor.ucunu çıkartmak içinde süt pompasıyla sağmıştım çok işe yarıyor.aldığımız göğüs uçları sayesinde yarada hiç olmadı.yara içinde lansinoh diye bir ilaç var bitkiselmiş.

slm kızlar yeni üyeyim a.s bnm sorunum da gögüs uclarım kızlar napıcagımı bilmiyorm öyle degişik ki nasıl anlatılır bilmiyorm gögüs ucları aynı dudak şekli gibi arasıda cok kaşınıyo koku bile yapıyo caresizim doktorada hiç gidemedm acaba bnde cocuguımu emziremezmiyim ve düzelirmi bu hiç bilemiyorm amam üzülüyorm bnmle aynı sorunu olupta bi bilgisi olan var mı acaba:çok üzgünüm:senağlama

bendemi doktora gitsem sadece sol tarafımdan böle süte benzer bişi akıyo bugün farkettim anneme dedim bişe olmaz dedi olur dedi ama endişeleniyorum ben :bbo:yardımcı olurmusunuz iki ay önce hormon testi yaptırmıştım gayet normal dedi tekrarmı yaptırmam gerekiyoa.s.hatta dalga geçiyorum evde yemek falan yerken diyorumki hani bebkleri olan annelere derlerya ye ki sütün olsun bende diyom iyi yiyeyim sütüm olsun diye:roflol:

Gögüs ucu olmayan bayanlar sorun etmeyin benim bir gögüs ucum icte a.s ( bana özel birsey :-))) .... ) biriside cok kücük. ama bebisimi emzirirken meme ucu aldim bebegin cenesi güclenince ona bile gerek kalmiyor acikinca kendisi ucu cikariyor zaten , hem bebek emdikce uc zamanla büyüyor. benim bebisim bu gögüs uclari ile 2 sene emdi. Sorun edilecek birsey degil.

benim asil sorunum gögsümden yesilimsi , petrol mavisi bir sivi geliyor. kadin dogum doktorum kanser testi yapti temiz cikti. troitlerim az calisiyor bu yüzden olabilirmis. Yarin troit doktorumda randevum var bakalim o ne diyecek. kanser testim temiz cikti ama ben yinede korkuyorum aranizda bu türlü bir sivi ile karsilasan varmi arkadaslar. :çok üzgünüm:

Gögüs ucu olmayan bayanlar sorun etmeyin benim bir gögüs ucum icte a.s ( bana özel birsey :-))) .... ) biriside cok kücük. ama bebisimi emzirirken meme ucu aldim bebegin cenesi güclenince ona bile gerek kalmiyor acikinca kendisi ucu cikariyor zaten , hem bebek emdikce uc zamanla büyüyor. benim bebisim bu gögüs uclari ile 2 sene emdi. Sorun edilecek birsey degil.

benim asil sorunum gögsümden yesilimsi , petrol mavisi bir sivi geliyor. kadin dogum doktorum kanser testi yapti temiz cikti. troitlerim az calisiyor bu yüzden olabilirmis. Yarin troit doktorumda randevum var bakalim o ne diyecek. kanser testim temiz cikti ama ben yinede korkuyorum aranizda bu türlü bir sivi ile karsilasan varmi arkadaslar. :çok üzgünüm:

CANIMCIM benimde göğüs ucundan her ikisinden sıktığımda beyazımsı sarımsı bir sıvı geliyor...doktora gitcemde bir türlü gidemedim.yaşım itibariylede (23)kanser filan aklıma getirmiyorum...ama hormon olabilir..ben tiroid hastasıyım tshım yüksek diğer değerlerim normaldi ilaç kullanıyorum ondan kaynaklanabilir...danış doktoruna öpüldünkaydirigubbakcemile5

canim bende hasimato troidi hastasiyim. Doktorumla konustum. bana sacma bir sebep söyledi. bebisim cok emdigi icin hala süt kesilmemis olabilirmis. benim oglum 2 sene emdi. su an 6 yasinda 4 sene olmus memmisleri birakali. Normal kontrolüm icin kan aldi. Süt hormonu tahlili yapacakmi bilmiyorum birsey söylemedi ama saniriyorum yapilacak cünkü 3 büyük siringa kan aldilar bu sefer. jinekologumda testleri yapti troitten kaynaklanabilecegini söyledi arada kaldim . bakalim hayirlisi olsun. Gögüslerimde agri , beze yada daha baska bir degisiklik yok. onun icin fazla kafama takmak istemiyorum.

canim bende hasimato troidi hastasiyim. Doktorumla konustum. bana sacma bir sebep söyledi. bebisim cok emdigi icin hala süt kesilmemis olabilirmis. benim oglum 2 sene emdi. su an 6 yasinda 4 sene olmus memmisleri birakali. Normal kontrolüm icin kan aldi. Süt hormonu tahlili yapacakmi bilmiyorum birsey söylemedi ama saniriyorum yapilacak cünkü 3 büyük siringa kan aldilar bu sefer. jinekologumda testleri yapti troitten kaynaklanabilecegini söyledi arada kaldim . bakalim hayirlisi olsun. Gögüslerimde agri , beze yada daha baska bir degisiklik yok. onun icin fazla kafama takmak istemiyorum.

senle aynı kaderi paylaşıyoruz desene canım bende haşematoluyum 6 -7 aydır hormonlardan kaynaklandığını düşünüyorum benimde ağrı kitle hiçbir şey yok ben sıktığımda geliyor onuda tesadüf öğrendim yokse kendiliğinden geldiği yok bende kafaya takmıyorum...kaydirigubbakcemile5

yaa arkadaşlar benimde bi sorunum var ve inanılmaz rahatsızım bu konuda 2 gün önce duşakabinden çıkarken gögüsucum sıkıştı kabinin kapısına yanlışlıkla ve inanılmaz acıdı kanayınca farkettim gögüsucum kopma noktasına gelmiş şimdi acısı geçti ama böle düştü düşecek gibi duruyor çok korkuyorum sutyen takarken çok dikkat ediyorum..acaba bileniniz varmı diktirilebilirmi gögüsucu doktora gitmeye ve birilerine göstermeye çok utanıyorum yardım ederseniz cok sevinirim

bendemi doktora gitsem sadece sol tarafımdan böle süte benzer bişi akıyo bugün farkettim anneme dedim bişe olmaz dedi olur dedi ama endişeleniyorum ben :bbo:yardımcı olurmusunuz iki ay önce hormon testi yaptırmıştım gayet normal dedi tekrarmı yaptırmam gerekiyoa.s.hatta dalga geçiyorum evde yemek falan yerken diyorumki hani bebkleri olan annelere derlerya ye ki sütün olsun bende diyom iyi yiyeyim sütüm olsun diye:roflol:

o akan iltihap...muhtemelen sol göğsünde skar doku oluşmuştur...ileride süt gelmesiyle ilgili sorun yaşamassın ama o göğsün bir daha hiç büyümeyebilir...

yaa arkadaşlar benimde bi sorunum var ve inanılmaz rahatsızım bu konuda 2 gün önce duşakabinden çıkarken gögüsucum sıkıştı kabinin kapısına yanlışlıkla ve inanılmaz acıdı kanayınca farkettim gögüsucum kopma noktasına gelmiş şimdi acısı geçti ama böle düştü düşecek gibi duruyor çok korkuyorum sutyen takarken çok dikkat ediyorum..acaba bileniniz varmı diktirilebilirmi gögüsucu doktora gitmeye ve birilerine göstermeye çok utanıyorum yardım ederseniz cok sevinirim

canim gecmis olsunn. Hic bir fikrim yok ama bence bir doktora git. kopma derecesinde yazmissin önemli bir sorun gibi görünüyor. profilinde bekar diye yaziyor belki ilerde bebegini emzirirken bir sorun olur. Bence ihmal etme. benimde bebesim emerken disleri cikinca isirmisti yarisi kalkmisti sonradan kalkan yer birlesti ama senin anlattigin daha ciddi sanirim.

o akan iltihap...muhtemelen sol göğsünde skar doku oluşmuştur...ileride süt gelmesiyle ilgili sorun yaşamassın ama o göğsün bir daha hiç büyümeyebilir...

canım nerden anladın skar olduğunu burda kaç kişi yazmış aynı sebebi bizim alt katta hemşire var ona söyledim eğer yeşil değilse sorun yok dedi süt hormonları fazla çalışıyodur dedi ondandır dedi ama doktora görün dedi büyümeyeceğini nerden biliyon ki sen :uhm: ramazandan sonra doktora gideceğim bakalım

canım nerden anladın skar olduğunu burda kaç kişi yazmış aynı sebebi bizim alt katta hemşire var ona söyledim eğer yeşil değilse sorun yok dedi süt hormonları fazla çalışıyodur dedi ondandır dedi ama doktora görün dedi büyümeyeceğini nerden biliyon ki sen :uhm: ramazandan sonra doktora gideceğim bakalım

eğer akan iltihapsa skar doku bırakırmış...çok araştırdığım bi konu...sen yine de doktora git ve özellikle bunları sor...sormassan sölemezler zaten...

eğer akan iltihapsa skar doku bırakırmış...çok araştırdığım bi konu...sen yine de doktora git ve özellikle bunları sor...sormassan sölemezler zaten...

gidecem sağol canım ya korkuttun beni inan ama skar yara izi olarak geçiyo yani açıklaması yok baktımda biraz netten yara yokki bende hemde baya bi sıkınca geliyo aynı süt gibi katı ve yağlı bilmiyorum doktora gideceğim bakalım :uhm:

kızlar gögüslerimi sıktıgımda içinden sarı leke geliyorrr koyuuu bu nedir? sizce yardımcı olurmusunuz

X