GÖĞÜS UCU Sorunları

kızlar gögüslerimi sıktıgımda içinden sarı leke geliyorrr koyuuu bu nedir? sizce yardımcı olurmusunuz

benimde öyle işte canım bende bilmiyorum ama fatto arkadaşımız o iltahap diyor ama hemşireye sordum sorun yok dedi süt hormonların fazla çalışıyo dedi ondandır dedi ama doktora görüneceğim bende bilmiyorum inş bilgilendiririm sizia.s.

ya bnm bi sorunum var goguslerim 75 ve baya küçük oldugu halde gogus uçlarım çok büyük :KK43: çok kötü duruyo ya normal bi kıyafetten bile çıkıyo varmı acaba bi yolu küçültmenin?? :KK43: (

kıslar mehaba beımde göğüs uçlarımın rengi çok koyu bunun için yani rengını bıraz açması için bi formül bilen varmı varsa paylassın lütfen bu koyu renk sinirimi bozuyo

bende 1-2 tane koyu sarı tüyü sinirim bozulp cımbzla almıştım çoğaldılar veya koyu renk çıkıyor pişmanım keşke sarartsaydım daha açılır gözükmezdi

karınca yağı kullanmaya başladım birkanç seanstan sonra işe yarıp yaramadığını yazacağım..

bende 1-2 tane koyu sarı tüyü sinirim bozulp cımbzla almıştım çoğaldılar veya koyu renk çıkıyor pişmanım keşke sarartsaydım daha açılır gözükmezdi

karınca yağı kullanmaya başladım birkanç seanstan sonra işe yarıp yaramadığını yazacağım..
bence o bölgeye hiç sarartıcı sürme ..sarartıcılar yani perhidrol falan kimyasal bunlar bildiğin gibi..göğüs ucu cildi de diğer bölgelerindeki cilde benzemez hassastır yani kısacası orda kimyasal kullanma derim..
kislar yazmamıssınız hiç koyuluktan şikayetçi olan yokmu aranızda
koyu olması kötü bişey değilki..insanın ten rengine göre o bölgenin rengi de açık veya koyu oluyor..mesela sarışınlarda çok açık renk olurken esmerlerde koyu olabiliyor..

selam bayanlar..
benimde sağ göğüs ucumla alakalı bi sıkıntım var
şu herkesde olan göğüs halkasındaki pütürcüklerden bendede var tabii ancak son bi kaç gündür sağ göğsümde eskiden olmayan iki pütürcük tespit ettim . bunun yanısıra göğsümün tam ucu hafif sarı renk oldu sanki iltihap olmuş gibi ama derimin rengi sarı yani uff anlatamadım bi türlü.. biraz ağrım var göğüs kanseyile bi alakası olabiliri böyle anormalliklerin göğüs kanserinin bir başka türürnün belirtileri olabileceğini bi mailde okumuştum çok endişeliyim henüz bebeğim bile yok.. beni bu konuda aydınlatırsanız çok sevinirim..

Merhaba kızlar benimde bi sorunum var ve kafama çok takılıyor:çok üzgünüm:
Göğüs uçlarımın kenarındaki kahverengi olan bölge geniş bende acaba göğüslerim büyük olduğu için mi öyleefisfisfis:uhm: Bir de böyle çok prüzsüz bi yapısı yok yani nasıl anlatılır bilmiyorum ki o kahverengi bölgede bi iki tane küçük çıkıntı gibi bişiler var yeni olan bişe değil ama kendimi bildim bileli böyleyim.Utandığım için kimseye de gösteremiyorum:eek::çok üzgünüm: Yardımcı olursanız sevinirim.

Sağlık ve mutlulukla kalına.s.a.s.

canım yaa tek derdin bu olsun.inan ki yanlız değilsin, benimde gögüslerim çok küçük uçları koyu kahve rengi aynen pütürcükler var hatta kıllar var bende çok rahatsızım ama napalım.Allah bize sağlık versin bunlar önemli değil bizi beyenen böle beyensin.:1hug:

kıslar mehaba beımde göğüs uçlarımın rengi çok koyu bunun için yani rengını bıraz açması için bi formül bilen varmı varsa paylassın lütfen bu koyu renk sinirimi bozuyo

genelde insanın ten rengiyle alakalı bir durum bu,esmer bayanlarda koyu renk çok normal,ama birde hormonel durumda etkiliyor örneğin hamileyken daha koyulaşıyorlar:)

merhaba
benim iki göğüs ucumda da sürekli kendini yenileyen yara var. yıkandıkça yumuşuyor çıkıyo sonra tekrar oluşuyor. 25 yaşındayım. 15 16 yaşımdan beri var. doktora 21 yaşımdayken gitmiştim, bana kerasal diye merhem vermişti. geçmezse gel demişti. sürdüm geçmişti, kontrole gitmiştim 2 hafta sonra geçti demiştim ama 1 ay sonra filan merhemi hiç sürmeyince geçmedi. bende çok korktum bi daha doktora gidemedim. bu ne olabilir, böyle rahatsızlığı olan var mı, tehlikeli bişi olabilir mi? böyle bişi duydunuz mu ? genelde emziren bayanlrda olurmuş ama ben bekarım. prolaktin hormonu ile alakası olablir mi? bi kere hormon testi olmuştum biraz prplaktin fazla demişti istersen kadın doğum a git demişti doktor ama benim isteğime bırakınca önemli değil demiştim. çok rahatsızım lütfen bilgisi olan yazsın

kızlarr benim sol göğüsüm sağ göğüsümden az biraz daha büyük ve biraz sarkık:KK43:(
bu normal mii????

ayrıca göğüs ucum yok ve almadığımda uzun siyah tüylere sahibimm:KK43:(

kız kardeşiminde göğüs ucu yok bebeğini emzirirken ilk günlerde zorlandı sonradan zaten göğüs ucu belirginleşti ve hala öyle. ciddi bi sorunla karşılaşmadı

selam kızlar

göğüs ucu olmayan hatta içine çöken arkadaşlara bir müjdeli haber vermek istiyorum
benimde aynı sorunum vardı emzirirken çok zorlanmıştım AVENT NİPLETTE diye bir ürün duydum
zorda olsa temin ettim önce bir göğsümde kullandım 4 gün gece ve gündüz hiç çıkarmadım
sadece evdeyken 1 saat kadar hava alsın diye takmadım şimdi diğer göğsüme geçtim 1. gün
ama uyguladığım göğüs ucu hala içine gitmedi kesinlikle tavsiye ediyorum normalde çıkarsamda çok geçmeden içine kaçıyodu ama şimdi öyle değil yardımcı olabilirim kızlar

mrb ya bu avent nipletteyi kullandıgınız söylediniz bende arastırdım da bi kaç soru işaretim var bu aletin mekanizması nasıl çalısıyor yani nasıl işliyor sırınga felan yazıor nasıl işledigini merak ettim ve kullanan birine sormayı daha dogru buldum herangi bir acı hisediyormusunuz beni bilgilendirirseniz sevinirim tesekkürler

slm kızlar benimde bi sorunum var gögsümün kahverengi halkasında pürüz yok ama gögüslerimin ucu yok denecek kadar küçük hamile kaldıktan sonra sağ göğsümün ucu biraz cıktı ama sol aynı.göğüslerim ciddi şekilde büyüdü normalde de küçük sayılmazdı zaten:)son 1-2 aydırda uçları çok acıyo emzirirken sanırım canım çok acıcak şimdiden başladı bu sıkıntı bende arada bepanthene falan sürdüm yumuşattı uçlarını tut çek arada diyolar saçma geliyo gerçi acıyo saçma gelsede yapamıyorum.bunun için öneriniz varmı ?şimdiden teşekkürler

selam kızlar

göğüs ucu olmayan hatta içine çöken arkadaşlara bir müjdeli haber vermek istiyorum
benimde aynı sorunum vardı emzirirken çok zorlanmıştım AVENT NİPLETTE diye bir ürün duydum
zorda olsa temin ettim önce bir göğsümde kullandım 4 gün gece ve gündüz hiç çıkarmadım
sadece evdeyken 1 saat kadar hava alsın diye takmadım şimdi diğer göğsüme geçtim 1. gün
ama uyguladığım göğüs ucu hala içine gitmedi kesinlikle tavsiye ediyorum normalde çıkarsamda çok geçmeden içine kaçıyodu ama şimdi öyle değil yardımcı olabilirim kızlar

slm birde elmasuyu avent niplette önermiş bunuda hamilelikten önce kullanmak daha doğrudur yazıyo kullanımında ben şuan 4.5 aylık hamileyim sence şuan bunun bana bi yararı varmıdır? teşekkürler

mrb kizlar benimde gogus ucumda mercimek tanesi kadar ucu olmayan apse gibi bisey var ne yapmaliyim sizce yardimlarinizi bekliyorum ve ayni zamanda bir yasinda bi oglum var onu emziriyorum yasim21:çok üzgünüm:

merhaba kızlar..
bnm göğüs uclarımda yarıklar var hatta göğüs ucum yok bile diyebilirimsenağlama
bepanthen sür dediler işe yaramadı anestol sür dediler o da işe yaramadı içde olması sorun değil ama göğüs ucumun olmaması kötü:çok üzgünüm:
bu yarıklar nasıl yokolur bilgisi olan varmı acaba:uhm:

X