Göğüsler Neden çatlar

ben yaklaşık 1ay öncesine kadr bi karışım kullandım ve göğüslerimdeki çatlaklar yarı yarıya azaldı.şuan kullandıığım bi kremle göğüslerimin büyümesini sağladım birazcık,çatlaklar daha eskisi gibi gözüme batmıyolar.(dolgunlaştıkları için)
ama bi çare bulmak istiyom..inşallah buluruz,yyüzde 80-90azaltırız şu çatlakları inşallah

ya kızlar ne yapacağımı bilmiyorum,biçok şey denedim ancak çatlakları sadece yarıya indirebildim,tamamen geçmiyo,ergenlik döneminde hızlı büyümeden dolayı göğüslerim çatladı.

bildiğiniz bi yol varsa yazın lütfeeeeeen....

ya kızlar ne yapacağımı bilmiyorum,biçok şey denedim ancak çatlakları sadece yarıya indirebildim,tamamen geçmiyo,ergenlik döneminde hızlı büyümeden dolayı göğüslerim çatladı.

bildiğiniz bi yol varsa yazın lütfeeeeeen....

cnm ben hiç denemedim ama forumda kayısı çekirdeği yağıyla masaj yaptıklarını okumuştum çatlaklar için.. dene istersen..

benim çatlaklar baya dern,
7-8senelik.o yağlar da etkili ama bana en etkilisinden bişeyler gerekiyo..:)
burda çok iyi bi cilt doktoru varmış,ona gidicm,kadın herşeyi çözüyo maşallah:) gitmeden sizin de fikirlerinizi almak istedim

ben bişeyler duydum arkadaşım, başlayacam. benimkiler de 4- 5 senelik çatlak.kafayı yiyecem. beyazlamış çatlakların tedavisi yok deniyo, ben bunalıma giriyorum. ama yine de deneyecem, strivectin, bapanthen, madecassol, acnelyse, yosun yağı. bu kürü uygulayacam. bir de yeni duyduğum bişey var: isveç iksiri. çok etkiliymiş. ne kadar eski olursa olsun etkiliymiş. ama uygulama şekli de önemli. onu tam olarak öğreneyim, seni bilgilendiririm. şu doktor kimse, ben de gitmek istiyorum. bilgi verirsen bi şekilde sevinirim.a.s.

true cover gibi kapatıcılarla kapatmak mantıklı aslında çatlaklar naaprsanız yapın geçmiyor çünkü...lazer tedavisi bile tam çözmüyor diye biliyorum...kremlere cok para veriyoruz yağlara da öyle en güzeli yara izi kapatıcıları var yara izlerini doğum izlerini kapatan ve giysiye geçmeyen en mantıklısı bu sanırım.

yalnız badem yapına takılıorum hep, o göğüs bölgenizde tüylenmeye neden olmaz mı arkadasşlar? kaş veya saç gürleştirici karışımların içinde hep badem yağı da olur.

benim çatlaklar baya dern,
7-8senelik.o yağlar da etkili ama bana en etkilisinden bişeyler gerekiyo..:)
burda çok iyi bi cilt doktoru varmış,ona gidicm,kadın herşeyi çözüyo maşallah:) gitmeden sizin de fikirlerinizi almak istedim

cnm gittikten sonra doktorun dediklerini bizimlede paylaşırsan sevinirim

X