Göğüslerimi nasıl doğal yolla büyütebilirim..?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

user06120819

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2024
20
-9
17
Merhaba, ben bir şey sormak istiyorum yaşım 17 göğüslerimin boyutundan çok şikayetçiyim depresyona girdim bunun yüzünden göğüslerimi nasıl büyütebilirim meme estetiği yaptırma imkanım sıfır ailem baskıcı izin vermezler annemle ne zaman bu konuyu konuşsam beni anlamak istemiyor genetik derseniz genetik olmadığını düşünüyorum neden diye sorcak olursanız sülalede herkesin büyük benden 2 3 yaş küçük kuzenim var benden büyükler kendime yediremiyorum..hipotiriodi yüzünden gelişemedim benim özgüvenimi yerle bir ediyor yaşıtlarımın hep büyük yanlarında ufak kalıyorum cok berbat hissediyorum ne yapabilirim sizce😭 ne zaman büyük göğüslü kızlar görsem kıskançlık krizine girip ağlıyorum kız olmak gerçekten çok zor.. ergenliğe girdiğim zaman cok zayıftım gelişemedim o kadar pişmanım ki.. lütfen büyütebilen varsa yardımcı olsun cok ihtiyacım var…😔😭🥺

Kucuk memeye sahip olmak gelişememek degil normal olan bir şey.
Herkesin memesini de devamli nerede goruyorsunuz anlamadim. 😀

Büyütmek icin tek çare estetik, hic yok gibiyse psikolojinizi etkileyebilir. Büyüyüp kendi paranizi kazaninca yaptirabilirsiniz isterseniz. Suan niye memeye bu kadar taktiniz 17 yaşinda. 🙄

Seni cok iyi anlayabiliyorum, cevremde bir cok arkadasim ayni sorundan dertliydi.
Dogal yollarla buyumuyor malesef yok iyle birsey

Yasin ve sartlarin uygun oldugunda estetik olursun. Herkes oluyor guzel canini uzmeye degermi hic

Modellerin hepsi küçük memeli, elbiseler uzerlerinde çok iyi duruyor. Benim sevdiğim tarzda kıyafetler (parizyen sokak tarzı, yakası açık efil efil gömlekler, maskülen tarzlar, v yaka mini gece elbiseleri vs) hep zayıf ufak tefek kadınlara yakışan tarzlar o yüzden giyemiyorum. Erkeklerin de büyük meme küçük meme umrunda değil inan, seni begendilerse her şeyin onlara seksi geliyor. Takma kafana cidden. Yasin çok genç. İlerde fiziğinin avantajlarını anlarsın. Herkesin beden tipi farklı her tipin kendine göre avantajı var, sağlıklı bir kiloda oldukça tabi.

Ay bende de var hipotiriod evliyim çocuğum da var emzirdim bile ama hala büyümedi ben artık kabullendim kilo alsam da memeden almıyorum 😀

Buyuk olmasi daha buyuk sorun bence kilo aldikca buyuyor hamilelikte buyuyor emzirmede buyuyor yas gectikcede sarkiyor pisik yapiyor rahatsiz ediyor bir cok arkadasimda buyuk olmasindan sikayetci cokta kafana takma yani

Iyide yaşın daha 17 ilerde okur çalışır ayaklarının üstünde durursan kendi paranla yaptırırsın. Zaten şuan paran olsa bile doktorlar yapmaz yaşından dolayı.
Ayrica gelişmekle memenin ne alakası var. Daha gelişimini tamamladın.

Kucuk memeye sahip olmak gelişememek degil normal olan bir şey.
Herkesin memesini de devamli nerede goruyorsunuz anlamadim. 😀

Büyütmek icin tek çare estetik, hic yok gibiyse psikolojinizi etkileyebilir. Büyüyüp kendi paranizi kazaninca yaptirabilirsiniz isterseniz. Suan niye memeye bu kadar taktiniz 17 yaşinda. 🙄

Estetiği ikna edemiyorum bir türlü canım sıkılıyor bu duruma böyle de olmak istemiyorum anlatamıyorum kendimi ya of kendi paramı bile kazansam yok 18 yaşında olcam daha da üstüme gelcekler

Seni cok iyi anlayabiliyorum, cevremde bir cok arkadasim ayni sorundan dertliydi.
Dogal yollarla buyumuyor malesef yok iyle birsey

Yasin ve sartlarin uygun oldugunda estetik olursun. Herkes oluyor guzel canini uzmeye degermi hic
Sorun ailede onları ikna edemiyorum bugün yarın ilerde sıkıntı olcak her erkek büyük göğüslü kadinla evlenmek ister yanında olgun çocuksu olmayan bunun yuzunden boşanan insanlar varmış anlatıyorlar mesela ama yok anlatamıyorum kendimi çalışsam bile paramı alıyorlar bi kere bile fikrime saygı vermiyorlar:KK43:

Merhaba, ben bir şey sormak istiyorum yaşım 17 göğüslerimin boyutundan çok şikayetçiyim depresyona girdim bunun yüzünden göğüslerimi nasıl büyütebilirim meme estetiği yaptırma imkanım sıfır ailem baskıcı izin vermezler annemle ne zaman bu konuyu konuşsam beni anlamak istemiyor genetik derseniz genetik olmadığını düşünüyorum neden diye sorcak olursanız sülalede herkesin büyük benden 2 3 yaş küçük kuzenim var benden büyükler kendime yediremiyorum..hipotiriodi yüzünden gelişemedim benim özgüvenimi yerle bir ediyor yaşıtlarımın hep büyük yanlarında ufak kalıyorum cok berbat hissediyorum ne yapabilirim sizce😭 ne zaman büyük göğüslü kızlar görsem kıskançlık krizine girip ağlıyorum kız olmak gerçekten çok zor.. ergenliğe girdiğim zaman cok zayıftım gelişemedim o kadar pişmanım ki.. lütfen büyütebilen varsa yardımcı olsun cok ihtiyacım var…😔😭🥺
Yaşın büyüdükçe zayıf olmanın küçük göğüslü olmanın ne kadar rahat ve güzel olduğunu anlayacaksın.Benim büyük ve çok rahatsız edici,her istediğini giyemiyorsun,sınır koymak zorunda kalıyorsun. oku meslek sahibi ol,düzenli beslen ,spor yap.Cok rahatsız olursan ilerde estetik olursun.

Estetiği ikna edemiyorum bir türlü canım sıkılıyor bu duruma böyle de olmak istemiyorum anlatamıyorum kendimi ya of kendi paramı bile kazansam yok 18 yaşında olcam daha da üstüme gelcekler

Estetik cerrahlari 17 yaşındaki bir çocuğa meme büyütme ameliyatı yapmazlar kanımca. Yani etik değil bence. Şu an bu kararı verme zaten gerçekten ilerde pişman olma olasılığın çok yüksek. Hiçbir anne baba da muhafazakar olsun liberal olsun çocuğuna meme büyütme ameliyati izni vermez bu yaşta. Hadi diyelim 18 oldun hala onlardan para alacaksın ve bunun parasını hiçbir anne baba ödemez bence. Çünkü tamamen gençlikten gelen komplekslerinden kaynaklanan bir istek, ameliyatın riskleri var, ilerde pişman olabilirsin. Kendi paranı kazanınca hala yaptırmak istersen hickimse zaten bir şey demez o zaman o senin kararın olur.

17 yasinda cocugu akli basinda kimse meme ameliyatina sokmaz kusura bakmayin. Kucuklermiş diye 18 yaşinda da olsa eline para verip ameliyat filan ettirmezdim.
17 yaşinda kocam mememi begenmezse derdi olan cocugum olsa kafayi yerdim iyi yapiyorlar elinize para vermemekle aslinda. Psikologa da goturseler keske.

Sorun ailede onları ikna edemiyorum bugün yarın ilerde sıkıntı olcak her erkek büyük göğüslü kadinla evlenmek ister yanında olgun çocuksu olmayan bunun yuzunden boşanan insanlar varmış anlatıyorlar mesela ama yok anlatamıyorum kendimi çalışsam bile paramı alıyorlar bi kere bile fikrime saygı vermiyorlar:KK43:
Ay nerden uyduruyorsunuz böyle hurafeleri Allah aşkına. Her şeyi geçtim erkek için erkek seni beğenip seçsin evlensin diye mi memelerine kafayı taktın? Seninle memen için mi birlikte olacaklar? Çocuksun daha çok belli böyle büyük kararlarıyla hareket edilmez çocuğun zaten bu yaşta birisine estetik ameliyat yapılmaz. Meme büyütmekten önce psikiyatrik destek alman gerekiyor

Yaşın büyüdükçe zayıf olmanın küçük göğüslü olmanın ne kadar rahat ve güzel olduğunu anlayacaksın.Benim büyük ve çok rahatsız edici,her istediğini giyemiyorsun,sınır koymak zorunda kalıyorsun. oku meslek sahibi ol,düzenli beslen ,spor yap.Cok rahatsız olursan ilerde estetik olursun.
Ama büyük meme sonuçta kadınlığın temsili bir erkek olsam bende sevmem almam yani büyükler varken niye küçükleri seçeyim gay miyim yani estetiği ben düşünsem bile ailem düşünmüyor kaç yaşımda olursam olayım izinde vermicekler birazda onlar delirtiyor beni böyle yaparak insanlar kendi maaşıyla istediğini yapıyorlar bazen diyorum ki olselerde istediğimi yapsam diye

Hayatımda böyle bir şey duymadım. Hangi erkek büyük göğüslü kadınla evlenmek istiyormuş? Kim bunun yüzünden bosaniyormus? Öyle bir şey yok yani. Yaşının erkeklerim salak salak konuşmalarından etkilenmissin. Gerçekten öyle bir şey yok.

17 yasinda cocugu akli basinda kimse meme ameliyatina sokmaz kusura bakmayin. Kucuklermiş diye 18 yaşinda da olsa eline para verip ameliyat filan ettirmezdim.
17 yaşinda kocam mememi begenmezse derdi olan cocugum olsa kafayi yerdim iyi yapiyorlar elinize para vermemekle aslinda. Psikologa da goturse
17 yaşinda kocam mememi begenmezse derdi olan cocugum olsa kafayi yerdim iyi yapiyorlar elinize para vermemekle aslinda. Psikologa da goturseler keske.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X