Göğüslerimi nasıl doğal yolla büyütebilirim..?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ama büyük meme sonuçta kadınlığın temsili bir erkek olsam bende sevmem almam yani büyükler varken niye küçükleri seçeyim gay miyim yani estetiği ben düşünsem bile ailem düşünmüyor kaç yaşımda olursam olayım izinde vermicekler birazda onlar delirtiyor beni böyle yaparak insanlar kendi maaşıyla istediğini yapıyorlar bazen diyorum ki olselerde istediğimi yapsam diye
Hay ben senin kafana,bu yaşta oturup bunları mı düşünüyorsun cidden😠?

O kremdir bilmemnedir onlara para kaptirmayin ben uyarmak amaçlı yaziyorum hormonlariniza baktırın.Hormon yeterli ise doktor hormon tedavisi yapmaz kimilerine yapıyor tabi onun yan etkilerini ben bilmem doktorlar bilir ....En iyisi bir doktora gidin.Onun dışında ilerde estetik olursunuz olmazdaniz ben bilemem ben karışmam karar mercii ben değilim vücut sizin

Buyuk olmasi daha buyuk sorun bence kilo aldikca buyuyor hamilelikte buyuyor emzirmede buyuyor yas gectikcede sarkiyor pisik yapiyor rahatsiz ediyor bir cok arkadasimda buyuk olmasindan sikayetci cokta kafana takma yani
Ayrıca çok büyük meme insanı yaşından büyük gösterir.

Ama büyük meme sonuçta kadınlığın temsili bir erkek olsam bende sevmem almam yani büyükler varken niye küçükleri seçeyim gay miyim yani estetiği ben düşünsem bile ailem düşünmüyor kaç yaşımda olursam olayım izinde vermicekler birazda onlar delirtiyor beni böyle yaparak insanlar kendi maaşıyla istediğini yapıyorlar bazen diyorum ki olselerde istediğimi yapsam diye
Büyük meme kadınlığı temsil etmiyor genel olarak meme sahibi olmak temsil etmiyor zira erkeklerde de meme var. Kilo alırlarsa kadın memesi gibi oluyor. Kadınlığınızı böyle kalıplara indirgemeyin vücudunuzla da barışın. İri meme genç yaşta güzel olabilir ama 30tan sonra sarkıyor mesela. Her durumun olumlu olumsuz yanları vardır tornadan çıkmış gibi tek beden olamayız.
Bu yaşta erkekler neyi beğenir diye kafa yoracağınıza kendinizi geliştirmeye çalışın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X