Göğüslerimi nasıl doğal yolla büyütebilirim..?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba, ben bir şey sormak istiyorum yaşım 17 göğüslerimin boyutundan çok şikayetçiyim depresyona girdim bunun yüzünden göğüslerimi nasıl büyütebilirim meme estetiği yaptırma imkanım sıfır ailem baskıcı izin vermezler annemle ne zaman bu konuyu konuşsam beni anlamak istemiyor genetik derseniz genetik olmadığını düşünüyorum neden diye sorcak olursanız sülalede herkesin büyük benden 2 3 yaş küçük kuzenim var benden büyükler kendime yediremiyorum..hipotiriodi yüzünden gelişemedim benim özgüvenimi yerle bir ediyor yaşıtlarımın hep büyük yanlarında ufak kalıyorum cok berbat hissediyorum ne yapabilirim sizce😭 ne zaman büyük göğüslü kızlar görsem kıskançlık krizine girip ağlıyorum kız olmak gerçekten çok zor.. ergenliğe girdiğim zaman cok zayıftım gelişemedim o kadar pişmanım ki.. lütfen büyütebilen varsa yardımcı olsun cok ihtiyacım var…😔😭🥺
Bu yaşta ne bu meme derdi ? oku çalış paranı biriktir kendin yaptırırsın madem bu kadar takintilisin .Zaten gelişim çağındasin. Kardeş bile olsan herkes aynı olmuyor fiziken. Ben zayıf uzun boyluyum normal göğüsluyum kardeşim kısa boylu balık etli iri göğüslu

Merhaba, ben bir şey sormak istiyorum yaşım 17 göğüslerimin boyutundan çok şikayetçiyim depresyona girdim bunun yüzünden göğüslerimi nasıl büyütebilirim meme estetiği yaptırma imkanım sıfır ailem baskıcı izin vermezler annemle ne zaman bu konuyu konuşsam beni anlamak istemiyor genetik derseniz genetik olmadığını düşünüyorum neden diye sorcak olursanız sülalede herkesin büyük benden 2 3 yaş küçük kuzenim var benden büyükler kendime yediremiyorum..hipotiriodi yüzünden gelişemedim benim özgüvenimi yerle bir ediyor yaşıtlarımın hep büyük yanlarında ufak kalıyorum cok berbat hissediyorum ne yapabilirim sizce😭 ne zaman büyük göğüslü kızlar görsem kıskançlık krizine girip ağlıyorum kız olmak gerçekten çok zor.. ergenliğe girdiğim zaman cok zayıftım gelişemedim o kadar pişmanım ki.. lütfen büyütebilen varsa yardımcı olsun cok ihtiyacım var…😔😭🥺
Allahım keşke benimkiler küçük olsaydı

her erkek büyük göğüslü kadinla evlenmek ister yanında olgun çocuksu olmayan bunun yuzunden boşanan insanlar varmış anlatıyorlar mesela
Her erkeğin böyle bir dileği olduğunu nereden biliyorsun yav? Küçük göğüslüleri seven erkekler de var. Öyle olsa sadece 85-90 A’lar evlenebilirdi. Bunun yüzünden boşanma meselesi de safsata. Birileri yemiş seni.

Bu arada doğal yöntemlerle meme büyümez. Estetikten başka çaren yok. Bunu da yapacaksan erkeklere yaranmak için değil, kendini iyi hissetmek için yap.

Ama büyük meme sonuçta kadınlığın temsili bir erkek olsam bende sevmem almam yani büyükler varken niye küçükleri seçeyim gay miyim yani estetiği ben düşünsem bile ailem düşünmüyor kaç yaşımda olursam olayım izinde vermicekler birazda onlar delirtiyor beni böyle yaparak insanlar kendi maaşıyla istediğini yapıyorlar bazen diyorum ki olselerde istediğimi yapsam diye
Memenin içinden önce kafanın içini doldurmaya bak sen. Akıl fikir ya Rab 🤲🏼

Şuan kızacaksın ama tam bir ergensin.derdin de tam bir ergen derdi.5,6 sene sonra bu yazdığın şeylere güleceksin.o yüzden bence şimdi gülmeyi denesen doğru yapmış olursun.bu yazdığımı da hatırlarsın.

Her erkeğin böyle bir dileği olduğunu nereden biliyorsun yav? Küçük göğüslüleri seven erkekler de var. Öyle olsa sadece 85-90 A’lar evlenebilirdi. Bunun yüzünden boşanma meselesi de safsata. Birileri yemiş seni.

Bu arada doğal yöntemlerle meme büyümez. Estetikten başka çaren yok. Bunu da yapacaksan erkeklere yaranmak için değil, kendini iyi hissetmek için yap.
Birileri yemiş degil şahit oldum böyle durumlara zaten bir erkek için degil kendim için ben onu düşünerek de dedim erkeklere yaranılmak için degil or&sbu değilim ben onlara yaranayim

Şuan kızacaksın ama tam bir ergensin.derdin de tam bir ergen derdi.5,6 sene sonra bu yazdığın şeylere güleceksin.o yüzden bence şimdi gülmeyi denesen doğru yapmış olursun.bu yazdığımı da hatırlarsın
Bunun ergenlikle alakası yok gibi şimdi neyse ilerde de o olacak çünkü ondan düşünüyorum

Sorun ailede onları ikna edemiyorum bugün yarın ilerde sıkıntı olcak her erkek büyük göğüslü kadinla evlenmek ister yanında olgun çocuksu olmayan bunun yuzunden boşanan insanlar varmış anlatıyorlar mesela ama yok anlatamıyorum kendimi çalışsam bile paramı alıyorlar bi kere bile fikrime saygı vermiyorlar:KK43:
Kim anlatıyor ya? Memeleri küçük diye boşandım mı diyorlar? Kadınlardan da penisi küçük diye boşanan var mı acaba? Aklı başında insanlar böyle muhabbetler yapmadıkları için haberimiz olmuyor tabii. Artık bu sitede boşandığını yazan kadınlara doğru söyle memeler yüzünden mi penis boyundan mı yazacağım :KK53:

Şınav çekin toparlayıp dikleşiyor.

IAma büyük meme sonuçta kadınlığın temsili bir erkek olsam bende sevmem almam yani büyükler varken niye küçükleri seçeyim gay miyim yani estetiği ben düşünsem bile ailem düşünmüyor kaç yaşımda olursam olayım izinde vermicekler birazda onlar delirtiyor beni böyle yaparak insanlar kendi maaşıyla istediğini yapıyorlar bazen diyorum ki olselerde istediğimi yapsam diye
Gay mı?Ne alaka yaa saçmalıyorsunuz.Küçük gögüslu kadınlar gay gibimi gözüküyor yani?Büyük gögüslu kadınlar kadınlığın temsiliymiş onuda bu gun ögrendik.🤣

Son düzenleme:
Canım benim senin yaşında bende öyle düşünüyordum benimde göğüslerim küçük 30 yaşındayım evliyim hala küçük inan ki dert edilcek şey değil göğüsün büyüklüğü çokta önemli değil erkekler içinde önemli değil inan ki kendini ezik sakın hissetme bu yüzden büyük göğüslülerin hepsinin şuan benim yaşımda göğüsleri sarkık biliyor musun ama benimkiler dik çünkü baya küçük 75 i bile doldurmuyor ama dik ve sakın bitkisel şeyler içme hormonlarıno bozarsın ben ne duyarsam içip yemiştim gögüs büyütüyor diye internetten araştırıp her otu alıp içiyordum sakın yapma büyütmüyor ve daha çok hormanları bozuyor ve başka hastalıklara sebep oluyor ablan olarak sakın herşeyi deneme bırak öyle kalsın çokta önemli değil hayattan bir şey kaybetmiyorsun merak etme

Doğal yolla büyümüyor ya ne kürler yapmıştım senin yaşlardayken, üniversiteden sonra bana bir farkındalık geldi.. vücudumu sevmeye başladım. Yabancı bir cismin orada ne işi var deyip protez olmak istemedim. İyi ki 18li yaşlarımda imkanım yokmuş yaptırmamışım. Şimdi 30 yaşındayım biraz büyüdü kendiliğinden tabi eskiden 40lı kilolardaydım şimdi 50lilere geçiş yapınca da fark etti. O yüzden büyümeyi bekle lütfen benim gibi fikrin değişebilir, kalıcı kararlar verme.

Modellerin hepsi küçük memeli, elbiseler uzerlerinde çok iyi duruyor. Benim sevdiğim tarzda kıyafetler (parizyen sokak tarzı, yakası açık efil efil gömlekler, maskülen tarzlar, v yaka mini gece elbiseleri vs) hep zayıf ufak tefek kadınlara yakışan tarzlar o yüzden giyemiyorum. Erkeklerin de büyük meme küçük meme umrunda değil inan, seni begendilerse her şeyin onlara seksi geliyor. Takma kafana cidden. Yasin çok genç. İlerde fiziğinin avantajlarını anlarsın. Herkesin beden tipi farklı her tipin kendine göre avantajı var, sağlıklı bir kiloda oldukça tabi.
Kesinlikle ya. Ben kadın olarak büyük meme sevmiyorum, erkeklerin ne düşündüğü de umrumda değil zaten. Benim de beğendiğim giyim tarzı hep küçük memelilere daha çok yakışan cinsten.

Ben de spora başlasam da bebekten sonra şişen memelerimi biraz kasa çevirebilsem derdindeyim.

Estetiği ikna edemiyorum bir türlü canım sıkılıyor bu duruma böyle de olmak istemiyorum anlatamıyorum kendimi ya of kendi paramı bile kazansam yok 18 yaşında olcam daha da üstüme gelcekler
Daha gelişim çağındasın. O yüzden memelerinin büyüme ihtimali yüksek. Eğer ideal kilonun altıysan kilo al, kilo alınca da memen büyür.

Her erkek büyük memeli kadın aramaz. Arayan da şeyevine gitsin. Anladın sen onu.

Misal şimdi bu tarz bir ameliyat olsan 1 sene bile olmadan pişman olma ihtimalin yüksek. Çünkü özellikle bu yaşlarda insanın düşüncesi çok çabuk değişir. Dün sevdiğini bugün sevmez.

Büyük memeli olmak bence güzel bir şey değil, hatta haddinden fazla memeler bana çok itici geliyor. Büyük meme demek birçok sağlık sorununu da beraberinde getirebilir.

Memelerini kafaya taktığın kadar geleceğini kafaya takmalısın bence. Çünkü 3-5 sene sonra yine bu konuda aynı fikirdeysen kendi paranla meme ameliyatı olursun, kimse de ses etmez. Çünkü kendi paranla ameliyat olmuşsundur. Ama 3-5 sene sonra üniversite sınavına girmek veya bir meslek edinmek bu senen kadar kolay olmayabilir.

Evlen ellet büyür

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X