Göğüslerimi nasıl doğal yolla büyütebilirim..?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
17 yasinda cocugu akli basinda kimse meme ameliyatina sokmaz kusura bakmayin. Kucuklermiş diye 18 yaşinda da olsa eline para verip ameliyat filan ettirmezdim.
17 yaşinda kocam mememi begenmezse derdi olan cocugum olsa kafayi yerdim iyi yapiyorlar elinize para vermemekle aslinda. Psikologa da goturseler keske.
Psikoloğa gittim sonuç aynı diğer türlü de ben kendimi kız gibi görmüyorum

S
Ama büyük meme sonuçta kadınlığın temsili bir erkek olsam bende sevmem almam yani büyükler varken niye küçükleri seçeyim gay miyim yani estetiği ben düşünsem bile ailem düşünmüyor kaç yaşımda olursam olayım izinde vermicekler birazda onlar delirtiyor beni böyle yaparak insanlar kendi maaşıyla istediğini yapıyorlar bazen diyorum ki olselerde istediğimi yapsam diye
Şu soyledikleriniz normal ve sağlıklı insan konuşması değil.Saplantilu biçimde büyük göğüse takmış durumdasınız Oyleki anne ve babanızın ölmesini isteyecek kadar .Gaylikle ne alakası var???? Estetik olmak yerine tedavi olun,bu durum hiç iyi yere gitmiyor

Ama büyük meme sonuçta kadınlığın temsili bir erkek olsam bende sevmem almam yani büyükler varken niye küçükleri seçeyim gay miyim yani estetiği ben düşünsem bile ailem düşünmüyor kaç yaşımda olursam olayım izinde vermicekler birazda onlar delirtiyor beni böyle yaparak insanlar kendi maaşıyla istediğini yapıyorlar bazen diyorum ki olselerde istediğimi yapsam diye

Yavrum sen iyi misin? Büyük meme kadinligin simgesi olsa neden bütün top modeller memesiz olsun? Her vucut tipini begenen var. Kadinlikla alakasi ne? Kim bu saçmalıklara seni inandırdı? Gerçekten çok gerçekten kopuk şeyler yazdıkların. Estetiğe karşı değilim isteyen yaptırır ama senin yaşında estetik ameliyat neden yaptirilmamali iste bu yuzden. Büyük memeyi kadınlıkla ilişkilendirmen, bunu evliliğe bağlaman filan aşırı saçma. Yetişkin erkekler, yetişkin kadınlar böyle düşünmüyor. Meme boyutunun güzellikle, kadinlikla bir ilgisi yok.

Estetik cerrahlari 17 yaşındaki bir çocuğa meme büyütme ameliyatı yapmazlar kanımca. Yani etik değil bence. Şu an bu kararı verme zaten gerçekten ilerde pişman olma olasılığın çok yüksek. Hiçbir anne baba da muhafazakar olsun liberal olsun çocuğuna meme büyütme ameliyati izni vermez bu yaşta. Hadi diyelim 18 oldun hala onlardan para alacaksın ve bunun parasını hiçbir anne baba ödemez bence. Çünkü tamamen gençlikten gelen komplekslerinden kaynaklanan bir istek, ameliyatın riskleri var, ilerde pişman olabilirsin. Kendi paranı kazanınca hala yaptırmak istersen hickimse zaten bir şey demez o zaman o senin kararın olur.
Yaptıranlar çoğu kişi var ama memnunlar bende simdi yaptırmayı değilde 19 yaşında falan istiyodum

Çok mu küçük? Bazılarının normal boyutta olduğu halde küçük diye düşünüyorlar.
O kadar kafaya takıyorsan en azından bir yıl bekle paranı yap ol estetiğini hep oraya kafanın takılmasından iyidir.
Bir de bir hurafe bir gelenek var ergenlik tas basarsan tas gibi fincan basarsan fincan gibi memelerin olur derlerdi 😂
Bunu duyup hemen tas basmıştım 😅 canım büyüklük küçüklükten öte dikliği duruşu kadınsıdır yanlış anlama beni 155 160 boyunda bir kadında büyük meme çok itici durur ama boy pos varsa kaldırırsın

S

Şu soyledikleriniz normal ve sağlıklı insan konuşması değil.Saplantilu biçimde büyük göğüse takmış durumdasınız Oyleki anne ve babanızın ölmesini isteyecek kadar .Gaylikle ne alakası var???? Estetik olmak yerine tedavi olun,bu durum hiç iyi yere gitmiyor
Tedavi alsamda bos nasi bi his olduğunu bilseydiniz öyle demezdiniz arkadaşlarım bile dalga gecti bu durumla bende kendimi diğerleri gibi görmek istiyorum benimde buna hakkım var, ailemin olmesine isteyecek kadar evet sadece bu durumda değil her duruma baskıcılar gittikçe özgürlüğüm gidiyor

Yavrum sen iyi misin? Büyük meme kadinligin simgesi olsa neden bütün top modeller memesiz olsun? Her vucut tipini begenen var. Kadinlikla alakasi ne? Kim bu saçmalıklara seni inandırdı? Gerçekten çok gerçekten kopuk şeyler yazdıkların. Estetiğe karşı değilim isteyen yaptırır ama senin yaşında estetik ameliyat neden yaptirilmamali iste bu yuzden. Büyük memeyi kadınlıkla ilişkilendirmen, bunu evliliğe bağlaman filan aşırı saçma. Yetişkin erkekler, yetişkin kadınlar böyle düşünmüyor. Meme boyutunun güzellikle, kadinlikla bir ilgisi yok.
Her insan sizin düşündüğünüz gibi düşünmüyor her kadin ister küçük olunca giydiğim şeyler üstüme oturmuyor her türlü kötü zaten minyon tipliyim meme olmayınca 12 yaşında görünüyorum

Yaptıranlar çoğu kişi var ama memnunlar bende simdi yaptırmayı değilde 19 yaşında falan istiyodum

Bence düşüncelerin değişebilir, biraz bekle, kendi paranı kazandığında hiçbir şey demezler diye düşünüyorum ilerde pişman olsan daha mı iyi? Bu esnada biraz küçük memesi olan ünlüleri, kıyafet tarzlarini da biraz takip etmelisin, küçük meme sahibi olmak bazı insanlara göre bir şans. Sen kendin neye kafanı takarsan insanlar seni oradan vurur hele bu yaşta. Memene takarsan memen küçük derler, burnuna takarsan burnun büyük derler. Amaç zaten dalga geçmek. Sen şimdi gerçekten kendine yatırım yapmalısın. Madem aile baskısından sikayetcisin güzel bir okul kazanıp universitede kendi hayatını kurmaya kendi hayatini zenginleştirme bakmalısın.

Dert etme ne memesizler var 😂

Eklentiler

• tumblr_0354d9c3b3ad85a6921f57f0e7bac0c8_bb866b61_1280.jpg
    tumblr_0354d9c3b3ad85a6921f57f0e7bac0c8_bb866b61_1280.jpg
    106,6 KB · Görüntüleme: 69
Bence düşüncelerin değişebilir, biraz bekle, kendi paranı kazandığında hiçbir şey demezler diye düşünüyorum ilerde pişman olsan daha mı iyi? Bu esnada biraz küçük memesi olan ünlüleri, kıyafet tarzlarini da biraz takip etmelisin, küçük meme sahibi olmak bazı insanlara göre bir şans. Sen kendin neye kafanı takarsan insanlar seni oradan vurur hele bu yaşta. Memene takarsan memen küçük derler, burnuna takarsan burnun büyük derler. Amaç zaten dalga geçmek. Sen şimdi gerçekten kendine yatırım yapmalısın. Madem aile baskısından sikayetcisin güzel bir okul kazanıp universitede kendi hayatını kurmaya kendi hayatini zenginleştirme bakmalısın.
Keşke öyle olsa ama üniversite istesem bile nerde yakın üniversite varsa istediğim meslek olmasa bile oraya gönderirler zor insan böyle olunca hayattan kopuyor yaşama sevinci bırakmıyorlar insanda

Tedavi alsamda bos nasi bi his olduğunu bilseydiniz öyle demezdiniz arkadaşlarım bile dalga gecti bu durumla bende kendimi diğerleri gibi görmek istiyorum benimde buna hakkım var, ailemin olmesine isteyecek kadar evet sadece bu durumda değil her duruma baskıcılar gittikçe özgürlüğüm gidiyor
Şimdi 37 yaşında meme büyütme ameliyatı olmuş bir ablan olarak yazayım
Öncelikle benim memelerim de küçüktü
Seni anlıyorum
Boyum 1.72 kilom da o zamanlar 52 fılan da
Tahta diyen bile oldu😬

Eşimle tanıştığım da hiç bu konuyu taktığımı belli etmedim
Aksine kendimi çok beğendiğimi gösterdim her seferinde

Evlendim oğlumu dünyaya getırdim 2 sene emzirdim
Oğlumu büyütüp bir daha çocuk yapmamaya karar verince de ameliyat oldum
Yani şuan çok erken ve inan bana kolay bir ameliyat değil bir sürü riskleri var
Ve ailem diyosunn ya izin vermiyorlar diye benimkiler de bilmiyor ameliyat olduğumu sadece eşim ve ben🙈

Bir kaç kere konuyu açtım anneme ameliyat olmak istediğimi
Saçmalama çok güzelsin büyük meme bende var hiç güzel değil diye kestirip attı🤷‍♀️
Onların anlaması zor
Ama yaşın bu ameliyat için çok erken

Biraz zaman tanı kendine

Böyle konular açılınca nude atasım geliyo benim de memeler küçük değil yok resmen. Emzirirken harikaydı o bitti şimdi yine yoklar. Gel bendeki özgüveni bir gör hele ama anlatamam. Senin yaşlarda ben de çok taktım ama ergenlik lanet bi dönem. Geçecek sakin ol. Küçük memeli seksi kadınlara bak. Büyük memelilere bakma. Yaşın çoooook küçük aileni ikna etmen gerekmediği bir dönemde yaptırırsın istersen. Yaptırırsan da kendin için yaptır. Büyük memeli kızları isterler diye yaptırma sakın sakın sakın.

Şimdi 37 yaşında meme büyütme ameliyatı olmuş bir ablan olarak yazayım
Öncelikle benim memelerim de küçüktü
Seni anlıyorum
Boyum 1.72 kilom da o zamanlar 52 fılan da
Tahta diyen bile oldu😬

Eşimle tanıştığım da hiç bu konuyu taktığımı belli etmedim
Aksine kendimi çok beğendiğimi gösterdim her seferinde

Evlendim oğlumu dünyaya getırdim 2 sene emzirdim
Oğlumu büyütüp bir daha çocuk yapmamaya karar verince de ameliyat oldum
Yani şuan çok erken ve inan bana kolay bir ameliyat değil bir sürü riskleri var
Ve ailem diyosunn ya izin vermiyorlar diye benimkiler de bilmiyor ameliyat olduğumu sadece eşim ve ben🙈

Bir kaç kere konuyu açtım anneme ameliyat olmak istediğimi
Saçmalama çok güzelsin büyük meme bende var hiç güzel değil diye kestirip attı🤷‍♀️
Onların anlaması zor
Ama yaşın bu ameliyat için çok erken

Biraz zaman tanı kendine
Zaten bende 19 20 yaşlarında düşünüyordum simdi degil de ben doğal yolla yinede biraz daha büyütme sansim var mı diye sormak istedim soya sütü felan çoğu kişi kullanmış sisirmis hatta arkadaşlarına öneren de var fakat bende onu kullanamam hipotiriod olduğu için:/

Keşke öyle olsa ama üniversite istesem bile nerde yakın üniversite varsa istediğim meslek olmasa bile oraya gönderirler zor insan böyle olunca hayattan kopuyor yaşama sevinci bırakmıyorlar insanda
Haklısın canim zor bir şey ailede baskı. Turkiyede çoğumuzun ailesi korumaci aileler. Ama gerçekten belli bir yaştan sonra kadın olarak kendi hayatımızı kurunca, meslek edinince, onlara o guveni verince, cogu zaman aileler de eskisi kadar korumacı baskıcı olmuyorlar. Şu an senin icin endiseleniyorlardir o yüzden yakınlarında olmanı istiyorlardir. Sen bunlara takmadan bir hedef belirle, şunu olmak istiyorum şurayı kazanmak istiyorum de bir kazan ondan sonra bakalım ne olacak. Turkiyede hayat 17 yasinda lise son sinifta olan bir genç için çok zor, gelecek belirsiz, istediklerini yapamiyorsun belki de o yüzden dis görünüşüne taktın ama bence çok daha iyi olacak her şey 😊 sen bu esnada kim ne demis dalga geçmiş hiç takmamaya çalış. Dünya güzeli de olsan dalga geçecekler çünkü o konuda ozguvenin olmadığını hissetmisler. Takmasaydin dalga bile gecemezlerdi. Bizim lisede ufak tefek bi arkadaşım vardı boyu kısaydı ve çok zayıftı i da yaşından küçük gösterirdi ve kız lisenin en popüler insaniydi Queen b derler ya öyle bir kızdı. Şimdi de hoş bir kadın. Yaşından küçük göstermek zaten baya bir avantaj bir 20 yil sonra anlarsin 🤣🤣 baska bir arkadasimin esi de ufak tefek yasindan kucuk gosteren bir kiz, tabi ki memesine bakmis değilim ama küçük memeli o da yani ufak tefek yapida biri, kocasindan 6 yas buyuk, hepimiz kiza hayraniz biblo gibi asla yasini gostermeyen, bebek gibi bir kiz yani, cok da tarz bi kadin. Güzellik gerçekten ozguvenden geliyor. Çok klişe ama doğru olduğu için klişe olmuş bir tespit bu.

Sorun ailede onları ikna edemiyorum bugün yarın ilerde sıkıntı olcak her erkek büyük göğüslü kadinla evlenmek ister yanında olgun çocuksu olmayan bunun yuzunden boşanan insanlar varmış anlatıyorlar mesela ama yok anlatamıyorum kendimi çalışsam bile paramı alıyorlar bi kere bile fikrime saygı vermiyorlar:KK43:
Her erkek büyük memeli kadınlarla evlenmek istiyorsa bu kadar küçük memeli kadın bekar mı kalıyor yani ?
Bulmuşlar senin hassas noktanı dalga geçiyorlar .

her erkek büyük göğüslü kadinla evlenmek ister
Tum evde kalmislar ve bosanmislar kucuk gogusli senin bu tezine gore o zaman...enteresan...

Ne erkekmis be kardesim...Erkek koca meme ister, erkek yatakta ... ister, mutfakta asci ister, erkek koca döt ister, erkek itaat ister, erkek erkek erkek...Hem de bu yasta...Peki bi meslek.sahibi olmak ne ister?

Evet sen dogal yollardan surekli oksa bakalim buyur belki..Memeyle kafayi yemissin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X