Gonal f- yumurtlama dönemi- hamilelik belirtileri

Tahmin edebiliyorum 🤭 bende uyandım direk yazdım 😇 inşallah Rabbim hayırlı haberler almayı nasip etsin 🤲🏻🥰
Teşekkür ederim çok sagoll 😍 inşallah olumlu bir şey söyleyecek ve cuma aşılama diyecek inşallah cagirmalarini bekliyorum uhhh 🙏 inşallah Allah izniyle

Olumsuz malesef iptal etti adet dongumde tekrar ganol kullanacağım yokmuş olgunlaşan yumurta hiç olan da yokmus bilmiyorum suaan sıfıra sıfır yendi yine hayat beni valla 😂😂
Olsun canım vardır bunda da bi hayır inşallah birdahaki döneminde sağlıklı kaliteli yumurtaların gelişir güzel haberler alırsın 🤲🏻🤍

Aynen çok şükür sonunda büyümeye başlamıs 🥰 işte bende ondan korkuyorum benım yüksek dozda vurulursa hepsinin büyümesi cok olası ondan doktor da korkuyor 😀 doktor çok önemli ya ben nasıl soyunup nasıl giyiniyorum bilmiyorum 2 dakika sürmüyor muane direk baskasını alıyor doktor ben giyinirken ondan konuşma fırsatım olmuyor
Bende 2 gündür gonal f 75 lik kullanıyorum bakalım ne olacak

Bende 2 gündür gonal f 75 lik kullanıyorum bakalım ne olacak
Hayırlısı olsun hakkınızda inşallah 🤍 canınızı sıkmayın hemen büyümezsede benim 21 gün sonra büyüdü 21 gün kendi kendime iğne yaptım direndim Allah büyük ☺ yarın aşılamam var 2.

Hayırlısı olsun hakkınızda inşallah 🤍 canınızı sıkmayın hemen büyümezsede benim 21 gün sonra büyüdü 21 gün kendi kendime iğne yaptım direndim Allah büyük ☺ yarın aşılamam var 2.
Teşekkür ederim sizin içinde hayırlısı olsun olumlu sonuçlar alırsınız inşallah güzel haberlerinizi bekliyorum.Benimki aşılama değil çatlatma iğnesi vuracak bakalım artık

Teşekkür ederim sizin içinde hayırlısı olsun olumlu sonuçlar alırsınız inşallah güzel haberlerinizi bekliyorum.Benimki aşılama değil çatlatma iğnesi vuracak bakalım artık
İnsallah aşılama oldum yatıyorum suanlık hersey yolunda elimden geleni yaptım bundan sonrası nasip takdiri ilahi 🤲🏻 onunla da gebe kalan bir çok kişi var umarım sizde onlarda olursunuz ❤️

İnsallah aşılama oldum yatıyorum suanlık hersey yolunda elimden geleni yaptım bundan sonrası nasip takdiri ilahi 🤲🏻 onunla da gebe kalan bir çok kişi var umarım sizde onlarda olursunuz ❤️
İnşallah canım ya dua edelim başka elden bişey gelmiyor rabbim bugünün hürmetine bizede hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

Olsun canım vardır bunda da bi hayır inşallah birdahaki döneminde sağlıklı kaliteli yumurtaların gelişir güzel haberler alırsın 🤲🏻🤍
25 inde test vericem ama yinede sonra tarlusal verecekmiş. Adetin yine ikinci günu başlıyoruz ganola bu sefer 75 le ama bu sefer olmasa da olgunlaşan yumurta yapmak zorundayım resmislesmesi gerekir dedi.

Ayyy hadi inşallah rabbim utandirmasin bu sefer inşallah allahin izniyle olumlu sonuclansin çok sevindim ☺️😍

Sizin yumurta takibi anlaşılan bende iki kere denedim ama olumsuz oldu malesef Allah büyük ol der olur stres yapmayın ağır işler yapmayın dikkatli olun kendinize üzmeyin pozitif olun süreç boyunca 🦋

Ayy ben burayı unutmuşum hanımlar hakkımızda hayırlısı olsun bu mübarek gecede dualarımız kabul olsun ramazanda hamile olmayı nasip etsin ben de bu hafta adet olucam. Yeniden başlayacağım doktor takibinde. İlk aşılama olacak üniversite hastenesinde. Rapor için belgeler istediler. Bu gonalf i düşük fiyattan almamız için mi?

25 inde test vericem ama yinede sonra tarlusal verecekmiş. Adetin yine ikinci günu başlıyoruz ganola bu sefer 75 le ama bu sefer olmasa da olgunlaşan yumurta yapmak zorundayım resmislesmesi gerekir dedi.
Ayyy hadi inşallah rabbim utandirmasin bu sefer inşallah allahin izniyle olumlu sonuclansin çok sevindim ☺️😍
Doktorlar test vermeden tarlusal vermiyorlar canım olsun için daha rahat olur. İnsallah insallah canım 🤲🏻🤍 Rabbim hepimize nasip etsin birbirimize hayırlı haberler vermeyi nasip etsin 🥹

Doktorlar test vermeden tarlusal vermiyorlar canım olsun için daha rahat olur. İnsallah insallah canım 🤲🏻🤍 Rabbim hepimize nasip etsin birbirimize hayırlı haberler vermeyi nasip etsin 🥹
Aşamaları ezberledim artık malesef biliyorum resmi. bir şey olacağından degil 😅 doktor bide diyor normal günlük yasantina devam edersin böyle de hamile kalan hastalarım var diyor tabii efendim 😂

5 gün 37,5 vurdum
6 gün 50 vurdum
5 gün 75 vurdum
5 gün 87,5 vurdum

75 den başlarsa büyür büyümezsede dozunu arttırır canım

Ayy ben burayı unutmuşum hanımlar hakkımızda hayırlısı olsun bu mübarek gecede dualarımız kabul olsun ramazanda hamile olmayı nasip etsin ben de bu hafta adet olucam. Yeniden başlayacağım doktor takibinde. İlk aşılama olacak üniversite hastenesinde. Rapor için belgeler istediler. Bu gonalf i düşük fiyattan almamız için mi?
Evet şanslısınız benim gittiğim üniversite yararlandırmıyor kimseyi gonal f 3 kutu kullandım 3.800 tl tanesi çatlatma iğnesi 765 tl progestan 350 tl aşılama 1400 tl

Rapor cıkarmak belki zorlar yorucu olur ama emin olun değer simdiden hakkınızda hayırlısı ❤️

X