Gonal f- yumurtlama dönemi- hamilelik belirtileri

Ayy ben burayı unutmuşum hanımlar hakkımızda hayırlısı olsun bu mübarek gecede dualarımız kabul olsun ramazanda hamile olmayı nasip etsin ben de bu hafta adet olucam. Yeniden başlayacağım doktor takibinde. İlk aşılama olacak üniversite hastenesinde. Rapor için belgeler istediler. Bu gonalf i düşük fiyattan almamız için mi?
Raporlu 1600 TL ganol f 900 doz. 18 gün önce almistim.

2 defa bizde yaptık olmadı 3.yü deniyor doktorum
Peki sorun nedir? Bence bu da olmazsa bı araştırma hasnesine gozukunn derim. Ben özel hastane de denemiştim 2021 de stresden olumsuz sonuclandi dediler. Şu gün ilişki yaşayın diyolar bı artısı yok kendini yipratmayin aşilama deneyin en azından o daha olasılık kazandırır size. Yine de Allah bilir tabi olumlu dusunmek de önemli

Raporlu 1600 TL ganol f 900 doz. 18 gün önce almistim.

Peki sorun nedir? Bence bu da olmazsa bı araştırma hasnesine gozukunn derim. Ben özel hastane de denemiştim 2021 de stresden olumsuz sonuclandi dediler. Şu gün ilişki yaşayın diyolar bı artısı yok kendini yipratmayin aşilama deneyin en azından o daha olasılık kazandırır size. Yine de Allah bilir tabi olumlu dusunmek de önemli
Bir sıkıntı yok dedi doktorum eşiminde sperm tahlili çok iyi geçen ay yumurtam 18 ml oldu catladı ama döllenme olmadı ilk ayda 19 ml iken çatladı yine döllenme olmadı acaab tüplerimmi tıkalı doktor hiç bakmadı tüplerime 2 defa klomen denedik bunda da gonal f kullanalım olmazsa aşılama yapacakmış doktorum

Bir sıkıntı yok dedi doktorum eşiminde sperm tahlili çok iyi geçen ay yumurtam 18 ml oldu catladı ama döllenme olmadı ilk ayda 19 ml iken çatladı yine döllenme olmadı acaab tüplerimmi tıkalı doktor hiç bakmadı tüplerime 2 defa klomen denedik bunda da gonal f kullanalım olmazsa aşılama yapacakmış doktorum
Rahim filmi çekmeden aşılama yapmiyolar ki yapan varsa da bilemiyorum evrak listesi var onu tamamlayinca başlıyorsun tedaviye ve ben söyledim şuan ki hastaneye iki kere yumurta takibi aldım diye not bile almadılar bunu bu bir tedavi yöntemi değil dediler. Tek fark eşinin spermini sana yumurtaların hazır konuma gelince enjekde ediyorlar.

Rahim filmi çekmeden aşılama yapmiyolar ki yapan varsa da bilemiyorum evrak listesi var onu tamamlayinca başlıyorsun tedaviye ve ben söyledim şuan ki hastaneye iki kere yumurta takibi aldım diye not bile almadılar bunu bu bir tedavi yöntemi değil dediler. Tek fark eşinin spermini sana yumurtaların hazır konuma gelince enjekde ediyorlar.
Bakalım artık inşallah bu ay olurda kurtuluruz bu sıkıntılardan

Merhaba yazmayım diyorum ama kendimi hep burda buluyorum. Adetlerim düzenlidir min 26 maks 28 gün sürer. Sat 2 aralıktı. 4 aralıkta da aşılama için gonal-f iğnesi vuruldum 1 hafta boyunca. Doktor aşılama yapmayım dedi çoğul gebelik riski için. Biz de 11-13-15 Aralık tarihlerini değerlendirdik. Sonrasında da ilişki önermedi. İlaçtan dolayı ilişki günlerinde aşırı şişkinliğim ve göğüs hassasiyetim vardı. Göğüs hassasiyeti azaldı. Şişkinliğim bugün itibari ile azalmış durumda. Fakat sol kasık ağrım düne kadar devam ediyordu. Alt karında dolgunluk hissi var. Normalde de çok sık idrara çıkarım böyle bir durumda var. Ve şimdi aklımı kurcalayan bir durum var benim yumurtlama dönemim 15 Aralık gösteriyor. O dönemlerde hiç akıntım olmadı. Dün ve bugün kahverengi renkte yapışkan koyu akıntım oldu. Adet kramplarına benze kramplar yokluyor. 12 Aralık Salı günü lolan en son kontrolümde yumurtalık 18 mm idi. Sizce catlamış mıdır yoksa bu kahverengi akıntı catlama belirtileri mi gebelik belirtileri mi? Düşünmek istemiyorum umut bağlamak istemiyorum ama kendimi hep buraları okurken buluyorum. Bat ise 29 Aralık gebelik testini ne zaman yapmalıyım bir de. Lütfen yardımcı olun kafam çok karışık. Doktoruma sordum catlama da olabilir dedi gebelik testi için de biraz bekle ded

Merhaba yazmayım diyorum ama kendimi hep burda buluyorum. Adetlerim düzenlidir min 26 maks 28 gün sürer. Sat 2 aralıktı. 4 aralıkta da aşılama için gonal-f iğnesi vuruldum 1 hafta boyunca. Doktor aşılama yapmayım dedi çoğul gebelik riski için. Biz de 11-13-15 Aralık tarihlerini değerlendirdik. Sonrasında da ilişki önermedi. İlaçtan dolayı ilişki günlerinde aşırı şişkinliğim ve göğüs hassasiyetim vardı. Göğüs hassasiyeti azaldı. Şişkinliğim bugün itibari ile azalmış durumda. Fakat sol kasık ağrım düne kadar devam ediyordu. Alt karında dolgunluk hissi var. Normalde de çok sık idrara çıkarım böyle bir durumda var. Ve şimdi aklımı kurcalayan bir durum var benim yumurtlama dönemim 15 Aralık gösteriyor. O dönemlerde hiç akıntım olmadı. Dün ve bugün kahverengi renkte yapışkan koyu akıntım oldu. Adet kramplarına benze kramplar yokluyor. 12 Aralık Salı günü lolan en son kontrolümde yumurtalık 18 mm idi. Sizce catlamış mıdır yoksa bu kahverengi akıntı catlama belirtileri mi gebelik belirtileri mi? Düşünmek istemiyorum umut bağlamak istemiyorum ama kendimi hep buraları okurken buluyorum. Bat ise 29 Aralık gebelik testini ne zaman yapmalıyım bir de. Lütfen yardımcı olun kafam çok karışık. Doktoruma sordum catlama da olabilir dedi gebelik testi için de biraz bekle dedi.
Merhaba hamile kaldınız mı acaba

Hayır maalesef şuan adet günümdeyim ama olmadı sancım var bekliyorum yeniden aşılama tedavisine başlayacağım
İLk mesajınızı okudumda neden çoğul gebelik istemediniz keşke benim ikiz hatta üçüz çocuklarım olsa aşılamam tutsada

İLk mesajınızı okudumda neden çoğul gebelik istemediniz keşke benim ikiz hatta üçüz çocuklarım olsa aşılamam tutsada
Korktum açıkçası olur da istemem ağır gelir diye ama tabi şimdi yeniden yaptırınca yine ihtimal var Allah hayırlısını nasip etsin tabi

Hala iğnenin etkisi mi olmamamda bilemiyorum en son muayenede kist oluşmuş iğneden dolayı demişti
Canım geçen ay ben de gonal f vuruldum 75 7 gün gecikti adetim ilk kez. Test yaptım negatif. Sonra oldu regl. Aşırı bel kasık bacak ağrısı çektim ama… inşallah senin tutmuştur

Korktum açıkçası olur da istemem ağır gelir diye ama tabi şimdi yeniden yaptırınca yine ihtimal var Allah hayırlısını nasip etsin tabi
Birde ben ilişki konusunda çok kararsızım
Hala iğnenin etkisi mi olmamamda bilemiyorum en son muayenede kist oluşmuş iğneden dolayı demişti
Bir de bu iğnelerin kist riski var demi. Belki geç döllenmedir diyeceğim ama aşılamadan sonra adete yakın ilişki olduysa tabi hayırlısı olsun bakalım bende aşılama oldum 4 gün oldu ama ne bileyim ya umut ışığı bile yok içimde nedense aşıktım heralde artık olumsuzluğa

Canım geçen ay ben de gonal f vuruldum 75 7 gün gecikti adetim ilk kez. Test yaptım negatif. Sonra oldu regl. Aşırı bel kasık bacak ağrısı çektim ama… inşallah senin tutmuştur
İşte ben aralık ayında vuruldum 1 hafta önce adet oldum. Reglden sonra iğne vurmadım regl olmayı bekliyorum bu ay da umutsuzluktan fazla üstüne düşmedim tutma ihtimali olacağını düşünmüyorum ama sancılarım var

X