Gonal f- yumurtlama dönemi- hamilelik belirtileri

Çatlatma iğnesi de vurulmuşmuyd

Birde ben ilişki konusunda çok kararsızım

Bir de bu iğnelerin kist riski var demi. Belki geç döllenmedir diyeceğim ama aşılamadan sonra adete yakın ilişki olduysa tabi hayırlısı olsun bakalım bende aşılama oldum 4 gün oldu ama ne bileyim ya umut ışığı bile yok içimde nedense aşıktım heralde artık olumsuzluğa
Ki iğneyi de adet olmadan bir hafta önce falan bıraktırmıştı

İşte ben aralık ayında vuruldum 1 hafta önce adet oldum. Reglden sonra iğne vurmadım regl olmayı bekliyorum bu ay da umutsuzluktan fazla üstüne düşmedim tutma ihtimali olacağını düşünmüyorum ama sancılarım var
Size bir şey sormak istiyorum iğneden sonra ilişki olmayıp tutanda var bir kaç gün ilişki olup tutmayanda. Bana doktor 36 saat sonra aşılama yaptı ve ertesi gün iki gün ilişki olsun dedi ertesi gün ilişki oldu ama sonraki gün olmadı malesef hem boğaz enfeksiyonu geçiriyorum o gün çok dermansızdım hem de eşim hiç olacak gibi değil dedi zorlamakta istemedim yani aşılama ve sonraki gün ilişki oldu yeterli mi sizce devam etmek gerekir mi doktorum ilişki sana kalmış artık tedaviye olumlu bir faydası yok dedi ama

Size bir şey sormak istiyorum iğneden sonra ilişki olmayıp tutanda var bir kaç gün ilişki olup tutmayanda. Bana doktor 36 saat sonra aşılama yaptı ve ertesi gün iki gün ilişki olsun dedi ertesi gün ilişki oldu ama sonraki gün olmadı malesef hem boğaz enfeksiyonu geçiriyorum o gün çok dermansızdım hem de eşim hiç olacak gibi değil dedi zorlamakta istemedim yani aşılama ve sonraki gün ilişki oldu yeterli mi sizce devam etmek gerekir mi doktorum ilişki sana kalmış artık tedaviye olumlu bir faydası yok dedi ama
İşte ben de aşılama olmadı ki yalnızca iğne vuruldum yumurta büyüdü evet o dönemde gün aşırı oldu ilişki

İşte ben aralık ayında vuruldum 1 hafta önce adet oldum. Reglden sonra iğne vurmadım regl olmayı bekliyorum bu ay da umutsuzluktan fazla üstüne düşmedim tutma ihtimali olacağını düşünmüyorum ama sancılarım var
Doktor bana da bu ay es geçeceğiz dedi gonal f çok güçlü bir ilaç sonraki ay kendin yumurtlayacaksın dedi senin de öyle düşünmüştür canım muhakkak değerlendir

Bir şey daha soracağım yarın başlayacak regl muhtemelen doktoruma pazartesi yani reglin 4. Günü gelsem olur mu dedim olur dedi genelde reglin 2. Günü başlanıyo tedaviye ama haftasonuna geliyor malum sorun olur mu biliyor musunuz ?

Bir şey daha soracağım yarın başlayacak regl muhtemelen doktoruma pazartesi yani reglin 4. Günü gelsem olur mu dedim olur dedi genelde reglin 2. Günü başlanıyo tedaviye ama haftasonuna geliyor malum sorun olur mu biliyor musunuz ?
Pazartesi gidebilirsin canım gün 24 saat gibi düşün tam sökülünce sayılıyor 🍀

Ya şaka gibi bin kere sordum rapor filan çıkarmıyorlar 🥺
Merhabaa bende bu ay honalf900 kullandım. Doktorum rapor çıkarttı çünkü her gün vurulman gereken veyahut her gün içmenin gereken ilaçlara rapor cikartabiliyorlar bende tekrar konuşmalisin 7500 dediler eczanede doktorum hemen rapor çıkarttı bende 1600 e aldım canım konuş bence tekrar

Merhabaa bende bu ay honalf900 kullandım. Doktorum rapor çıkarttı çünkü her gün vurulman gereken veyahut her gün içmenin gereken ilaçlara rapor cikartabiliyorlar bende tekrar konuşmalisin 7500 dediler eczanede doktorum hemen rapor çıkarttı bende 1600 e aldım canım konuş bence tekrar
3 kere konuştum canım fayda etmedi progestanı bile özel yazdı daha doğrusu sürekli aynı seyi yazıyorlar reçeteye sistem arızası

Merhaba , otriville vurulalı bugün 14. Gün 3 gün önce evde erken testlerden yaptım hafif silik çıktı ama iğnenin etkisi olabilir diye çok anlam yuklememistim sonra beta baktırdım 12. Günü 2.64 çıktı bu ayda tutmadımı yani yaşayan var mı acaba? Dr 4 gün sonra kontrole çağırdı aklım bulanmasin igne etkisi olabilir diye test te yapmadım ama içim kıpır kıpır. Kasıklarım igne gibi batıyor birde

X