Görumcem ve bana yasattiklari.

Haklisin. Yeminle sen boyle diyince aklima geldi annem zaten gorumcem olacak kisiye kizim daha okuyacak falan demisti. Oda o zamanlar diyorduki amann kardesim okutur. Devlet memuru iyi maasi var ozellerde bile okutur diyordu ya ahh ahh kandirilmis gibi hissediyorum
Hayır benim anlamadığım madem görümce bu kadar kötü neden barışmaya çalışıyorsun?

Sizi tanıştıran insanı ki birde aileden birisini çağırmadan plan yapmanız, onun acelesi vardı demeniz vs... İnanın sizde hiç haklı değilsiniz , görümcemizde değil. En azından ilişkinizi kesip atmış bence sizde ısrar etmeyin artık eskisi gibi de olamazsınız karşılıklı onca laftan sonra.

GORUMCEM ( gorumcelik rolune gectikten sonra 360 derece dondu)
BEN komsuluk yaptigim sirlarimi paylastigim akil aldigim ablami ozledim ariyorum dedim. Anlatabildimmi?
Anlatamadın.
Artık görümce ile ilgili yazacağın her şey benim için inandırıcılığını kaybetti.

Ve sen bunu ilk mesaja eklemeyi unuttun?
Bir kerede karşı tarafa hak verilince bütün kirli çamaşırlar ortaya dökülmesin.
Unuttugum cok fazla sey var. Aklima geldikce ekliyorum!. Hayirdir ya senin atarin kime? Ben buraya kim hakli kim haksiz tartismasi yapmaya gelmedimki sen burda bana gorumcemi koruyosun!. Ben buraya napmaliyim eski ablama komsum olan kisiye dondurebilirim diye yazdim. Hatalarimi farkindayim ben!. Farkindaliklada yazdim zaten.

Cinsel olarak bir birliktelik yasamadim ama esime yasamisim gibi anlatmis dogrumu?
Doğru değil tabi ki ama sen bunu söylemedin ki konunda,şimdi ekleme yapıyorsun.Sen cinsel birliktelik yaşamadıysan,zaten eşin ona inanmaz ki.O yüzden kafaya takılacak bir şey yok bence ortada.Bir insanın cinsel birliktelik yaşayıp yaşamadığı zaten evlenince anlaşılır.

Doğru değil tabi ki ama sen bunu söylemedin ki konunda,şimdi ekleme yapıyorsun.Sen cinsel birliktelik yaşamadıysan,zaten eşin ona inanmaz ki.O yüzden kafaya takılacak bir şey yok bence ortada.Bir insanın cinsel birliktelik yaşayıp yaşamadığı zaten evlenince anlaşılır.
Evet esim beni tanidigi icin bana ailemin yapisina guvendigi icin oyle brsey yapmayacagimi anladi ve guvendi evlendikten sonrada guveni bosa cikmadi.

Unuttugum cok fazla sey var. Aklima geldikce ekliyorum!. Hayirdir ya senin atarin kime? Ben buraya kim hakli kim haksiz tartismasi yapmaya gelmedimki sen burda bana gorumcemi koruyosun!. Ben buraya napmaliyim eski ablama komsum olan kisiye dondurebilirim diye yazdim. Hatalarimi farkindayim ben!. Farkindaliklada yazdim zaten.
Ben niye görümceni koruyayım babamın kızı değil ki. Yazdıkların çok çelişti yorum yaptım bende.
Artık döndüremezsin köprünün altından çok sular akmış.

Hii, cep telefonu güncellerken aah bi bakmisiniz kendinizi kazara whatsappta buldunuz öyle mi? :KK14:

Ne hak ile gidip görümcenizin kardesi ile whatsapp konusmasina baktiniz? Bide bunu gidip esiniz ile paylasiyorsunuz. Kardesi ile arasini bozuyorsunuz.

O igrenc laf ve cümleye degenmiyecegim bile.

Burdan bakilinca sizi hic iyi niyetli bulamadim. Hayir yani öyle bir cümleyi kurduktan sonra ona sarilmaniz bile ne kadar ikili oynadiginizi gösteriyor.

Anlatamadın.
Artık görümce ile ilgili yazacağın her şey benim için inandırıcılığını kaybetti.
Bak gorumcemin kendi annesi, benim kizimda boyle iste ben bile gidip gelmiyorum onunda gelmesini istemiyorum diyen bir kisi.

Esimde yani gorumcemin oz ve oz kardesi; ablamla bende gorusmuyorum gidip gelmiyorum bu bi eksiklik degil gorusmek zorunda degilsin diyen birr kisi. Ailecek gorusmuyorlar zaten. Birebir tanisaydin bizi o zaman anlayablrdn belki bu sekilde yazarak anlatabildiklerim bukdar.

Evet esim beni tanidigi icin bana ailemin yapisina guvendigi icin oyle brsey yapmayacagimi anladi ve guvendi evlendikten sonrada guveni bosa cikmadi.
Peki madem sana böyle bir iftira attı görümcen,eşin de bunu anladı sana güvendi,niye hala ablasını koruyor? Neden ona laf söyletmiyor?

Hii, cep telefonu güncellerken aah bi bakmisiniz kendinizi kazara whatsappta buldunuz öyle mi? :KK14:

Ne hak ile gidip görümcenizin kardesi ile whatsapp konusmasina baktiniz? Bide bunu gidip esiniz ile paylasiyorsunuz. Kardesi ile arasini bozuyorsunuz.

Burdan bakilinca sizi hic iyi niyetli bulamadim. Hayir yani öyle bir cümleyi kurduktan sonra ona sarilmaniz bile ne kadar ikili oynadiginizi gösteriyor.
Kendisi onca ettigi haksiz laflardan sonra kinaya helmeye yuz bulamadi cekindi. Kayinvalidem kinaya ilk gelen kisi oldugu icin beni kenara cekti. Gorumcen geldiginde op saril kucaklas sanki sana yasattiklari yasanmamis gibi zaten yazdiklarindan soylediklerinden pisman cekinerek geliyor dedi. O yuzden kisa bir sekilde anlattigim icin direk sarildigimdan bahsettim.

Peki madem sana böyle bir iftira attı görümcen,eşin de bunu anladı sana güvendi,niye hala ablasını koruyor? Neden ona laf söyletmiyor?
Ablasini korumuyor sadece laf soyletmiyor onun konusunu actigimda konusmak istemiyor. Gorusmuyoruz iste diyip kestirip atoyor ben zaten bekarkende gorusmuyordum onunla namusumuzu kirlettigi icin diyor. Sirf seninle tanismamiza vesile oldugu icin gorustum diyor. Kendiside gorusmek istemiyot ablasiyla bayramlarda zorluyorum o senin ablan mesaj at bari diyorum yok gorysmek istemiyor.

Bu arada kendim girip whatsappdan konusmasini okumadim. Sadece ben guncelleme yaparken mesaji geldi ust sekmede okundugu icin onsekilde gordum girdim okudum.

Görümcenin söyledikleri sırları ortaya dökmen iyi olmamış ama buda senin toy oluşundan kaynaklanmış yani evliliğe giden yolda ustaca ve sinsice insanları idare edememişsin , sürekli yüzüne bakacağın insanları kızdırmışsın , konuşmaları dikkat etmen gerekirde birde 20yaş evlilik için bence uygun değil
idare etme konusunda sıkıntıların olacağı belliydi , evlilik olgunluk insanları idare etme beceriside gerektiriyor , bu yönde bence senin daha pişmen gerekirdi ,
bu yönün zayıf bunu geliştir bence ,
konuştuğun cümleleri iyi seç yoksa başın daha çok ağrıyacak gibi

Görümcenin söyledikleri sırları ortaya dökmen iyi olmamış ama buda senin toy oluşundan kaynaklanmış yani evliliğe giden yolda ustaca ve sinsice insanları idare edememişsin , sürekli yüzüne bakacağın insanları kızdırmışsın , konuşmaları dikkat etmen gerekirde birde 20yaş evlilik için bence uygun değil
idare etme konusunda sıkıntıların olacağı belliydi , evlilik olgunluk insanları idare etme beceriside gerektiriyor , bu yönde bence senin daha pişmen gerekirdi ,
bu yönün zayıf bunu geliştir bence ,
konuştuğun cümleleri iyi seç yoksa başın daha çok ağrıyacak gibi
Evet msssla gorumcemin yani esimin akrabalarida gorumcemle gorusmuyoar ve ayni sizin dediginiz gibi evlilik icin henuz pismedin canim pismis olsaydin onu sinsilikle siyasetle cok guzel haklardin diyorlar bu yuzden bu sekilde diyorar.

Ablasini korumuyor sadece laf soyletmiyor onun konusunu actigimda konusmak istemiyor. Gorusmuyoruz iste diyip kestirip atoyor ben zaten bekarkende gorusmuyordum onunla namusumuzu kirlettigi icin diyor. Sirf seninle tanismamiza vesile oldugu icin gorustum diyor. Kendiside gorusmek istemiyot ablasiyla bayramlarda zorluyorum o senin ablan mesaj at bari diyorum yok gorysmek istemiyor.
Ben senin derdini anlayamadım gerçekten.Kadın senle görüşmek istemiyor,tüm bağlarını kopartmış,eşin de ablasıyla görüşmek istemiyor.Sen de bana çok kötülük yaptı diyorsun.Ee o zaman sorun ne? Herkes kendi yoluna gitmiş,konu kapanmış neyi dert ediyorsun hala?

X