Göz Çevresi Bakımı Göz altı kremi kullanlar ve memnun kalanlar, kim hangi markayı kullandı

merhaba,

Ben goz cevresi icin forever-alluring eyes ı kullanıyorum ve çevremde de herkese tavsiye ediyorum.. morluk, halka, yag bezesi, kırısıklık, mimik cizgileri..vs gibi problemler icin kesin cozum saglıyor ve en onemliside bitkisel 8 aleo-veralı ) bir urun..( kimyasal katkı yok )

Goz makyajı temizlemek icinse yine goz cevresini ve kirpikleri besleyen, morlukları gidermek ve goz cevresini dinlendirmek icin de uygulanan ve gozde tampon gorevi goren koruyucu, hassas ciltler icin gelistirilmis Sonya-Eye Make-up remover ı kullanıyorum...

iki urunde sahane, saf ve dogal bir bakım ve etkili sonuc icin siddetle tavsiye ederim...

canım faydaını göryormsdnn nasıl yaa her kafadans ens çıkyorda????
en son haln nasıl peki? baya gttmi göz morluğu yan etkis olmadı dmi?

kızlar bu kremlere bi kere başladınız mı hep kullanmak gerekiyor biliyorsunuz değil mi? çünkü kollojen dokuyu geriyorlar ve bıraktığınızda sarkma oluyor.. yani düzenli kullanacaksanız başlayın, yoksa zarar...benden söylemesi :smiley-cool:

canım bütün kremler için mi geçerli acaba bu söledklern ?:S
ne yapalım peki yaaa:S

arkadaşlar meraba ben iyi bi göz kremi arıyorum.yani istediğim şeyi size biraz açıyım ben zaten 18 yaşındayım ve kırşıklık için bi krem değilde daha çok göz çevremi aydınlatıcak bi krem arıyorum.göz etrafının aydınlık olmasına çok önem veriyorum.o kara görüntü hiç hoşuma gitmiyo beyaz tenliyim aslında o kadarda koyu halkalarım yok ama ne biliyim taktım bu duruma bi kere.size sormak istediğim göz çevresine düzenli kullanımda aydınlık bi görüntü vericek bi ürün?herkese şimdiden teşekkürler....

canm o kara görüntü morlıklardan olmuyor mu yaaa:S

ben herbalife'ın cilt bakım setini aldım kızlar. tamamen bitkisel ve çok faydasını gördüm. tonik, cleanser, gündüz kremi, göz altı kremi ve gözaltı jeli.. 200 küsür tuttu. tavsiye ederim.

benim yaşım 24 cilt bakımına gittiğimde kırışıklık için olmayan bir göz kremi kullanmam tavsiye edildi çünkü hem normal cilt tipine sahibim,sarkma kırışıklık çok geç oluyor hemde yaş nedeniyle erken olduğunu söylediler.bende dermokozmetik olan skincode kullanıyorum göz altı için evet fiyatlar normal ürünlerin üzerinde ama pantolon giyip bacağımı kapatırımda yüzüme bir zarar gelirse ne şekilde örtebilirim.cebimden onu düzeltmek için daha çok harcama çıkacaktır.bu nedenle iyi ürün alıp tek seferde,3-4 ay gidiyor gibi göz altı morluğunu unutun bir kere,şu anki rollon tarzı çıkan şeylerin faso fiso olduğunu düşünüyorum.bu ürünü gece sürüp yatıyorum sabah göz altlarım bebek gibi oluyor.kaldıki normal zamanda daha koyudur göz altlarım mutlaka kapatıcı aydınlatıcı kullanırım,ama bu üründen çok memnunumzemuszemus

ben de dün eczanede bu markanin bakimini yaptirdim. göz alti kremini aldim. daha bi gün oldu ama. seninki nasil oldu canim? orada görevli baska bi kiz da kullaniyomus. o da tavsiye etti. bi de benimki aydinlatici olani. seninki hangisi?

merhaba,bende ddf kullandım çok memnun kaldım ama pahalı şimdi değiştirmek durumundayım ne almalıyım bilemedim.roc dan memnun kalan varmı acaba?

Ben SkinCeuticals Age Eye Complex kullanıyorum çizgiler için, buton yapmayan bir ürün morluklara da faydalı. Orlane Cooling Balm Eye Counter'ı da tavsiye ederim canlı parlak ve sıkı bir göz çevresi sağlıyor uzun süre devam edince. Malesef göz çevresi konusunda sabırlı olmak ve iyi bir ürünü en az 1 yıl düzenli kullanmak lazım.

Kızlar erken uyuyunca göz altları morarmaz.uzun bir süre geç yattım gece 1 ya da 2 de gözaltı morluklarım yokken o kadar arttı ki, erkende yatmayı sevmiyorum napıcam bilmiyorum.avon anew göz kremini loreal youth code göz kremini kullandım hiç işe yaramadı.:KK69:

ben garnier in kapatici ve nemlendiricisi bir arada olan roll on´u aldim kizlar. süper bisey,ucunde metal top var , göz altiniza sürüyorsunuz, hem aninda kapatici salgiliyor o metal top, ayni anda da serinletiyor ve kan dolasimini hizlandirdigi icinmi bilmiyorum, morluklar gidiyor, ayrica icindeki nemlendirici de göz altini sakinelstiriyor kirisik falan kalmiyor. Kapatici tonu da cok dogal, isilisil yapti göz altimi. Harika bir ürün garnier den ummazdim dogrusu, herkeze tavsiye ederim.

Onun disinda aksamlari makyajimi silince yatmadan önce göz cevreme seba medin peptid li göz alti kremini sürüyorum, cildimi dinlendiriyor.

kızlar ben morluklardan şikayetçiydim. kırışıklığım yok. fakat cildim yağlı bu nedenle de su bazlı ve hafif formüllü bir göz kremi/jeli arıyordum uzun zamandır. bir sürü ürün kullandım ve hiçbiri beklentilerimi karşılamadı. en son okuduğum birkaç blogdaki yorumlardan etkilenip strawberry'den biotherm multi recharge energizing eye care aldım. o kadar memnunum ki.
bir kere şişesi harika, pompalı ve dolayısıyla hijyenik.
çok hafif bir jel ve cilt tarafından hemen emiliyor.
gözlerimi çok rahatlatıyor ama asla öyle yağlı ve ağır hissettirmiyor.
herhangi bir yanma, batma ya da irrite hissi yaratmıyor.
hem nemlendiriyor hem de ferahlatıyor diyebilirim kısacası.
benim beklentilerimi karşıladı hatta üzerine çıktı diyebilirim.
morluklara gelince baya bir olumlu etkisi var bu jelin fakat şunu da belirtmeliyim ki göz altı morlukları genetikle, uyku düzeniyle ve bilgisayar ekranı karşısında fazla kalmakla çok alakalı olabileceği gibi bir takım sağlık sorunlarının da habercisi olabilir.

şunu da yazmazsam çatlarım haha;
şimdi de biotherm hydra d-tox moisturizing detox gel for undereye bags and dark circles alıcam. digerini gündüzleri, bunu da gece kullanırım diye düşünüyorum. onunla ilgili yorumlarımı da yazarım kullanınca :KK61: hatta kullanan varsa ve yazarsa çok sevinirim.

söyle diyeyim ki arkadaşım ben fiyatı 20 tlden 200 tlye kadar olan tüm kremleri denedim nerdeyse aradaki fark çok çok azdı. şu anda clinique all about eyes kullanıyorum nemlendiriyor sadece. maalesef göz kremlerinde oyle mucizeler yaratabilecek sonuçlar gözlenmiyor. ben torbalarım gitsin diye beklerken yakında kaz ayakları çıkacak. hayat tarzını değiştirmek lazım ilk önce. iyi uyku, bol su tüketme, aşırı yağlı şekerliden uzak durma, bilgisayarı belli bir saat kullanma ile ek olarak da güzel bir nemlendirici kullanma göz altında değişiklik yaratıyor. kremlere paralar saymak işe yaramadı bende :) iş hayatı uykusuz kalma falan derken de değişemicek hayat tarzı o nedenle ben göz altını yormayan concealer kullanıyorum torbalarım abarırsa da ameliyat olucam sanırım çünkü bi 5 yaş fazla gösteriyor insan bu torbalarla :KK43:

kızlar ben morluklardan şikayetçiydim. kırışıklığım yok. fakat cildim yağlı bu nedenle de su bazlı ve hafif formüllü bir göz kremi/jeli arıyordum uzun zamandır. bir sürü ürün kullandım ve hiçbiri beklentilerimi karşılamadı. en son okuduğum birkaç blogdaki yorumlardan etkilenip strawberry'den biotherm multi recharge energizing eye care aldım. o kadar memnunum ki.
bir kere şişesi harika, pompalı ve dolayısıyla hijyenik.
çok hafif bir jel ve cilt tarafından hemen emiliyor.
gözlerimi çok rahatlatıyor ama asla öyle yağlı ve ağır hissettirmiyor.
herhangi bir yanma, batma ya da irrite hissi yaratmıyor.
hem nemlendiriyor hem de ferahlatıyor diyebilirim kısacası.
benim beklentilerimi karşıladı hatta üzerine çıktı diyebilirim.
morluklara gelince baya bir olumlu etkisi var bu jelin fakat şunu da belirtmeliyim ki göz altı morlukları genetikle, uyku düzeniyle ve bilgisayar ekranı karşısında fazla kalmakla çok alakalı olabileceği gibi bir takım sağlık sorunlarının da habercisi olabilir.

şunu da yazmazsam çatlarım haha;
şimdi de biotherm hydra d-tox moisturizing detox gel for undereye bags and dark circles alıcam. digerini gündüzleri, bunu da gece kullanırım diye düşünüyorum. onunla ilgili yorumlarımı da yazarım kullanınca :KK61: hatta kullanan varsa ve yazarsa çok sevinirim.

canım fiyatları ne kadar o kremlerin ve jelin ?
kaç yaş için uygun ?
bir de pompalı olduğu için almak istediğimizden daha çok krem ele gelmiyor mu yani kullanışlı mı ki pompalı olması ?:KK14:

X