Göz Çevresi Bakımı Göz altı kremi kullanlar ve memnun kalanlar, kim hangi markayı kullandı

24 yaşındayım şişlik morluk kırışıklık sorunum yok biraz kuruluk var.önlem ve nemlendirme amaçlı bir ürün tavsiye eder misiniz.avene ve body shop kullandım sevmedim:KK61:

Vichy ve roc u merak ediyorum gerçkten acaba kullansam mı şimdidlk nıvea kullanıyrum ondan da memnun sayılır cok fark yok ddf den

arkadaşlar ben de aynı dertten yakınıyordum fakat caresini buldum 1 aylık araştırmam sonucu ve denemelerle ve tesadüfen diyebilirim 32 yaşındayım ve 6 sene her gün göz altı kapatıcı kullanıp bir de cok sigara içmekten şişlik morluk ve kırışıklık felaket dereceye ulastı ama korkmayın benimki gectiyse sizin hayliyle gecer sonucta 30 yas üstü olmama ve metobolizmam yavaslamama ragmen işe yaradı kesin çözüm size ilk önce ester c solgarın vitamin hapını alın eczanelerde var ben cildim için aldım ama gözlere de doğal olarak yarıyo en son kuruluk ve pullanma olunca göz altı kremi için eczaneye gittim en iyi göz kremi diyebilirim avene soothing eye contour cream ikisi birlikte kullanıldığı zaman 2 hafta içinde çözüm alıyosunuz kırışıklarımda azaldı ama e vitamini tarzı serum arıyorum göz için o serumu da bulursam yazıcam su anda kapatıcı kullanmıyorum 10 gündür kullanıyorum ikisini morluk şişlik hiç yok su serumu da istememin nedeni daha da tamamen 1 yada 2 yerde kalan hafif çizgilerim için belki gerek bile kalmıcak ben cok memnunum inanılmaz birşey :KK64::KK66::KK66::KK66::

arkadaşlar ben de aynı dertten yakınıyordum fakat caresini buldum 1 aylık araştırmam sonucu ve denemelerle ve tesadüfen diyebilirim 32 yaşındayım ve 6 sene her gün göz altı kapatıcı kullanıp bir de cok sigara içmekten şişlik morluk ve kırışıklık felaket dereceye ulastı ama korkmayın benimki gectiyse sizin hayliyle gecer sonucta 30 yas üstü olmama ve metobolizmam yavaslamama ragmen işe yaradı kesin çözüm size ilk önce ester c solgarın vitamin hapını alın eczanelerde var ben cildim için aldım ama gözlere de doğal olarak yarıyo en son kuruluk ve pullanma olunca göz altı kremi için eczaneye gittim en iyi göz kremi diyebilirim avene soothing eye contour cream ikisi birlikte kullanıldığı zaman 2 hafta içinde çözüm alıyosunuz kırışıklarımda azaldı ama e vitamini tarzı serum arıyorum göz için o serumu da bulursam yazıcam su anda kapatıcı kullanmıyorum 10 gündür kullanıyorum ikisini morluk şişlik hiç yok su serumu da istememin nedeni daha da tamamen 1 yada 2 yerde kalan hafif çizgilerim için belki gerek bile kalmıcak ben cok memnunum inanılmaz birşey :KK64::KK66::KK66::KK66::
Bende avene ysthdeal kullanıyorum 34 yaşındayım memnunum skinceutucal da sanırım göz serumu var:96:

doktorum bana benev'in vital eye cream'ini önerdi. açıkçası çok pahalı olduğunu duyunca almaktan vazgeçtim çünkü kremlerin pek de işe yaradığına inandıramadım hala kendimi..ama eczacı kız gerçekten etkili ve fiyatını hakeden bir ürün olduğunu söylemişti..kullanan var mı aranızda?

merhaba:))
size %100 çözümü söyliim arkadaşlar, denenmiştir ve bir güzellik uzmanı tarafından tavsiye edilmiştir: nivea gibi herhangibir gözaltı kremi+e vitamini kapsülü
deneyin de bakın, hemen etki edio:)))

Arkadaşlar aranızda The Body Shop'un c vitaminli göz çevresi kremini kullanan var mı?
Göz altlarımda morluklarım oldukça fazla TBS'nin e vitaminli kremiyle c vitaminli kremi arasında kararsız kaldım sanırım c vitaminlisi morluklar içinmiş memnun kalan öneren varsa almayı düşünüyorumda.

Arkadaşlar aranızda The Body Shop'un c vitaminli göz çevresi kremini kullanan var mı?
Göz altlarımda morluklarım oldukça fazla TBS'nin e vitaminli kremiyle c vitaminli kremi arasında kararsız kaldım sanırım c vitaminlisi morluklar içinmiş memnun kalan öneren varsa almayı düşünüyorumda.
canım ben kullanmadım ama bence yaşına göre tercih yap, c vitaminli hafifmiş, e si daha ağır, hem ordaki kızlara sorunca sana hangisi uygun söylüyorlar..genelde hep c vitaminlisini alanları duyuyorum ben..o iyi sanırım..

canım ben kullanmadım ama bence yaşına göre tercih yap, c vitaminli hafifmiş, e si daha ağır, hem ordaki kızlara sorunca sana hangisi uygun söylüyorlar..genelde hep c vitaminlisini alanları duyuyorum ben..o iyi sanırım..

Ya bende hep c vitaminliyi duydum bu sebeple kararsız kaldım.
Bi de Yves Rocher'in Culture Bio serisinin gözaltı kremini duydum o da iyimiş.
Off ya şu iki markayıda kullanmış olup ikisinden hangisinin daha iyi olduğunu söyleyen olsa şahane olacak.:KK31:

avene soothing eye contour'u önermiş birisi ama ben eczaneye sordugumda üstündeki yazıları da okudum,bunun kırışıklıklar için oldugunu söyledi..ben 24 yaşımdayım ve gözaltlarım şiş..bana da yarar mı ki acaba..bi de şu E vitamini kapsülü dediğiniz şeyi içiyor muyuz sürüyor muyuzu napıyoruz yani :))

size %100 çözümü söyliim arkadaşlar, denenmiştir ve bir güzellik uzmanı tarafından tavsiye edilmiştir: nivea gibi herhangibir gözaltı kremi+e vitamini kapsülü

bende denedim kırışıkları durduruo tavsiye ederim

kırışıktan çok göz altı torbaları yaşlı gösteriyor insanı torbalarda işe yarayan bir öneriniz varmı?:KK43:

bnmde sorunum göz altı şişliği ve beyaz pütürler(yağ bezesi sanırım) hangi kremi kullansam karar veremedım bir türlü yaşım 25 :S

ben uzmana danıştım bu konuda kapsüller derinin alt tabakasına inmiyormuş ve kullanmam gereksiz dedi. dermokometiklerde( iyi içeriğe sahip olanlarda) bu tür vitaminler hücrelerden gecebilecek düzeye geldiği için ancak fayda görebilirmşiz. ben hiç denemedim kapsül fln ama böyle demişti sorduğum uzman. fayda gördüysen ne güzell:nazar:

X