Göz Çevresi Bakımı Göz altı kremi kullanlar ve memnun kalanlar, kim hangi markayı kullandı

mrblar konuyla ilgisi yok belki ama birşey sormak istyrum. gözaltına kapatıcı sürdükten sonra nasıl temizliyosunuz? temizleme jeli var mesela ben de garnier var yoksa ayrıca bişey lazım mı? bi zararı olur mu? bunu sormak için konu açmayım dedim umarım kızmamışssınızdır:KK49: bilen birileri yardımcı olursa çok sevinicem

dermalogica intensive eye repair kullandım,göz çevremdeki morlukları geçirdi ancak göz kapağımın üstünde küçük bi yağ bezesi oluştu.O kremle ilgili mi değil mi bilmiyorum.

Mecit efendinin at kestanesi göz kremini şiddetle tavsiye ediyorum..bir mercimek tanesi miktarı kremle gelen mucizeye siz bile inanamayacaksınız..yorgun ve mor gözler yeniden canlanıyor

mrblar konuyla ilgisi yok belki ama birşey sormak istyrum. gözaltına kapatıcı sürdükten sonra nasıl temizliyosunuz? temizleme jeli var mesela ben de garnier var yoksa ayrıca bişey lazım mı? bi zararı olur mu? bunu sormak için konu açmayım dedim umarım kızmamışssınızdır:KK49: bilen birileri yardımcı olursa çok sevinicem

biodermanın h20 temizleyicisi var göz cevresine de kullanıylıyo deneyebilrsin:nazar:

1buçuk haftadır düzenli olarak bu kremi uyguluyorum. Sorunum 26 yaşında göz altımda çok derin kırışıklıklara sahip olmam. Üniversitede yediklerime dikkat etmedim, çok sigara içiyorum ve çoğu kez makyajımı temizlemeden uyuyordum. 1buçuk haftadır inanılmaz uğraş vermeye başladım cildim için. İnşallah faydasını görürüm de sizlere daha faydalı bir öneride bulunabilirim. Şimdiye kadarki görüşüm ; olumlu. Çok sürmemek gerekiyor. Çok iyi nemlendiriyor. Sanki biraz azaldı gibi. Birde dün Christian Bretonun göz maskesini aldım haftada iki kez onu da uygulayacağım. Umarım dedikleri kadar başarılı bir üründür.

Bende clinique kullanıyorum fena değil hafif bi yapısı var her yaşa göre ayrı numarası var ben 1 numara ile başladım 26 yaşındayım

ben de başlamak istiyorum göz kremi kullanmaya.
29 yaşındayım ve sivilcelerim yüzünden cildimi kurutmaya çalışırken göz çevremde kırışıklar oluşmaya başladı.
iyi bir nemlendiriciye ihtiyacım var.
ama henüz karar veremedim.

ben neutrogena radiance boost göz kremini kullanıyorum. çok iyi nemlendiriyor ama morlukları pek gidermedi. tabi belki de düzenli kullanmadığım için de etki göstermemiş olabiir morluklara. sadece nemlendirme açısından ben şu an memnunum

göz altı şişliklerimden bıktık aylardır bir gün bile inmedi.sanki geceleri uyumayıp üstüne bi de sabaha kadar ağlıyomuşum gibi bi izlenim veriyolar.artık insanların yüzüme garip garip bakmalarıdan sıkıldım.ne kullamalıyım bilmiyorum.kapatıcıyla falada kapamıyor.şişlikleri indiren bir ürü bilen var mı?ya da doğal bi kür falan? çok mutsuzum bu durumdan yardım lütfen :KK43:

merhaba arkadaslar ben annem icin nivea nin yeni cikan vital serisinini arastirirken bu sayfayi buldum.bircok marka ve urunleri hakkinda yorumlar yapilmis.Ama biz ailece yillardir nivea kullanioruz bilmiyorum ama bizimkilere asla baska marka urun kullandiramiorum ve hepsininde cildi kaymak gibi maasallah:)) bende 27 yasindayim ve son 4 yildir duzenli olarak urun kullaniorum.Fakat Benim de zaman zaman farkli urunler kullandigim oldu cok pahali kremler ve temizleyicilerde kullandim ama baktim hicbiri mucizeler yaratmiyor. onemli olan duzenli olarak temizleyip tonikleyip nemlendirmek o yuzden hani derlerya annenin babanin bildiginden sasma:)) nivea ya tekrar geri dondum.size tavsiye edebilecegim 3 4 parca urunu var temizleyici olarak kesinlikle nivea aqua sensetion yuz yikama jeli yagi kiri makyaji cok guzel bir sekilde temizliyor fakat hic kurutma yapmior tonik olarak nivea pure naturals tonik %0 yanma hissi cunku dogal eger benim yasimdaysaniz ve cildinizde ince cizgi ve mimik cizgileri olusmaya basladiysa nivea Q10 goz cevresi kremi ve sabah aksamda temizleme islemlerinin ardindan Q10 serum kullaniorum okadar.Bu urunleri cevremde onerdigim bircok kisi bana tesekkur ediyor ama tabi bu urunleri duzenli ve surekli kullanmak gerekiyor cunku cildin her yasta neme ihtiyaci var oyle bir kere kullaniyim cildim porselen gibi olsun bidahada kullanmiyim die birsey yok maalesef:KK43: umarim sizede faydali olur....:KK3:

X