Göz Çevresi Bakımı Goz altı morlukları ve kırısıklar icin cok basit bir yontem

Çiğ süt diye biliyorum ben de,çiğ sütün üzerinde oluşan kaymağımsı tabaka sürülecek gibi bişey hatırlıyorum :)

teşekkürler ben de denicem daha 21 yaşındayım gülünce çok kırışık duruyo gözlerim:KK43: birazda cildim kuru sanırım o yüzden. umarım iyi gelir...

bende deniycem sütün zararı olcanı da sanmam faydasıda olursa süper..........şuan sorunum yok ama bakım bakımdır :) teşekkürler

ben deneyemedim yaaa faydaısın gören varsa paylaşabilirmi arkadaşlar

Durun size can alıcı bir soru sorayım. Yağlı sütmü, yağsız sütmü.guclubacismile

Ben dün akşam denedim. Hemde ekmek içiyle, her bi tarafım ekmek oldu, bebeler yalayacaktı neredeyse yüzümü.:roflol:-tatlicadiarzu-

Hiçbir değişiklik yok, e ilk gündende olmasını kanımca bekleyemeyiz.kaydirigubbakcemile

merhaba arkadaslar ben uye oldum sayilir.
bunu bende deneyeceegim 24 yasindayim 2 bucuk aylik bir oglum var gecelri uyanmaktan gozlerimin alti karardi ve kirisikliklar var umarim gecer. tskler bilgi icin

bende deneyim gözlerim altı mor çok kötü duruyor hem kolaymış

bir sürü kişi deyeceğim demiş. bir Allahın kulu da deneyip sonucu yazmamış
Kuzum sen hariç .KK seninle gurur duyuyor delikafadulden

-tatlicadiarzu-
aynen katılıyorum sana Gıymatlım kardeşimm
ilk sayfadan başladım 4 sayfa okudum büyük zahmetle verip naniknanik ama deneyip işe yarıyor-yaramıyor diyen yok :umursamaz:
ben 1 hafta deneyip yazıcam sonucu, ahanda SÖZ VERDİMMMM zemuszemus

bol su içip stresten uzak durup sigara içmeyip düzenli uyuyunca olmuyooo.bu kadar şeyi yapınca oluşan morluklarda çabucak geçmese gerekkaydirigubbakcemile3

ya gerçekten doğrumu benim kırışıklğım yok fakat genetik olara babama çekmiim malesef göz altı halkası var mor şekilde ne yapmalıyım bu iyi gelirmi dersin....

Ben denedim bir kac kez ama duzenli yapmadim. Kirisikliklarim olmadigi icin bir yorum yapamayacagim ama sisliklere iyi geliyor. Birde sutu icmenin daha yararli oldugunu soyliyim. Arka arkaya birkac gun yatmadan bir bardak yarim yagli sut ictigimde gozlerim sismiyor sabahlari. Yuzumde inanilmaz dinlenmis gorunuyor.

X