Göz Çevresi Bakımı Goz altı morlukları ve kırısıklar icin cok basit bir yontem

kızlar size rus bir arkadasimdan ogrendigim ve mukemmel sonuc aldigim cok kolay bir yontem soyleyecegim.

aksam yatmadan önce ekmek icine ya da pamuga da olabilir, sütü dokun bunu gozlerinizin ve goz cevrenizin uzerini kapatacak sekilde uygulayin, uzanin ve 5-10 dakika bekleyin. sabah uyandiginizda bile farkediceksiniz gozlerinizdeki degisimi. ben hergun bile yapamiyorum ama yinede cok iyi sonuc aldim kizkardesim bana sen botox mu yaptirdin kirisikliklarin kaybolmus dedi.
zemuszemus

sağol şekerim ne varsa ruslarda var zaten Hatunlar işi bilio vallakaydirigubbakcemile3

Valla akşama denicem ama ancak sonuçlarını 1-2 hafta görebiliriz kızlar..

benimde göz altlarımm şişş yaa kapatıcıyla daha bi bellii oluyoo...tawsiyesiii olann warr mııı :KK43:(((

bende göz çevresi için krem almayı düşünüyordum ama buu uygulayacağım önce.,
bakalım nasıl olacak???boshayallersmile

herkes deniycem demiş ama geri dönen yok
kk'nın daha doğrusu kk üyelerinin en kıl olduğum yönü bu
yahuu yardımcı olsanaza
ne diyoo açılıyo bu topicler kardaşlarım be yaa

ben sabahları hep sütle siliyom yüzümü akşamlarıda göz altımı ama hemen yüzümü yıkıyorum sen yıkamıyor musun botoks farkı nasıl oluyor yıkamıcaz mı yüzü cnm

ben yarım yağlı kullanıyorum cildim yağlı olduğu içindelikafadulden akşamda normal temizleyici zaten kullanıyoz

hımm yüzümü yıkamama rağmen tertemz yapıyo soğuk süt ii geliyo gerçekten 3 güne bir buz gezdirmeni de tavsiye ederim cilt kımıl kımıl ediyo

augrianın cernor xo adlı kremini kullanan varmıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı

Ben çok kısa bir süre kullanmıştım.Özellikle kuru ciltler için süt iyi bir nemlendiricidir.Ama daha sonra bir ara sütü bırakıp gözaltlarıma yoğurt sürmüştüm.Yoğurdun daha etkili olduğunu gördüm.Ama düzenli devam etmedim.

Son düzenleme:
yani faydalı oldu mu acaba? benimde gözümde az kışırıklık var.bir de pişirilmiş inek sütünün soğuk hali olur mu,illa hazır süt mü olmalı

X