Göz Çevresi Bakımı Goz altı morlukları ve kırısıklar icin cok basit bir yontem

kızlar size rus bir arkadasimdan ogrendigim ve mukemmel sonuc aldigim cok kolay bir yontem soyleyecegim.

aksam yatmadan önce ekmek icine ya da pamuga da olabilir, sütü dokun bunu gozlerinizin ve goz cevrenizin uzerini kapatacak sekilde uygulayin, uzanin ve 5-10 dakika bekleyin. sabah uyandiginizda bile farkediceksiniz gozlerinizdeki degisimi. ben hergun bile yapamiyorum ama yinede cok iyi sonuc aldim kizkardesim bana sen botox mu yaptirdin kirisikliklarin kaybolmus dedi.
zemuszemus

İlk gün yaptığımda arkadaşıma sordum, ve bana göz altın torbalanmış biraz dedi :KK70:
4 gün boyunca yaptım şişliğe bi etkisini görmedim ama biraz rengi açıldı.

ben bikaç kez denedim ama sanki yağ bezesi gibi küçük şeyler oldu bıraktım o yüzden.:KK25:

başka böyle bişey yaşayan var mı?

Aa bende bir kere yaptım ve yağ bezesi oluştu bende acaba neden odu diyordum acaba süttenmi oldu

ya ben ara ara yapıyodum :26:

her gece yapayım bakalım bundan sonra farkı nasıl olacak bende.. :KK76: benim gözlerimin altında oluyo gülünce çok belli oluyo :KK25:

inşallah faydası olur:KK8::KK53:

kızlar aylar sonra geldim faydasını görenler olmuş çok sevindim... ama hergün yapmayın en fazla haftada 3 defa yapılması gerekiyor, bakın bazılarında beyaz nokta oluşmuş.. ben de uzun zamandır yapamıyordum bebeğimle uğraşmaktan bugün yine yapıcam unutmuştum bile çok da ihtiyacım var:)

X