Göz Çevresi Bakımı Goz altı morlukları ve kırısıklar icin cok basit bir yontem

benim morluğum yok ama cildim kuru olduğu için gerilme hissi vardı göz çevremde.dün gece yaptım 15 dk beklettim pamukla daha ilk günden bişey olmaz ama beni çok rahatlattı ve nemlendirdi kızlar memnun kaldım haftada 3 gün denemeye değer.sabah göz çevrem parlıyodu

Dün denedim bende, ve sizle paylaşmak istedim. morluklarım yok fakat mimiklerimi çok kullandığımdan ve yüz üstü yattığımdan ötürü net çizgilerim var ... 27 yaşındayım. dün ekmek içiyle denedim, daha önce pamukla denemiştm ama pek bi değişiklik olmamıştı.ekmek içiyle sonuç mükemmel, ekmek içine süt dökp, göz çevremi sildim, 10 dk kadar bekledim .. yemin ediyorum sürüp salona gittim aynaya baktım.çizgiler yoktu.anında farket etti, yıkmadan yatacacaktım fakat gerilmekten süt kırıştı cildimde.yıkadım yüzümü yattım, sabahta 0 çizgi vardı.şuanda haliyle yine çizgi yerlerleri belli fakat hergün kullanınca arkadaş gbi botoks etkisi yapacağından eminim.mutlaka tavsiye ediyorum yalnız ekmek içiyle.bazı arkadşlar sonuç alamamış clt yapılarını bilmiyorum fakat benim cildim çok kuru ve hassas.

benimde göz çevrem kırışmaya başlıyo yaa artık bişiler yapmam gerek yaş 25 oldu :KK53:

herkes birbirine sormuş noldu deneyen var mı diye?ben deniycem ve burada paylaşıcam :KK51:

denemeden nereden bileceksiniz faydası var mı yok mu herkesin cilt yapısı farklıdır sonuçta:KK14:

ayrıca öyle korkulacak tedirgin olacak bir yöntem değil ki bu..göz çevresi çok hassastır her ürün kullanılmaz zaten ama bu süt
yani sorup durmaktansa deniycem bu geceden itibaren haftada 3 gece kullanıcam..ve paylaşıcam burada..:KK24::KK8::KK55:

paylaşım içinde teşekkürler.. :KK16:

ve dün gece denedim:KK23:

süt yüzümde kuruduğu için :KK53:gerginleşme oldu bi akşamlık yazabileceğim bunlar:KK51:

yalnız devam edicem inşallah faydası olur:KK6::KK52:

soğuk sütün cilde faydalı olduğunu daha öncelerden duyardım hep.ama birtürlü deneyememiştim k.k da gezinirken bu konuya rastlayana kadar:nazar:2 gün önce denedim 1 defada çok memnun kaldım çok gerdiriyo ama yıkamak zorunda kaldım çünkü çok buruştu sertleşti ama sürekli alışkanlık haline geldiğinde bence çok faydalı sonuç mükemmel ruslar bazen işe yarıyor işte:KK52:bence kırışıklık morluk olsun olmasın herkez yapmalı:KK34:

çok sevindim bunu gördüğüme gözaltı morlukları benim başımın belası :KK31:
hemen bu gece deniyorum sağolun kızlar :KK34:

dün gecede yaptım bu gece yapmıycam :KK53:

inşallah faydası olur gerginlik oluyo yüzde kurudugu için ben yıkamadan uyudum :KK53:

mrb arkadaşalr.ben de konuyu okuyunca deneyeyim dedim.yarım saat önce sürdüm sütü göz çevreme.şimdi baktım ki şişkinliklerim yok olmuş.hayret ettim.yarımsaat bekledi sadece.bundan sonra geceleri yatarken de,gün içinde de sık sık uygulayacağım sütü göz çevreme.konuyu açan arkadaştan Allah razı olsun.
öyle rahatsızlık da vermiyor.yani yıkamanıza gerek yok gözünüzü.sütü pamuğa batırıp göz çevrenize pıt pıt pıt değdirin.krem sürer gibi yapmayın ki zedelenmesin gözünüz.

ve dün gece denedim:KK23:

süt yüzümde kuruduğu için :KK53:gerginleşme oldu bi akşamlık yazabileceğim bunlar:KK51:

yalnız devam edicem inşallah faydası olur:KK6::KK52:

ben hergece sürüyorum bir zararıda olmadı şükürler, devam et etkisini mutlaka göreceksin.
soğuk sütün cilde faydalı olduğunu daha öncelerden duyardım hep.ama birtürlü deneyememiştim k.k da gezinirken bu konuya rastlayana kadar:nazar:2 gün önce denedim 1 defada çok memnun kaldım çok gerdiriyo ama yıkamak zorunda kaldım çünkü çok buruştu sertleşti ama sürekli alışkanlık haline geldiğinde bence çok faydalı sonuç mükemmel ruslar bazen işe yarıyor işte:KK52:bence kırışıklık morluk olsun olmasın herkez yapmalı:KK34:
bencede herkes her cilt yapısı düşünmeden kullanmalı, süt yan zararsız birşey.ruslar işe yaradı hakikaten :) morlukta etki varmı bilmiyorumda kırışıklıkları açma olayı süper.ben 6 gecedir sürüyorum mükemmel bir değişim var, biz eşimle haftada 1 görüşebiliyoruz o bile geldiğinde farketti ne kadar açılmış dedi kırışıklıklar, arkadaşlarımda sonucu hayretler içersinde izliyor :) süper süper süper yani tek anlatım şekliyle :)

mrb arkadaşalr.ben de konuyu okuyunca deneyeyim dedim.yarım saat önce sürdüm sütü göz çevreme.şimdi baktım ki şişkinliklerim yok olmuş.hayret ettim.yarımsaat bekledi sadece.bundan sonra geceleri yatarken de,gün içinde de sık sık uygulayacağım sütü göz çevreme.konuyu açan arkadaştan Allah razı olsun.
öyle rahatsızlık da vermiyor.yani yıkamanıza gerek yok gözünüzü.sütü pamuğa batırıp göz çevrenize pıt pıt pıt değdirin.krem sürer gibi yapmayın ki zedelenmesin gözünüz.

bende aynı şekilde, ilk geceden etkiyi farkedince devam etmeliyim dedim..

ya ben ara ara yapıyodum :26:

her gece yapayım bakalım bundan sonra farkı nasıl olacak bende.. :KK76: benim gözlerimin altında oluyo gülünce çok belli oluyo :KK25:

inşallah faydası olur:KK8::KK53:

ya ben ara ara yapıyodum :26:

her gece yapayım bakalım bundan sonra farkı nasıl olacak bende.. :KK76: benim gözlerimin altında oluyo gülünce çok belli oluyo :KK25:

inşallah faydası olur:KK8::KK53:

devam et mutlaka yararını göreceksin canım ..

kızlar bu süt nasıl bi süt normal market sütümü ayrıca benim gözümün altında çağatay ulusoyunki gibi derin çizgiler var onlarada faydası olur mu :44:

X