Göz Makyajı Göz kalemi tavsiyelerimiz

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Ben göz kaleminde en cok Chanel ve Estee Lauder'i seviyordum.Ama gecen gün Flormar Ultra Black siyah kalemi elimde denedim.Rengi sasırttı zaten oldukca koyuydu.Aldım hemen.6.5 tl hem de .Bilseydim bugüne kadr siyah tercihim de Flormarı kullanırdım.Param da ziyan olmamıs olurdu.

Cecile All Day Performance kullanıyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Çok memnunum. Gün boyu kalıcı ve akmıyor.

sürekli göz kalemi kullanan biriyim. şu anda max factor kullanıyorum ve çok memnunum fakat gözümden hiç eksik olmadığı için zararı konusunda endişeleniyorum.

bana bitkisel göz kalemi markası önerir misiniz?

Ben yillardir Gosh'un gözkalemini kullaniyorum ve cok memnunum, hem sürmesi kolay, yani ucu yumusak. Dior, Estee Lauder, Lancôme, gibi pahali markalarinda gözkalemlerini denedim, fakat her defasinda ya akiyorlardi yada uclar cok sert oldugu icin sürerken rahatsiz ediyor, acitiyordu.
Bu arada gözkaleminden memnun olupta sadece akmasindan rahatsizlik duyanlara kücük bir tavsiyede bulunabilirim, gözünüzün altina birazcik pudra yada acik renk/tenrengi far sürerseniz ozaman gsürmeniz akmaz. Genelde yagli ciltlerde cabuk akma olur, yada terlendiginde akma olur, göz altina yapilacak pudra veya far sürme tebbiri sürmenizin akmasini engeller:KK66: Sonucta denemekten zarar gelmez, ben eskiden öyle yapardim:)

Son düzenleme:
sürekli göz kalemi kullanan biriyim. şu anda max factor kullanıyorum ve çok memnunum fakat gözümden hiç eksik olmadığı için zararı konusunda endişeleniyorum.

Nilens Jord bitkisel gözkalemlerine sahib, tavsiye ederim, fakat Türkiyede bulunuyormu bilmiyorum..

Alverde diye yurtdisinda cok uygun fiyatlari olan bir kozmetik markasi vardi. burada satiliyor mu bilmiyorum ama arastirabilirsin.

$JANE-ASHLEY-LIQUID-EYELINER-LiKi_1569701_1.jpg
JANE ASHLEY LIQUID EYELINER üstüne tanımam. :)
İlgilenenler xxxxxxxulaşabilir. :21:

Son düzenleyen: Moderatör:
avonun açılıp kapanabilen göz kalemi hem kalıcı hem akmıyor hemde indirime girdiğinde çok ucuz mesela yılbaşı kataloğunda ışıltılısı 6 liraydı gerçekten çok ucuz ve denediğinizde anlıyorsunuz deneyin derim.

ben göz kalemi seçerken markasına bakmıyorum arkadaşlar sadece ucunun yumuşaklıgına bakıyorum göz kalemi çekmeyi çok sewiyorum gözümdede gün boyu hiç akmadan durur makyajım

ben hac malzemeleri satan bir yerden sürme almıştım pastel gibi sürdükçe ucu kendiliğinden sivrileşiyor ve 1 yıl oldu hala kullanıyorum bende çok yakınırdım göz kalemlerine harcadığım paranın haddi hesabı yoktu hepsi çöpte bundan sonra hep bundan alcam hac malzemesi satan her yerde var ama kalem gibi değil pastel gibi:nazar:

ben sürekli sürme kullanıyorum gününe göre normal bi günde avonun açılıp kapanan kalemi güzel ama full makyaj yaptığımda avonun super shock jel harika oluyor kesinlikle akmıyor tamamen profesyenel makyaj gibi oluyor :KK66:

kızlar böyle canlı mavi,turkuaz,yeşil,mor göz kalemi arıyorum kalıcı simli cok pahalı olmayan tavsiye edeceğiniz markalar var mıı:26:

X