Göz Makyajı Göz kalemi tavsiyelerimiz

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben cok nadiren kalem kullaniyorum, kullandigimda da Sephora'nin goz kalemini veya Smashbox'un limitless serisini kullaniyorum ikisinden de cok memnunum, ama dedigim gibi cok nadir kullaniyorum. Eye liner lar daha kalici, Bobbi Brown'un ve Lancome'un eye liner'larini siddetle tavsiye ederim inanilmaz iyiler.

kızlar akmayan,kalıcı fakat aynı zamanda da hesaplı sıyah goz kalemı markası hangisi acaba?
göz kalemi tavsiyelerimizi bu başlıkta paylaşalım..sevgiler
canım sımdı maybelıne colossal kajal goz kalemı cıktı harıka kalıcı akmıor ustelık fıyatıda cok uygun bı dene derım ben cok memnunum :)

Lancome Krayon Khol ya da Artliner (goz kalemi ya da eyeliner ne tercih ediyorsaniz) onerebilirim. Uygun fiyatli alternatif olarak da Avon'un Supershock jel goz kalemini cok cok severek kullaniyorum.

ben geçende tesadüfen aldım silmesi de biraz zor oluyor sabahsürüp çkıyorum akşam geldiğimde aynı duruyor :) pastel in göz kalemi bence kullanın 11 tl mi neydi fiyatıda

Bi dünya göz kalemi denedim ama en kalıcı olanı Avon Supershock, Yves Rocher'ın asansörlü göz kalemi, Estee Lauder Double Wear ve YSL diyebilirim.
Birkaç yerde methini okuduğum Giorgio Armani'nin göz kalemini merak ediyorum.:)

flormar güzel, akmıyor ama en son beyu denedim daha çok hoşuma gitti açıkçası. bu aralar beyu kullanıyorum memnunum.

Bende bu ürünü yeni aldım.Fusion Beauty Ultraflesh Vurgulayıcı Kalem sürülmesi kolay fiyatıda 22,50 idi

X