Sivilceli Ciltler Gözeneklerimden KESE sayesinde kurtuldum!!

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
kil maskesi yapmıştım daha önce ama kese yapmadım hiç yüzüme. bu gidişle de yapamıycam anlaşılan. çünkü kese bulamıyorum hiç bir yerde. sizin aldığınız çeyiz mağazaları nasıl yerler. eminönü tarafından falan mı alıyorsunuz yoksa

yalnız kızlar yüz hassas öyle keseyi fazla fazla sürmeyin tahriş olur
eğer hassas cildinizde var ise sakın
kil maskeside kullanmayın
bide tavsiyem sivilcesi olan yapmasın ! ! !
herkesin cilt yapısı farklı sonuçta dimi

Son düzenleme:
yalnız kızlar yüz hassas öyle keseyi fazla fazla sürmeyin tahriş olur
eğer hassas cildinizde var ise sakın
kil maskeside kullanmayın
bide tavsiyem sivilcesi olan yapmasın ! ! !
herkesin cilt yapısı farklı sonuçta dimi

benım cıldım cok hassas ya dun ılk defa gece yatmadan once yuzumde buz gezdırıyım dedım ıyı gelıyomus erıyene kadar buzu yuzumde gezdırdım bıde aynaya bı baktım yanak tarafımda burnuma yakın bı yerımde 5 kurus buyuklugunde bembeyaz bı kabartı etrafıda kıpkırmızı olmus. bı elledım tas gıbı o beyaz yer acayıp korktum bekledım yarım saat yavas yavas gectı.. NIYE OLDU SIZCE??????? fisfisfis

bıde smhsmh cim nıye kullanmayalım kıl maskesı??? bugun almayı dusunuyodum

Merhaba arkadaşlar,
yaklaşık 3 aydır üyeyim ve sessizce okuduklarımı araştırdım bir ço yerden, denenmiş faydalı 1-2 bilgi vermek isterim. Angel84'ün dediği gibi kese (ama yumuşak hareketlerle, bastırmadan) gün aşırı yapmak ok iyi geliyor. Yüzü bir gün dinlendirmeli. Tonik için gülsuyu kullanıyorum ve buzdolabında duruyo. haftada 1 gün kil maskesi (1 çorba kaşığı (silme) kil,içine ılık yeşil çay (2 çorba kaşığı), bir çay kaşığı kayısı çekirdeği yağı, bir çay kaşığı badem yağı, ve aynı oranda zeytin yağı yapıyorum,(boyun ve dekolteyede sürün, ileride çok işinize yarayacak), haftada 1 günde, yumurtanın beyazı, 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ve bir tatlı kaşığı bal ile maske yapıyorum (önce yumurtanın beyazını beyaz köpük olana kadar karıştırın). maske sonrası yüzüme buz kalıbı sürüyorum, onuda suna dumankayadan öğrendim, 1 elma ve 1 salatalık rendelenip suyunu çıkarın, aynı oranda maden suyu, iyice karıştırın, buz kalıplarına koyun, her maske sonrası ve her sabah yüzünüzde gezdirin. Bende gözenek falan kalmadı. Kolay gelsin.

teşekkürler badsniper...benim yüzüm hassas ama kil maskeside kesede kötü bişey yapmadı yüzüme..keseyi yapınca ilk kıpkırmızı oluo ama 5-10 dk sonra geçiyor...

Arkadaşlar,ben bunlara ilaveten kayısı sabununu önermek istiyorum.Düzenli kullanımda kısa sürede siyah nokta ve gözeneklerden kurtulabilirsiniz.Ben günde iki kere uyguluyorum,çok memnunum.

canım yine sen bilirsin ama bence haftada üç kere kese biraz fazla

yaptığı peelingin etkisini tam olarak göstermesi için daha az sıklıkta yapmak daha faydalı gibi geliyor banaa.s

Canım sağolasın ilk başladığımda 3 kez yaptım 1 er gün arayla

şimdi hafta da 1 en fazla 2 kez yapıyorum

çok sık yapmak iyi olmaz canım :1hug: a.s.

benım cıldım cok hassas ya dun ılk defa gece yatmadan once yuzumde buz gezdırıyım dedım ıyı gelıyomus erıyene kadar buzu yuzumde gezdırdım bıde aynaya bı baktım yanak tarafımda burnuma yakın bı yerımde 5 kurus buyuklugunde bembeyaz bı kabartı etrafıda kıpkırmızı olmus. bı elledım tas gıbı o beyaz yer acayıp korktum bekledım yarım saat yavas yavas gectı.. NIYE OLDU SIZCE??????? fisfisfis

bıde smhsmh cim nıye kullanmayalım kıl maskesı??? bugun almayı dusunuyodum

Canım telaşlanma benim cildim beyaz ve o kadar hassas ki

Yarım saatte bir kızarıklıklar oluşur geçer yavaş yavaş bikaç dakika da :)

Hele buz ne yapabilir ki cilde suyun donmuş hali en saf bakım

Korkma canım benim de öyle oluyo buz gezdirirken hassasiyeten oluyo

Ben o kadar hassas bi cilde sahibim ama dikkatlice yapınca bişey olmuyo

Ama tabii herkesin cildi farklı canım sen de aynı etki olmayabilir a.s.

canım çin malı olup olmadığını içindeki etiklerden bak mutlka yazar yada yoksa baktın anoröal ucuz anlaki çin malı:) ben banyo ürünlerimi body shop dan alıyorum super kalıtelı ve ucuz tavsıye ederım...

ee ben üç haftadır kil maskesi yapıyorum içine buğday yağı ve gülsuyu koyuyorum , sonra ehrgün yüzümü buzdolabındaki rosense gülsuyunu sürüyorum, ara ara da sulandırılmış elma sirkesini srüüyorum, sonra burdan öğrendiğim ve koşup aldığım keseyle bayoda yüzümü keseleyip(2 defa oldu bu ahfta) çıktıktan sonra gülsuyu sürüyorum .......... sonuç gözenkler gitmedi henüz ama siyah noktlar gitti ......... gülsuyunun etkisi bende sadece yüzümü parlatmak oldu hatta bana otacının güllü suyu daha iyi geliyordu rosense sadece parlaklık veriyor ve lekeleri gideryor ......

ee ben üç haftadır kil maskesi yapıyorum içine buğday yağı ve gülsuyu koyuyorum , sonra ehrgün yüzümü buzdolabındaki rosense gülsuyunu sürüyorum, ara ara da sulandırılmış elma sirkesini srüüyorum, sonra burdan öğrendiğim ve koşup aldığım keseyle bayoda yüzümü keseleyip(2 defa oldu bu ahfta) çıktıktan sonra gülsuyu sürüyorum .......... sonuç gözenkler gitmedi henüz ama siyah noktlar gitti ......... gülsuyunun etkisi bende sadece yüzümü parlatmak oldu hatta bana otacının güllü suyu daha iyi geliyordu rosense sadece parlaklık veriyor ve lekeleri gideryor ......

Hepimizin cildi farklı kullandıklarımızın yaratacağı etki ve süresi de farklı a.s

Umarım en kısa sürede daha etkili sonuç alırsınız

angel84 sonunda buldum keseyi..:sm_cool: :dance:

dün akşam denedim ilk defa. siyah noktalarım tertemiz oldu. düzenli kullanımla gözeneklerimden küçülür umarım.
bugünden itibaren tonik yerine gülsuyu kullanmayı düşünüyorum. benim cilt tipim karma.
ne dersiniz kızlar. benim cildim için uygun olur mu? hangi marka almalıyım sizce?

ben bu kese işine bayıldım.. tavsiye eden herkese çooook teşekkürler :1hug:
:teytey:

keseyi nerden aldığımı soruyorsun sanırım. havlu, nevresim falan satan yerler olur ya. öyle bir dükkandan aldım. özdilek marka 2 ytl ye aldım

angel84 sonunda buldum keseyi..:sm_cool: :dance:

dün akşam denedim ilk defa. siyah noktalarım tertemiz oldu. düzenli kullanımla gözeneklerimden küçülür umarım.
bugünden itibaren tonik yerine gülsuyu kullanmayı düşünüyorum. benim cilt tipim karma.
ne dersiniz kızlar. benim cildim için uygun olur mu? hangi marka almalıyım sizce?

ben bu kese işine bayıldım.. tavsiye eden herkese çooook teşekkürler :1hug:
:teytey:

Canım çok sevindim :içelim: :asigim:

Eminim düzenli kullanınca gözeneklerin de geçicek :dance:

Ben de tonik hiç kullanmıyorum canım benim de cildim karma ve çok hassas

Rosense i gülsuyunu kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim %100 doğal

a.s. :nazar:

Canım çok sevindim :içelim: :asigim:

Eminim düzenli kullanınca gözeneklerin de geçicek :dance:

Ben de tonik hiç kullanmıyorum canım benim de cildim karma ve çok hassas

Rosense i gülsuyunu kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim %100 doğal

a.s. :nazar:

Rosense i burda baska bir baslikta tavsiye edildigi icin almaya gittim, gorevli kiz icinde gliserin oldugu icin yaz aylarinda kizariklik sivilce yapabilir dedi ve ben de almadim, oysa burda kullananlar cok memnun, ama gorevli de satmak ister neden dogru degilse oyle desin ki. Bu arada rosense gul suyu 6 ytl idi, sizin kullandiginizla ayni mi acaba?

Rosense i burda baska bir baslikta tavsiye edildigi icin almaya gittim, gorevli kiz icinde gliserin oldugu icin yaz aylarinda kizariklik sivilce yapabilir dedi ve ben de almadim, oysa burda kullananlar cok memnun, ama gorevli de satmak ister neden dogru degilse oyle desin ki. Bu arada rosense gul suyu 6 ytl idi, sizin kullandiginizla ayni mi acaba?

Bak bunu ilk kez duydum olabilir :uhm:

Ama memnunum ben de umarım sorun çıkmaz ama 1 senedir kullanıyorum

Sanırım çıksa çıkardı şimdiye kadar

Fiyat o civarlar da doğrudur

Vayyy vayy vayyyyy
Kizlar supersiniz yaaa, bi de hatun kismisi birbirini cekemez derler...
POhhhhhhhhhhhh, herkes birbirinin guzelligi icin caba sarfedip, tum sirlari paylasiyor, muthis yaa
Sevgili angel, senin guzellesmene sasirmadim adin uzerinde ve fakat uglywife olarak ben de bu guzellikten naibimi alirsam harikulade olur bu kese-kil kombinasyonu...
Gulsuyu da cilasi olur
Degmeyin keyfime...
Herkese guzellikler diliyorum kizlaarrrrrrr:-)

X