Sivilceli Ciltler Gözeneklerimden KESE sayesinde kurtuldum!!

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ANGEL ciğim senin aldığın kese bu mu?

benim aldığımın da bir yanı havlu diğer yüzü hasır gibi

bitkilerden yapıldğı yazıyo üstünde bi bakar mısın?Şeniz

Canım evet bundan aynısı süpersin :1hug:

Hadi bakalım bi kullan da güzel haberler ver bizlere ok a.s. :nazar:

Ben çok heyecanlanıyorum yaaa sizlerden gelecek haberler için :dance:

Vayyy vayy vayyyyy
Kizlar supersiniz yaaa, bi de hatun kismisi birbirini cekemez derler...
POhhhhhhhhhhhh, herkes birbirinin guzelligi icin caba sarfedip, tum sirlari paylasiyor, muthis yaa
Sevgili angel, senin guzellesmene sasirmadim adin uzerinde ve fakat uglywife olarak ben de bu guzellikten naibimi alirsam harikulade olur bu kese-kil kombinasyonu...
Gulsuyu da cilasi olur
Degmeyin keyfime...
Herkese guzellikler diliyorum kizlaarrrrrrr:-)

Canım hoşgeldiinnnn :asigim: :1hug: a.s.

Çok hoşsun o senin güzelliğin eminim zaten hepiniz çok güzelsiniz

Bu yaptığımız bakımlar da güzelliğinize güzellik katıcak sadece a.s

Haberlerini bekleriz ona göre :1hug:

tamam canım uygulamaya başlayacağım bu akşam

aslında ipek kese kullanıyodum ama dün alışverişte bunu gördüm bir yanının havlu olması dikkatimi çekti aklıma senin önerdiğin geldi cildim hassas olduğundan havlu gibi olan kısmının zararı olmayacağını düşündüm

hem almak isteyen arkadaşlara fikir olur Migros tan aldım ben kızlar fiyatı 6.95 ytl

sadece bitki liflerinden yapıldığı yazıyo üzerinde

ben de beyaz kil maskesini limon ve zeytinyağı karıştırarak yapıyodum ama senin tarifini uygulayacağım canım

teşekkürler yenidenŞeniz

evde bakım yapmayı çok seviyorum

Evet canım benim de çok hassas cildim

Havlu incitmiyor gayet güzel o yönden

Ben teşekkür ederim hadi bakalım inşAllah çok iyi gelirr Şeniz a.s. :nazar:

kızlar bende burada okudum kese olayını:icecream: ve 3 kez uyguladım.. burnumdaki gözenekler küçüldü ve noktalar (siyahtan cok beyazımsı) geçti.. burun kenarında yanaklara dogru olanlar bakalım ne zaman gecicek.. bekliyorum umutla.. tesekkürler paylaşım için.. :enbuyukkk:a.s.

ya benim cildim aşırı hassas ve kuru kararsız kaldım şimdi bende kese ve kil kullansammı ki siz ne önerirsiniz??? :sm_confused:

ya benim cildim aşırı hassas ve kuru kararsız kaldım şimdi bende kese ve kil kullansammı ki siz ne önerirsiniz??? :sm_confused:

Canım benim de öyle çok hassas ama zarar vermiyor ki

Cildinin yenilendiğini hissediyorsun a.s

Çok nazik hareketlerle masaj yapar gibi keseliyorsun

Ayrıca kese havludan zaten incitmiyor :icecream:

Kil in içine zeytinyağı damlatınca cilt kurumuyor

Ama bikaç damla yeterli çk damlatmak iyi olmaz 2-3 damla yetiyor a.s.

ben de deneyeceğim... vardı benim kesem ama yüzüm için yenisini alayım... bu arada tonik yerine gülsuyu kullanmaya ben de başlamak istiyorum... diadermine kullanıyordum arada nerden baksan 5 ytl var :) peki gülsuyundan sonra ayrıva nemlendirici de kullanmak gerekir mi ?

bende gözneklerden dolayı çok dertliyim:KK43:( bende havlu kese alıcam hemen yarın ve başlıcam inşallah faydasını görürüm canım
bende banyodan çıktığım zaman gözeneklerimi havlu yardımıyla siliyodum hemen sıcağıyla cildim hemen açılıyor parlıyor ama küçülmüyordu,artesi güne sanki temizlenmmeiş bir cild gibi oluyordu....demekki sırrı havlu keseymiş:)

bende gözneklerden dolayı çok dertliyim:KK43:( bende havlu kese alıcam hemen yarın ve başlıcam inşallah faydasını görürüm canım
bende banyodan çıktığım zaman gözeneklerimi havlu yardımıyla siliyodum hemen sıcağıyla cildim hemen açılıyor parlıyor ama küçülmüyordu,artesi güne sanki temizlenmmeiş bir cild gibi oluyordu....demekki sırrı havlu keseymiş:)

İnşAllah canım çok iyi gelir burda paylaşırsın olur mu :1hug: a.s.

ben de deneyeceğim... vardı benim kesem ama yüzüm için yenisini alayım... bu arada tonik yerine gülsuyu kullanmaya ben de başlamak istiyorum... diadermine kullanıyordum arada nerden baksan 5 ytl var :) peki gülsuyundan sonra ayrıva nemlendirici de kullanmak gerekir mi ?

Hoşgeldin canım sen de :)

Çok iyi olur bence de gülsuyu en güzeli ama gerçeği %100 olanı

Tabii canım nemlendiricini kullanmalısın cildi nemsiz bırakmamak gerekir

Ama özellikle gözeneklerimin üzerine öye yoğun sürmüyorum

yüzüme sürdükten sonra hafif üzerinden parmaklarımla siler gibi sürüyorum

Yoksa sanki çok sürsem gözenekler daha da açılacakmış gelir de ondan :)

a.s.

Canım benim de öyle çok hassas ama zarar vermiyor ki

Cildinin yenilendiğini hissediyorsun a.s

Çok nazik hareketlerle masaj yapar gibi keseliyorsun

Ayrıca kese havludan zaten incitmiyor :icecream:

Kil in içine zeytinyağı damlatınca cilt kurumuyor

Ama bikaç damla yeterli çk damlatmak iyi olmaz 2-3 damla yetiyor a.s.

valla canım az önce banyodan çıktım yüzümüde dediğin gibi incitmeden keseledim inşallah bende de işe yarar ama kil alamadığım için maskeyi uygulayamadım inşallah en kısa zamanda onu da alıcam yararlı olur inşallah:1hug:

valla canım az önce banyodan çıktım yüzümüde dediğin gibi incitmeden keseledim inşallah bende de işe yarar ama kil alamadığım için maskeyi uygulayamadım inşallah en kısa zamanda onu da alıcam yararlı olur inşallah:1hug:

Canım hadi hayırlısıyla geçer inşAllah :)

Yalnız kili alırken yüz maskesi için kulanıcam derseniz iyi olur

Mesela aktar bana sordu ne için diye yüz maskesi için dedim

Yeşil renk olandan verdi ve çok iyi geldi

Yalnız kil in içine çayı hafif cıvık olacak kadar ve kesinlikle çok sıcak koyun

Ki ayrıca böyle sarmısak döveceği gibi bişeyin içinde iyie ezerek hazırlayın

O zaman pürüzsüz olup çok daha kıvamlı ve kolay sürülebilir oluyor

yerimseniben :1hug: a.s.

arkadaşlar bende dün yaptım inanın ilk yapmada faydasını göreceksiniz deneyin bir çay kaşığı kil bir çay kaşığı krem(ben arko nem kullandım) birazcıkta su bu üçünü krem kvanımda karıştırıtorsunuz yüzünüze sürüyorsunuz kuruyana kadar bekliyorsunuz kuruduktan sonra ıslak mendil veya peçeteyi ıslatım yuları doğru çıkarıyorsunuz ve yıkıyorsunuz sonuç hem yüzünüz yumuşak lekeler azalmış ve gözenekler kapanmış oluyor :)

şimdi bu kili çayla karıştırıyoruz dimi angel öyle sürüyoruz.5günü geçti bugün yapcam maske birde böyle denicemde..:icecream:

anladığım kadarıylan anlatayım.:1closedeyes::1closedeyes:
1.banyoda bi güzel keseliyoruz, keseledikten hemen sonra mı maske sürecez.:1shok:
2. maskeyi sürdükten sonra yıkayacak mıyız yoksa silecek miyiz?CADIARZU
3. tonik olarak sadece gülsuyu mu kullanmak gerekiyor?:kahve:
4 gülsuyu kullanıyorsa bu gül suyu marketlerde vardır dimi.:eek:
5.hımmm bide bende sivilce diğilde, lekesi var keselesem bişi olmaz mı?

şimdi bu kili çayla karıştırıyoruz dimi angel öyle sürüyoruz.5günü geçti bugün yapcam maske birde böyle denicemde..:icecream:

Evet canım epey sıcak demli çayla ıslatacak ve hafif cıvıklaştıracak kadar ekliyoruz

Ayrıca dediğim gibi sarmısak döveceği varsa onun içinde ezerek yaparsan süper

Kıvamlı pürüzsüz çok daha kolay sürülebilir oluyor

Kolay gelsin canım kullandıktan sonra yazarsan sevinirim a.s. :nazar:

X