Sivilceli Ciltler Gözeneklerimden KESE sayesinde kurtuldum!!

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
lifi ilk kullandığında hasırlar yeni olduğu için çok can yakıyor ama 1haftada o da sizde alışıyorsunuz..
bende şehriban teyzenin yüz kesesini almıştım...tam arkadaşların dediği gibi...önü hasır arkası bez gibi...ben hasır kısmını sürdüm...benim o zmanlar cildim çok sivilceliydi...onu yaptıkça sivilcelerim her tarafa dağıldı....sanırım sivilceli cilde yaramıyor....

ben doğal ürünler satan bi yerde bi kese gördüm
peeling etkisi yaptğını söyledi
cok farklı birseydi
daha önce hiç görmemistm
ama kesnlkle harikadr öyle hissediyorum :)
ben almayı düsünüyorum kızlar
alp kullandktan sonra sizede resmini yollamaya calısırım
zaten fazla birsey değil 6,5 ytl demisti satıcı

kızlar size bahsettiğim keseyi aldm
havluya benziyor
peeling etkisi yapar dedi satıcı bayn
aldığm yer ise cemre diye tamamen doğal ürünler satan biyer
burda bazı arkadaslar aktarlardaki yağları doğal bulmuyorlar
demisler ki 5ytl ye doğalı daha pahalı olmalı
iste benm gezdiğim cemrede bi yağ boyu aynı 23 ytl.
her sey cok doğal ve güzel
daha birsürü seyleri vardı hepsini cok beğendim

meraba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ben sormak istediğim bişi var bn henüz 16 yaşındayım ve cildimde inanılmaz gözenek var derin ve çoklar =([bunlar zamanla geçer mi bu kil maskesi cildime zarar vermez mi yani çok kötü bi cildim var bilemiyorum kullanmam doğru olur mu yardımcı olursanız sevinirm../B]

meraba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ben sormak istediğim bişi var bn henüz 16 yaşındayım ve cildimde inanılmaz gözenek var derin ve çoklar =([bunlar zamanla geçer mi bu kil maskesi cildime zarar vermez mi yani çok kötü bi cildim var bilemiyorum kullanmam doğru olur mu yardımcı olursanız sevinirm..senağlama/B]

Canım sen önce bi dermatologa git,yaşın çok genç,bu yaşta kulaktan dolma yalan yanlış bişiler yapıp da cildini zarar verme derim,zira önerilen bi ton şey var acaba hangisi gerçekten faydalı hangisi cilt düşmanı? bilip bilmeden bişey uygulama...

kızlar yardm edin ya
keseyi kullanamıyorum :)
ıslatmamz mı gerekiyo
yüzüme sürdüm ama bi kir filan cıkmadı
siz nasl kullanıyosunz
yardımmmm

arkadaşlar yüzü keselemek ne kadar doğru araştırdınız mı??öyle ki yüzümüzü kurularken dahi çok hafif kullamalıyız havluyu...

yüz çok önemli kaş yaparken göz çıkarmayın derim...iyice araştırın....

pöfffff kil yaptım boyle taş gıbıydı ustune kaynar cay doktum ezdım ezdım camut gıbı oldu ıcınde hafıf hafıf tas gıbı kalmıs ama yuzume surdum bıraz kalınmı surdum nedır catlamıs toprak gıbı oldumtatlicadiarzu sonrada yuzum esmerlestı gıbı oldu sankım:1no2:

Aynen ben de öyle arkadaşım

Neler kullandım ne paralar verdim ama geçmemiş di

Çok şükür kurtuldum :)

Ben teşekkür ederim arkadaşım

İnşAllah bu sorunu olan herkes kurtulur

Sonuçları paylaşırsan sevinirim :asigim: a.s.

Arkadaşım yaa hakkettende geniş gözeneklerden kurtuldun mu....hiç inanasım gelmiyo yaa..bu konuda o kadar ümitsizim ki:çok üzgünüm: Gerçekten çok pürüzsüz mü oldu cildin..böyyle bebek teni gibi mi.bbek tenimi özledimmsenağlama

bunu bende denedim harika bişey etkisini hemen göre biliyosunuz ergenlik sivilce lekelerimede iii geldiii die bilirim kıslarsüprizzzzz deneyin tafsiye ederim ama ben hazır kil aldım pakette içinde kayısı yağı zeytin yağı papatya yağı vardı

keseyi ben demıstım ama ben bıle daha denemedım arkadasın qecmıstı o yuzden size soylemıstım oyleyse bende hemen baslıyorum =) cok sevindim senin adına

bunu bende denedim harika bişey etkisini hemen göre biliyosunuz ergenlik sivilce lekelerimede iii geldiii die bilirim kıslarsüprizzzzz deneyin tafsiye ederim ama ben hazır kil aldım pakette içinde kayısı yağı zeytin yağı papatya yağı vardı

hazır kil maskesi mi aldın sen ? markası neydi canım ?

ya arkadaşlar, ben de kil almıştım 2 kere yaptım ama benim cildim yıkadıktan sonra kızarıyor :KK43:

X