Kontakt Lens Gözlük kullananların...... Önerileri, Soruları, Cevapları

Evde taktıgım gozlugu kaybettim :KK43: bu gozlukten almayı dusunuyorum :KK31: eskisine biraz benziyor ,sizce nasıl ?

ORJINAL-EWOX-SIYAH-DAVID-BECHAMODL-KEMIK-CERCEVE__48290472_1.jpg

Benim gözlüğüm de bu şekil.Ben çok rahat kullanıyorum üstelikte çok şık duruyor.Kıyafetlerimle bütünleşiyor,aksesuar olarak kullanmış gibi duruyor.:)

Son düzenleme:
Kendimi bildim bileli gözlük kullanıyorum,bıktım artık :KK43: Lens kullanayım dedim,astigmatın çok yüksek olduğu için kullanman tehlikeli dedi doktor.Ömrüm boyunca takacağım sanırım :/

bende henüz yaklaşık bir haftalık gözlük kullanıcısıyım -3.00 miyop gözlerim . lens alacaktım aslında ama gözlüklü halimi okadar beğenen oldu ki vazgeçtim valla zaten zararlı falan dedi doktor göz kuruluğu vs yapıyomuş. herneyse bu halimi bende dahil çok beğendik :KK70: gözlüğümde şunun gibi markası rayban değil şekli aynı sadece karen walker benımki kemik çerçeve cok memnunum hemen alıştım.geniş yuvarlak yüzlü oldgum ıcın gözlükçüde direk bunu gösterdi $5121.jpg :KK8:

ben de 7 senedir gözlük kullanıyorum evdeyken, özellikle bilgisayar başındayken ve sinemaya gittiğimde de takıyorum. bazen okulda da taktığım olmuştur. sağ gözüm 1.00 miyop, sol gözüm 0.25 astigmat

3 tane gözlüğüm var, birincisi pradanın, $get_image.jpg çok önce almıştım paraya kıyıp :) camı çizildiği için bir kaç kez tamire gitti o kadar. hala kullanırım.

bir tanesini 2 sene önce aldım, $nerd-glasses.jpeg resimdeki gibi kocaman bir şey, oldukça büyük. nerd glasses modeli, markasını bilmiyorum. bunu da çok seviyorum. 100 küsüre almıştım.

en son 3. gözlüğümü de bir kaç hafta önce aldım, doktor kontrolüne gittiğimde, göz numaralarımda bir değişiklik olmamış, ama devletin verdiği gözlüklerden de alıyım bulunsun mantığında, gözlükçüye girip devlet gözlüklerine baktım, tipini beğendiğimi aldım üzerine sadece 20 lira verdim.

seviyorum aslında gözlük takmayı

ben de 7 senedir gözlük kullanıyorum evdeyken, özellikle bilgisayar başındayken ve sinemaya gittiğimde de takıyorum. bazen okulda da taktığım olmuştur. sağ gözüm 1.00 miyop, sol gözüm 0.25 astigmat

3 tane gözlüğüm var, birincisi pradanın, Eki Görüntüle 577633 çok önce almıştım paraya kıyıp :) camı çizildiği için bir kaç kez tamire gitti o kadar. hala kullanırım.

bir tanesini 2 sene önce aldım, Eki Görüntüle 577634 resimdeki gibi kocaman bir şey, oldukça büyük. nerd glasses modeli, markasını bilmiyorum. bunu da çok seviyorum. 100 küsüre almıştım.

en son 3. gözlüğümü de bir kaç hafta önce aldım, doktor kontrolüne gittiğimde, göz numaralarımda bir değişiklik olmamış, ama devletin verdiği gözlüklerden de alıyım bulunsun mantığında, gözlükçüye girip devlet gözlüklerine baktım, tipini beğendiğimi aldım üzerine sadece 20 lira verdim.

seviyorum aslında gözlük takmayı

Canım evde ve bilgisayar başında iken ,ben de gözlük kullanıyorum :KK50: ama derecesi baya yüksek benim .

Siyah çerçeveli olana bittim .Mor ve siyah kemik gözlüğe ihtiyacım var :KK50:

Canım evde ve bilgisayar başında iken ,ben de gözlük kullanıyorum :KK50: ama derecesi baya yüksek benim .

Siyah çerçeveli olana bittim .Mor ve siyah kemik gözlüğe ihtiyacım var :KK50:

valla gözlük kampanyaları konusunda pek bir fikrim yok, öyle çok bilgili değilim ama çok görmüştüm mor gözlükleri de, siyahlar zaten her yerde. canım bence bi tane tamamen içine sinen sana yakışan bir şey al, sadece bilgisayar başında takma ama. ben dereceler düşük olmasına rağmen çantamda taşıyorum hep, sen de öyle yapıyorsundur dimi? kitap dergi vs okurken de takmak lazım. bazen gözlerim yanıyor neden bilmiyorum :KK43: doktor hassas deyip başından atmıştı en son.

Merhaba arkadaşlar. Ben yeni bi gözlük alacağım. Ama bana gelirken camı numarasız . Ben sadece cam taktıracağım ve doktordan reçete yazdıracağım. Yani sadece gözlğk camı değişiminde ne kadar ödüyoruz bilgilendirirseniz sevinirim

Kesinlikle Doğan Optik gözlük firmasından alışveriş yapmayın. Sadece para odaklı ve müşterisine yardımcı olmayan, bir kadına nasıl davranacağını bilmeyen bir firma. Müşterisini mağdur etmekten hiç çekinmiyor. Dürüst bir firma değil aman uzak durun!

Benim gözlüğüm de bu şekil.Ben çok rahat kullanıyorum üstelikte çok şık duruyor.Kıyafetlerimle bütünleşiyor,aksesuar olarak kullanmış gibi duruyor.:)
Doğan optikten alma mağdur olursun sakın ha onlardan alışveriş etme paran çöpe gider

Doğan optik firmasından almayın benim gibi mağdur olursunuz. Paracı bir firma ne kopartırsam kar diye düşünüyor gözlükleri kalitesiz 3-4 kez takabildim

X