Gülmek istemiyorum artık...

içeriğini anımsamıyorumki yani gün içindeki muhabbet bilmemki üzerinden 7 ay geçmiş..tabi sizler beni tanımyorsunuz yapı olarak açık sözlü ve espirili samimi biriyim insanın yüzüne söylesen belki bir anlamı olmaz düşündürücü gelmez ama bunu yazıya dökünce galiba farklı değerlendiriliyor söylenenler

ya güzelim içeriğini anımsamadığın şeylerden mi korkuyorsun?
illa ki adam demiştir sen bana bunu yazmıştın hatırladın mı falan filan diye yada göstermiştir yada sen anımsarsın.ne biliyim insan ne yazdığıonı bilmezmi birisine?

içeriğini anımsamıyorumki yani gün içindeki muhabbet bilmemki üzerinden 7 ay geçmiş..tabi sizler beni tanımyorsunuz yapı olarak açık sözlü ve espirili samimi biriyim insanın yüzüne söylesen belki bir anlamı olmaz düşündürücü gelmez ama bunu yazıya dökünce galiba farklı değerlendiriliyor söylenenler

hayatım sende hiç açıklamıyorsun ama aranızdaki muhabbeti, biz ne diyelim şimdi.
doğru seni tanımıyoruz ama sen anlatırsan tanımaya çalışacağız
sözde normal olan ama yazıya dökülünce farklı değerlendirilebilecek ne olabilirkiCADIARZU

valla ben bişey anlamadım

ıçeriğini anımsamadığın mesajlar için bu kadar endişelenme o zaman canım.
Anlat eşine,kullanılacak birşey yoksa ortada.
Adam da boşa huzurunu kaçıramaz böylece.
Bu kadar panik içeriğini hatırlamadığın mesaj için miydi yani,derdin bu olsun diyorum.

aslında bende kendimi suçluyorum haklısınız yapmamam gerekn şeydi ama o an size zarar getireceğini düşünemiyorsunuz çünkü karşı tarafın iyi niyetli olduğunu sanıyorsunuz bide arkadaşınız aynı işyerindesiniz insan bilse yaparmı kocaman bir ASLA..

vala hatırlasan ii olur çünki bu konuyu tek başına halledemezsin
eşinede anlattığın zamn eşinde ne yazıyordu die soracaktır
hem eşin seni tanıyo sonuçta belkie senin içinde bi fenalığın olmadığını anlar çok kızmaz ama kızabilirde fisfisfis
ama sonu ne olursa olsun anlatmalısın
çünki eninde sounda örenecek tabi o sapığın dediğini yapmazssan ki yaparsanda bu açığa çıkar ki işte o zman hayatın alt üst olur bence hiç düşünmeden ve daha fazla geç klamdan eşinle bunu konuşmalısın başka çaren yok yasakkelime

kızlar adam bişey göstermiyorki şu yada bu mesaj diye kendince kafayı benle bozmuş arada esiyor mesaj çekiyor dalga geçer gibi

kızlar adam bişey göstermiyorki şu yada bu mesaj diye kendince kafayı benle bozmuş arada esiyor mesaj çekiyor dalga geçer gibi

o zaman güzelim hattını değiştir
eşinin telini bilmiyordur umarım.onunda tedbirini al, abonesi olduğu hattın müşteri hizmetlerinden yada internetten telefon rehberinden sil.
umarım adresini bilmiyordur
ev telini de telefon rehberinden sildir.umarım ev telinide bilmiyordur

Suçsuz olacağım,adamın biri bana ikide bir şantaj yapacak,hem de en adisinden ! Ben o adama ne yaparım ? ! Kapısına İstanbul Emniyeti'ni dikerim ! O zaman görür kim ,kimle kafayı bozmuş!:nazar:kötükedihüso

e niye çekniyorsun o zaman. 7 ay önceki muhabbetle çekilmiş mesajlar diyorsun sonrada hatırlamıyorum diyorsun.İçeriğini bilmesen, hatırlamasan eşinden niye çekinesin, anlamıyorumki.:sm_confused:

sen bu kadar samimiysen o manyakla,eşinde samimiyetinizi biliyodur herhalde.çünki eşler dost dedikleri insanları bilir ve tanırlar.
yazdıkların bana çok anormal geldi.evli bi bayan mesajlaşacak kadar bi erkekle nasıl samimi olabilir ki.olduysan kesin eşin biliyodur.bu yüzden çekinme anlat.samimiyeti kabul eden geniş bi adamsa,bunu daanlayışla karşılar canını sıkma/B]

evli çocuklu bir bayansınız iş ortamdaki arkadaşlığında bi sınırı olmalı diye düşünüyorum..
hele özellikle erkeklerlen...
çok içli dışlı olmak zorundamıydınız?
eee araya mesafe konulmayınca bu tür şeyler ortaya çıkar...
hatayı sadece sizde gördüm kusura bakmayın..

kızlar eşi demez mi sen ne yazmış olursan ol neden mesajlaşıyosun elin adamıyla die

yani

Son düzenleyen: Moderatör:
ben anlattıklarınızda sizde haksızlık payı olduğu kanaatindeym.yazdıklarınızdan aldığım izlenimse sizin gerçekten anlatmadığınz bence başka şeyler var ortada.yoksa neden bu kadar çekinesiniz kiii...
eğer ki dediğiniz gibi masum arkadaşlar arasındaki mesajlarsa yazdıklarınınz eşiniz de o kadar gaddar deildir sanırım .asıp kesmez herhalde...
ama dediğim gibi mantığıma yatmayan şeyler var....

Son düzenleme:
evet suçsuzum ama hata yaptım zaten mesajlaşmak bile başlı başına hatam oldu o yüzden çekiniyorum yoksa ben eşime ihanet etmedim bir hatamda samimi olmak yada o samimiyetin karşıtaraftan yalnış anlaşılması ama olan oldu artık zamanı geri alamam sadece acaba telefonumu değiştirsem olurmu..eşimin numarasını bilmiyor ev numaramıda bilmiyor dediğim gibi yakında düğünüde var kendinden küçük bayağı küçük bir kızda buldu kaybetmekte istemiyor göze alamaz gibime geliyor

o zaman arkadaşım telini değiştir..eşinin telinide evinin telini de rehberden sil.görünmemesini iste.evinide bilmiyor herhalde.o zaman ulaşamaz sana ,rahat edersin
ama yinede bence sen bişiler anlatmıyorsun ve neler yazdığını da biliyorsun.yoksa bu kadar telaşlanmazdın..neyse olan olmuş.

inanın bilmiyorum bilsem söylerim neticede yardım istiyorum şuda var küçük sinek mide bulandırır içeriği ne olursa olsun sonuçta mesajlaştık aslında korkum yok eltime söyledim ki benden çok yaşçada büyük benim samimiyetime inandığını gerekirse eşimle kendisinin konuşacağını üzülmemem gerektiğini söyledi hatta o kişiyi işyerine gider ben rezil ederim dedi ama dediğim gibi sonuçta içeriği iyi yada kötü ortada mesajlar var ondan endişem

En basta hata yapmissin ama Sükür ki hatani anlamissin.Bundan sonra elin
adamlariyla icli disli olunmamasi gerektigini kendin zaten anlamissin.
Egerki esin sizin normal arkadasliginizi biliyorsa ve anlayisli biriyse ona
anlat derim.Ama degilse hic durma ve telefon numarani degistir.Egerki o da olmadi,
sende onu tahdit et ve nisanlisina onun yaptigi sapikligi terbiyesizligi anlatacagini
söyle.

Telini değiştirirsen,eşin öğrenirse dahada çok tepki verir bence
hem şuanki tehdit mesajlarını göster eşine,orda yazıyodur zaten seni zorladığıfisfisfis
ama ne olursa olsun mesajlaşman gerçekten büyük hata
ben 6 senedir aynı işyerindeyim,kimse bilmez bile benim cep telimi:1ninca:

sen bu kadar korktuğuna göre mesajlarda eşinin kızcağı şeyler var heralde

adamda koz olarak kullandığınına göre güvenio mesajlara

bence eşine anlat yada telini deiştir hmen nişanlına sölerim de

eşimede söledim korkmuyorum de

inanın bilmiyorum bilsem söylerim neticede yardım istiyorum şuda var küçük sinek mide bulandırır içeriği ne olursa olsun sonuçta mesajlaştık aslında korkum yok eltime söyledim ki benden çok yaşçada büyük benim samimiyetime inandığını gerekirse eşimle kendisinin konuşacağını üzülmemem gerektiğini söyledi hatta o kişiyi işyerine gider ben rezil ederim dedi ama dediğim gibi sonuçta içeriği iyi yada kötü ortada mesajlar var ondan endişem

sizin yaptığınızı liseli çocuklar bile yapmıyor sanırım..

eşiniz bir bayan arkadaşıyla esprili msj laşsa tepkiniz ne olurdu?

bence siz küçük bir oyun oynadınız ve gameover oldunuz..

sert kayaya çarpmışsınız..

dikkat edinde bu sert kaya sizi darmadğın etmesin..

mecburen korkmadığınızı göstereceksiniz o kişiye..

sizin yerinizde olsam diyemeyeceğim çünkü böyle birşey asla yapmam..

fikir üretemiyorum malesef.. :nazar:

X