Gülmek istemiyorum artık...

7 ay saklanan bir mesaj ne olabilir düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum.
şimdi siz kendinizden eminseniz bu adam size blöf yapıyor..
siz de onu tehdit edin.. bu saçmalıkları onun ailesine ve nişanlısına anlatacağınızı söyleyin..
bakalım ne diyecek..

şahsen ben eşimin yada sevgilimin hoşlanmayacağı hiçbirşey yapmam sonrada böyle başım ağrımaz...
amacım sizi yargılamak değil ama sizin çekinceleriniz var demekki eşinizin kabullenemeyeceği bir yakınlaşma içinde bulunmuşsunuz.yoksa benim alnım ak çekineceğim bişey yok dert paşalar gibi dikilir karşısında eşinizede söylerdiniz..
şimdi yapacak tek şey seni savcılığa şikayet ediyorum demek..
ayrıca mesaj çekip duruyorsa bu şahıs eşiniz hiç mi görmüyor bakmıyor telefonunuza?kmden diye sormuyor mu?
ayrıca eşiniz yakalasa mesajları ne düşünmez? binmişsiniz bir alamete gidiyosunuz kıyamete..
allah sonunuzu hayıretsin:nazar:

bence hemen eşine söyle sonra da hattını değiştir. bu adamı evlilikde durdurmaz. sonuçta böyle bir tekliifi aynı iş ortamında olan birine rahatlıkla yapabiliyorsa evlenince de devam eder bence. kamuda mı çalışıyorsunuz bilmiyorum ama sonuçta iş hayatı bakımından hiç etik bir durum değil bu durum. bu adam devam eder tehditlerine.

ben masum oldugumu dusunseydim hic korkmaz herseyi esime anlatirdim.
ne curetle beni tehdit ediyor huzurumu bozuyor derdim.
hic cekinmezdim esimden.
bence sorun sizde.
is arkadasligida is yerinde kalmali bence .
cok fazla samimiyet tez ayrilik getirir:nazar:
sizin durumunuzda basiniza buyuk bir corap ormus bu samimiyet şakkıdıkolay gelsin

ismen biliyor tanımıyor kendisini

canım senı yargılamıyorum ılk once hatayı basta yapmıssın keske hıc okadar samımı olmasaydın ama olan olmus bence en dogrusu esınle paylas hersey daha kotuye gıtmesın.soyle dusun esım yapsaydı ben nasıl bır tepkı verırdım de.daha fazla konu kotuye gıtmeden konus

ismen biliyor şahsen tanımıyor kendisini

Bilmiyorum ne yapayım telefon numaramı değiştirmek düşüncesi var birde onun tehditlerinden sonra mesaj çekmedim belki yaptığının ne kadar yalnış ve günah olduğunu vicdani bir uslupla yazmak var

bence cevap yazma artık...
sen cevap yazdıkça korktuğunu anlayıp keyif alıyor olabilir..

off çok zor bir durum:uhm:hata yapmışsın gerçekten ama olan olmuş.tel numaranı değişmene eşin tepki vermeyecekse değiş bence de hemen.ona da korkmadığını hissettir valla aklıma bunlar gelio zorr bir durum yaa:sm_confused:

arkadaşım ıccık kantarın topuzunu kaydırmışsın sanırım,bayanlar özelliklede evli bayanlar erkeklerle arlarındaki mesafeyi korumalılar bence,karşıdaki şahısında kim olduğu önemli değil.
bu densizin amacı korkman,bunu istiyor,sakın istediğini verme,
senin göstermene gerek yok ,ben eşime herşeyi anlattım ve mesajlarıda gördü de,eşine durumu sıçratırsa (ki bunu dedikten sonra sanmıyorum)durumu o zaman değerlendirir,makul bir şekilde izah edersin.
bundan sonra daha dikkatli olmaya bak...

bu nasıl bı anlayış yaaaaa...nefret ettım bu tarz erkeklerden..mide bulandırıcılar..eşine anlatsan nasıl karsılar.

Arkadaşlar ben bekarkende çalıştım evliyken de.biraz toriği işletmek lazım, ne işim var elin bekar veya evli adamıyla...arkadaşmış..samimiyetin dozunu ayarlamak gerekir.Telefonunu değiştir bence.numaranı değiştirmek istediğinde eşin de huylanabilir noooluyo diye.kıy telefonuna bir bardak suya sok çıkart .böylece tel.değiştirme nedenin mantıklı bi hale gelir(bu da bi fikirdir)

ya benim nefretime ne demeli ben hala inanamıyorum böyle bir şey yaptığına birde bu insanda Allah korkusu var sıkıntılı olduğunda namazını kılar orucunu tutardı ama kimseye inancım kalmadı benim korktum insanlardan erkeklerden.Eşime anlatsam o kişiye karşı beni korur ama kötü bişey yapmasından korkuyorum banada kızar elbette hatta unutmaz unutturmaz bu durumu benide suçlar haklı olarak bide eşim çok takıntılı kendi piskolojiside bozulur huzur kalmazki

numarama daha önce bir sapık dadanmıştı değiştirdim bişey demedi yine bir sapık var desem

allahınızı severseniz,allahla,oruçla ,namazla böyle insanları birlikte anmayın.

bizde ğavur hacı diye bir terim vardır,bu teresin durumuda bu işte.

ay geçmiş olsun arkadaşım ya..ben sizde kabahat bulmadım açıkcası çünkü inanın o kadar kötü niyetli, psikolojisi bozuk insan var ki...esprili msj ya da başka bir msj hiç farketmez...çünkü benim eşim çok kıskançtır....bir erkeğe basit bir msj atsam bile bunu da o adam senin karın bana msj çekti diye gösterse huzur muzur kalmaz açıkcası..bir de sen esprili birşey diyorsun....bunu o anda normal şartlarda çekmişsindir ama bir erkek bunu bu şekilde okutsa eşinin de tepki vermesi inan çok doğal yani...aslında en iyisi açıklamak ama açıklasan bir dert açıklamasan ayrı dert...allah yardımcın olsun valla...

X