Gülmek istemiyorum artık...

onun tehdıtlerıne boyun eğme derım, şimdı elınde resım var sadece ama ılişkıye gırersen senı daha da köşeye sıkıştıracaktır. yapacagın şey bellı; dıyeceksın kı- ben eşimi gözden çıkardım resımlerı göster, boşanırım problem degıl ama o resımlerı gördugunde senı yaşatacak mı sanıyorsun. ateşle oynuyorsun sana yazık olacak demelısın. ve eşıne bu konuyu açma zaten otekı de korkacaktır. ama bır daha sakın bu hataya duşme erkekler yatmayı duşunur sadece arkadaş olmak kadınların nıyetıdır. geçmış olsun.

sizde onu tehdit edin madem evlenmek üzere...

ve madem ki iyi niyetli idi herşey kocanızxa anlatın.. niye korkuyorsun ki?

mesajlardan kocanın haberi yok mu?

gizli yapılan iş yanlış iştir ve böyle eline koluna bulaşır. birçok bayan başka erkekleri kendine hayran bırakarak bağlayarak egosunu tatmin ediyor sizin gibi...
benim hiç bir erkekte cep numaram ev numaram bile yoktur. ki selamlaşmadan ileri asla konuşmam...

bence evli bir erkek yada kadın karşı cinsten biriyle asla samimiyet kurmamalı.her zaman için aradaki mesafenin korunmasından yanayım.onu abi gibi gördüm bu benim kızkardeşim gibi sözleri asla doğru bulmuyorum:1no2:
nitekim işin boyutu değişebiliyor ki arkadaşın örneğinde görüldüğü gibi
bence eşine herşeyi olduğu gibi anlat.dürüst olmak her zaman için en iyisidir
inşallah eşiniz kendini kontrol edebilecek olgunluğa sahiptir

İnanın artık gülmek insanlarla iyi geçinmek onlara iyi niyetli olmak beni çok zor durumlara soktu yine başımda bir sorun var ve ben yoruldum artık..iyi niyetli olmak güler yüzlü olmak suçmu neden ben..
Evliyim ve güzel bir yuvam var eski çalıştığım yerde bir erkek arkadaşım var normal bir arkadaşlık neticede ben eşimi seviyorum onu aldatmayı düşünemem sadece güzel sohbet ettiğimiz güldüğümüz paylaştığımız iyi bir dostluğumuz var bildiğim bu şahıs şimdilerde beni tehdit ederek benimle birlikte olmak istediğini söylüyor ve ben hala buna inanamıyorum nasıl olurda bana böyle bir şey yapar kimseye güvenim kalmadı bu son olayla..ve benim daha küçük birde bebeğim var o kadar üzgün ve mutsuzumki sütüm kesilecek diye korkuyorum..O zamanki güzel günlerde aramızda espiriyle o an ki duygu ve düşünceyle çekilmiş mesajları eşime göndereceğini başka bir erkeklede ilişkim olmadığı halde onuda şahitlerle ispat edeceğini söylüyor ve bu insan ki buna insan demek ne kadar doğru bilemeyeceğim ve yakında evlenecek amacı bana tehdit yoluyla sahip olmak benim istemediğimi bildiği halde mutlu bir yuvam olduğunu bildiği halde ve ona hiç bir şekilde böyle bir ümit vermediğim halde saplatı haline getirmiş benimle olmayı, bana kendine aşık ettin şimdi kaçıyorsun diyor..Söyleyin bana ben şimdi ne yapayım.

erkekten dost olmaz.....bunu anlamışsınızdır umarım......

kendi düsen aglamaz ...

bastan konusmuycaktin ..

siz karsi tarafla samimi olmayabilirsiniz .. ama karsinizdaki bir ERKEK ise eger ..

yazidiniz herseyi iki kere düsünüp yazmalisiniz ..

acaba numarani degistirince dahada azmasin ? .. ne biliyim daha cok tehdit falan ..

Son düzenleyen: Moderatör:
dinimiz de bosuna demiyor zaten yabanci bir kadinla yabanci bir erkegin basbasa kalmalari yanlis, konusurken sert bir üslüp ile konusulmasi iyi diye...iste bu gibi sonuclar cikabilyior. Iyiniyetlilikle alakasi yok bence, biraz da karsi tarafin yerine koy kendini iste o zaman anlarsin iste nasil yanlis anlasildigini.....

bencede namazla orucla alakasi yok. ilk önce insan olmak lazim, sonra ibadet gelir. demekki o konustugunuz arkadasinizin karekteri kötüymüs..ama usamimi olmamaliydiniz huyunu suyunu bilmediginiz insana...hemde bir erkek ne diye samimi olyuorsunuz ki nikahli esiniz degil bir seyiniz degil...umarim bu is büyümeden biter de sende ders alirsin...:1no2:

eltinize durumu anlatmisiniz hep birlikze güzelce oturun ve konusun...bu adam evlenince bu düsüncesi varsa birakacak mi pesinizi dersiniz..bence eger cok anormal mesajlar olsaydi hatirlardiniz zaten o yüzden korkacak birsey yoktur..o kiside evli bir bayanin is arkadasina attigi mesajlari esi görünce verecegi tepkiden yola cikarak böyle birsey yapiyor...
zaten is yerinde olan birisi,sadece orda tanidigniz kan baginiz yok neden mesaj atiyorsunuz ki bu bana tuhf geldi evet yanlsi filan biliyorsunuz ama onu yaparkende yanlisti..siz telinizden hemen siliyor muydunuz yada esiniz yanininzdayken mesaj gelince ne diyordunuz yani bilmiyorum mesaj atmaniz cok tuhaf geldi

Mesajların öyle çok masum olduğunu sanmıyorum.
Yoksa neye güvenerek tehdit edecekti? Umarım tez zamanda rahatlarsınız.Kolay gelsin
:nazar:

Bence bu işten bişey çıkmaz, eşinede söyleyip onunda kafasını bulandırma
Ne yapacak o adam sana hiçbişey yapamaz
Elinden geleni ardına koyma de o zavallıya
Sendenmi korkcam vs.. biraz sert konuş
Sana hiç bi zarar veremez yemezzz

Bence bu işten bişey çıkmaz, eşinede söyleyip onunda kafasını bulandırma
Ne yapacak o adam sana hiçbişey yapamaz
Elinden geleni ardına koyma de o zavallıya
Sendenmi korkcam vs.. biraz sert konuş
Sana hiç bi zarar veremez yemezzz

katılıyorum canım. kesinlikle.

ayrıca bu da sana ders olsun canım. insanlara güvenip kendini tüketme...

çunku herkes onu yargıladı yok ben başkasının elını tutmam yok cok gunah...ben okurken sınır oldum kadıncagızın bır derdı var herkes kendısının ne kadar ıyı oldugunu anlatıyor.cozum yok ama ayıplamak sonsuz...nereden bılıyorsunuz kadının ıyı nıyetlı olmadıgını. yada hata yaptı nıye uzuyorsunuz daha da. destek olmayacaksanız derdıne nıye yazıyorsunuz. hadı bana da kızın benım ıçın problem yok.

Eşime anlatsam o kişiye karşı beni korur ama kötü bişey yapmasından korkuyorum banada kızar elbette hatta unutmaz unutturmaz bu durumu benide suçlar haklı olarak bide eşim çok takıntılı kendi piskolojiside bozulur huzur kalmazki[/QUOTE]

Madem bukadar takintili bir kocan var sen neden elin herifinle bukadar samimi oluyorsun.
Benim esimde takintili ve cok kiskanctir bende hareketlerime dikkat ederim bu yüzden sen bile bile adami takmamissin.Nerden bilecekki diye düsündün tabii,karsi tarafin seni birgün böyle kullanacagini düsünemedin. Sen adamla samimi oldukca iste böyle güya espirili seyler yazdikca senin hakkinda neler düsünmüstür kimbilir. simdi esin kizsada hakli, ben olsam bende esime cok kizardim böyle bir durumda. Mesajlar nekadar masum olursa olsun
sonucta birbirinize mesaj atacak kadar samimi oldunuzmu? Oldunuz.
Ayrica bu adam sizi bu mesajlarla tehtit edebildigine göre yazdiginiz seyin okadarda masumca birsey oldugunu sanmiyorum dogrusu. Yoksa esinizin takintili biri oldugunu yani böyle meajlasdiginizi falan duysa kizacagini söylemismiydin daha önce belki o yüzden cesareti vardir.

X