Cilt Bakımı Ürünleri Güneş koruyucu olarak ne marka önerirsiniz

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
bahsettiğiniz markaları kullanmadım ama ben hamilton 80+ kullandım hem gramajı hem fiyatı oldukça uygun üstelik sağlık açısından da oldukça kalifiye ve onaylı bir ürün cilt kanserleri vs gibi hastalıklara karşı oldukça koruyucu bunun haricinde bende esmer bi insanım ve yazın esmerleşmekten nefret ederim özellikle bu konuda çok faydası olduğunu söylemeliyim yazın bir gram bile kararmıyorum üstelik güneşe çıkıp geldikten sonra da cildimdeki hafif lekeleri vs kısmen soyarak hafif bi peeling etkisi yapıyor. Geçiriyor falan demiyorum yanlış anlaşılmasın ama hafiflettiği ve yeni lekelerin oluşumunu kesinlikle önlediği bir gerçek. 4 saaat falan net dayanıyor krem zaten üstünde de yazar suya da oldukça dayanıklı tabi her cilt için etkisi farklı olabilir ama ben kendisinden oldukça memnunum sadece makyaj yapmadığım ve sıcakta yüzüm çok fazla terlediği için biraz yağlı hissedebiliyorum ama zannediyorum ki bu da benden kaynaklı bir problem belki bu nedenle farklı bir krem düşünebilirim...25

kızlar güneş kremi olarak tavsiye edeceğim marka daylong hem daha çok emici özlelliği var hemde yüzünde beyaz ve yağlı bir his bırakmıyor tavsiye edebilirim

uv filtreli gündüz nemlendiricisinden yana yüzüm hiç gülmedi ya,artık korkuyorum almaya :KK43:

islandcım,
msjını gördüm..çok tşk ederim ilgine, bilgilendirmene. evet ramak kala yanlış bir iş yapıyordum! Allahtan kadifelere madifelere girmeden el koydun olaya.. az önce siparişi yaptım! yağlı ciltler olanından. tek fark 30 faktör olanından aldım.
umarım memnun kalırım.

kullandıktan sonra duygu ve düşüncelerimi bu kürsüden dile getireceğim arkadaşlar:p
esen kalın:pp
canim merhba kulandn mi gunes kremini,benim acilen almam lazlgm gecen sene sebamed kullandm karma bir cildm var yaglandrdi,gunesten lekelr buyumeye bsladi acil cevap :))))

Sebamed diyorum baskada bisi demiyorun gunes kremlerinde kokisuda cok guzel korumasida

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

la roche posay anthelios 50+ aldım, üç gündür hayalet gibi geziyorum:KK53::KK53: ha bunu sürmüşüm ha yağ, bari makyaj bazı olaydı o da yok:KK53::KK53:

avene legere 20 yetersiz, güneşte çıkan kırmızı oluşumlara engel olamıyor, zaten asıl amacıda güneşten koruma değil gerçi

yine en iyisi Coppertone Forte Plus Spf 50, ama o da göz altıma sürmediğim halde, acayip göz yakıyor, ne alacağımı şaşırdım, BABE diyorlar ama ona da kimi iyi kimi kötü, demiş, deneme yanılma uğraşırken cebi boşaltıyoruz:KK53::KK53:

kizlar banada bi gunes kremi onerin beyazlik birakmiyacak bisi ariyorum bi kac marka aldim ozellikle cosmed aman uzak durun yogurt gibi beyazlik birakiyoru güneş kremi hangisini aliyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben coppertone +50 kullanıyorum.ve çok memnunum.yağsız olduğu için suratı parıl parıl yapmıyor (karma bi cildim var) beyazlıkta bırakmıyor.hatta anti-aging ve antioksidan özelliğinden dolayı vazgeçmeyeceğim bir krem.

Ben coppertone +50 kullanıyorum.ve çok memnunum.yağsız olduğu için suratı parıl parıl yapmıyor (karma bi cildim var) beyazlıkta bırakmıyor.hatta anti-aging ve antioksidan özelliğinden dolayı vazgeçmeyeceğim bir krem.
bende sebamed kullandm ama en cok coppertone'i sevdm nemlendırıyor koruyor su bazlı yaglı görunum yok bırde benım yuzumude toparladı sıkılastırdı:KK51: sanki bırde bende güneş sonrası nemlendırıcısi var oda harıka karma cildim var sivilceli genelde sebamed daha çok sıvılce yapmıstı bunu kullandıgımdn berı hiç sivilce yapmadı uyum sagladı cildime cilt tipnize göre güneş koruyucu almalısınız konu sahibesi:KK51:

la roche posay kullanıyorum cildime uygun olan serisinden ve kesinlikle öneriyorum :KK70:bir de renkli tinted olanını daha çok beğeniyorum cilde hafif canlılık katıyor

bende sebamed kullandm ama en cok coppertone'i sevdm nemlendırıyor koruyor su bazlı yaglı görunum yok bırde benım yuzumude toparladı sıkılastırdı:KK51: sanki bırde bende güneş sonrası nemlendırıcısi var oda harıka karma cildim var sivilceli genelde sebamed daha çok sıvılce yapmıstı bunu kullandıgımdn berı hiç sivilce yapmadı uyum sagladı cildime cilt tipnize göre güneş koruyucu almalısınız konu sahibesi:KK51:
aynen benim de cildimi sıkılaştırıyor.nemlendiricisini hiç denemedim.deneyeyim =)

ben sebamed kullandım malesef korumadı vichy de coppertone bunlarda korumadı ama 2 yıldır kullandığım bioderma photoderm mineral 50 spf çok memnunum

canım bende 2 iyi ürün var
solante acnes tınted(güneş kremi akneli cilter için) Dışarı çıkarken sürüyorum tüm cilt tenlerine uygun standart. Lekeleri kapatıyor ama öyle olağanüstü bir şey bekleme mermer gibi olmuyor ama ben beğeniyorum. Çok sürersen çamur gibi pütürleniyor haberin olsun (TECRÜBEYLE TESPİT) ama ilk başta cildin yağlı gibi gözüküyor haberin olsun dışarı çıkmadan 20 dakika önce sür :) bundan daha iyi bulduğum bir ürün vara aknıcare cream bu ürünü çok seviyorum cilt tonunu eşitediği gibi lekeleri baya geçiriyor ha sürmüşsün ha sürmemişsin dibinden bakmadıkça kimse anlayamaz:) Kokusunuda beğeniyorum ikiside 100 küsürdü tam net hatırlamıyorum bence ikisinide al. Mesela okula giderken falan ikinci yazdığımı kullanıyorum sonuçta o kadar güneşe maruz kalmıyorum ama dışarı çıkarken kesinlikle birincisini kullan süper:)

Bu sene La Roche Posay ANTHELIOS XL aldım çok fikrim yok ama yüzde beyaz bırakmıyor ve emilimi güzel karma ve yağlı ciltler içinmiş aslında benimki kuru ya yakın karma bakalım hayırlısı inş memnun kalırım

X