Cilt Bakımı Ürünleri Güneş koruyucu olarak ne marka önerirsiniz

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Arkadaşlar ya.. öneriler doğrultusunda hangi marka güneş kremi alacağımı karar verdim ama.. aynı markanın aynı adla bikaç çeşidi olduğunu görüyorum internetten. ((islaaaand duy beni:)lütfen tez zamanda çevrim içi ol yaa!)) :)

SORU:
La RochePosayın aynı adla aynı koruma faktörüyle üç ayrı koruma ürünü var. Yağlı, kumrala dönük, alerjik yüzüm için hangisini alayım?

- ANTHELIOS XL SPF 50+ Ultra Akışkan
- ANTHELIOS XL SPF 50+ Kadifemsi
- ANTHELIOS SPF 50+ KREM

Canım giremedim 2 gündür kusuruma bakma umarım almamışsındır özeline de gönderdim linki oradan bak benim kullandığımın tam olarak adı: La roche posay fluid extreme anthelios xl yağlı ciltliysen kesinlikle bunu al. kadifemsi falan demişsin o parlama yapar büyük ihtimal.
Zaten eczaneye yağlı ciltler için olanını istiyorum dersen direk bunu verir sana.kaydirigubbakcemile5

Canım giremedim 2 gündür kusuruma bakma umarım almamışsındır özeline de gönderdim linki oradan bak benim kullandığımın tam olarak adı: La roche posay fluid extreme anthelios xl yağlı ciltliysen kesinlikle bunu al. kadifemsi falan demişsin o parlama yapar büyük ihtimal.
Zaten eczaneye yağlı ciltler için olanını istiyorum dersen direk bunu verir sana.kaydirigubbakcemile5

islandcım,
msjını gördüm..çok tşk ederim ilgine, bilgilendirmene. evet ramak kala yanlış bir iş yapıyordum! Allahtan kadifelere madifelere girmeden el koydun olaya.. az önce siparişi yaptım! yağlı ciltler olanından. tek fark 30 faktör olanından aldım.
umarım memnun kalırım.

kullandıktan sonra duygu ve düşüncelerimi bu kürsüden dile getireceğim arkadaşlar:p
esen kalın:pp

merhaba..
güneş koruyucumu değiştirmek için araştırma yaparken bu pek fedakar paylaşım sitesini gördüm ve üye oldum az önce:)

la roche hakkındaki övgü dolu sözler üzerine bi sorumu/sorunu dile getireyim dedim:

cappertone kullanıyordum ben (face+body)..
cildim (t bölgem) oldukça yağlı. parlama/terleme yapıyor. beyaz beyaz küçük şeyler de türemeye başladı!.. bu nedenle değişime karar verdim. bu işelrden anlayan biri güneş koruyucularını dikkat et yüz ve vucut için ortak olanlardan alma, onlarda yağ oranı daha yüksek dedi..

şimdiiiii.. "la roche posay anthelios xl fluid extreme" çok tutmuş sitede, internetten araştırdım bu ürün de face+body.. acaba yalnız yüz için olanı var mı? diye baktım: "la roche posay creme tinted" adıyla bişi buldum. bu ürün hakkında diyecek bişeyi olan var mıııı?

ya da face+bodt olsun sen dediğimizi yap mı diyosunuz? gidiym alıym mı"la roche posay anthelios xl fluid extreme" i?

yardımınıza pek muhtaç, yeni yetme kullanıcı:)

Canım merhaba bende yeni aldım sayılır cappertone forte 50 faktör bana çok iyi geldi nemlendirici bile sürmüyorum bakım yapıyor çok hoşuma gitti benim ne kadar süre kullandın benim de içime kurt düştü şimdi :gitme:

islandcım,
msjını gördüm..çok tşk ederim ilgine, bilgilendirmene. evet ramak kala yanlış bir iş yapıyordum! Allahtan kadifelere madifelere girmeden el koydun olaya.. az önce siparişi yaptım! yağlı ciltler olanından. tek fark 30 faktör olanından aldım.
umarım memnun kalırım.

kullandıktan sonra duygu ve düşüncelerimi bu kürsüden dile getireceğim arkadaşlar:p
esen kalın:pp

Haydi hayırlısı tatlımkaydirigubbakcemile5
Bekliyoruz yorumlarını.:eek:

Canım merhaba bende yeni aldım sayılır cappertone forte 50 faktör bana çok iyi geldi nemlendirici bile sürmüyorum bakım yapıyor çok hoşuma gitti benim ne kadar süre kullandın benim de içime kurt düştü şimdi :gitme:

Hacer,
Eğer cildin yağlı değilse sorun olmaz. kapurton iyi bi marka, koruyucu olarak. Benim kullandığım face+body idi ki bu yağ oranını yükseltiyor. Seninki belki sadece yüz içindir o zaman çok sorun olmaz..

Hacer,
Eğer cildin yağlı değilse sorun olmaz. kapurton iyi bi marka, koruyucu olarak. Benim kullandığım face+body idi ki bu yağ oranını yükseltiyor. Seninki belki sadece yüz içindir o zaman çok sorun olmaz..

Evet canım benimki yüz için çok memnunum şu anda cildim de kuru saol bilgilendirdiğin için :enbuyukkk:

Ben avéne kullanıyorum çokda memnunum.Benim cildim çok hassas lekelerimde var sebamed kullandım birara o da iyi ama avéne'nin üzerine tanımıyorum.

slm benim kullandığım bir ürün var ve çok etkili eğer istersen ürün hakkında sana bilgi verebilrim.herbalıfe gündüz losyonu korum afaktörlü ve en önemlisi %100 bitkisel.ve mükemmel bir ürürn.dilersen bana ulaş sana ürün le ilgili detaylı bilgi verebilrim.0507 217 93 17 funda

Başka yerde de reklam yapıp telefon numarası vermişsiniz tanıtım vs.tlfn numarası vermek yasak sitede.Ceza almadan belirteyim dedim...

:)
Eveeeeeeet.. Bikaç gündür kullanıyorum. Parlama yok, terleme yok, yağlanma yok! Son derece akışkan, pürüz yok, toplanma yok, birikme yok.

siteye, la roche posaya, ilgi gösteren arkadaşlara ve özellikle island'a çok teşekkür ederimm..

Eveeeeeeet.. Bikaç gündür kullanıyorum. Parlama yok, terleme yok, yağlanma yok! Son derece akışkan, pürüz yok, toplanma yok, birikme yok.

siteye, la roche posaya, ilgi gösteren arkadaşlara ve özellikle island'a çok teşekkür ederimm..

Güle güle sürüştür canım çok sevindim memnun kalmana az para değil sonuçta, işe yarasın biraz...:eek:

bende la roche posey 50 faktörlük oldim ama cildim yagli oldu ve parliyoda acaba cok mu sürüyorum
bende coppertone almayi düsünüyorum ama almanyada bulamadim

bende la roche posey 50 faktörlük oldim ama cildim yagli oldu ve parliyoda acaba cok mu sürüyorum
bende coppertone almayi düsünüyorum ama almanyada bulamadim

Canım çok sürüyor olabilirsin. Bir de kullandığın koruyucunun tam olarak adı ne? Fluid extreme olması lazım yağlı ciltler için.

slm kizlar ben benim yogun ilac tedavisi sonucu cilt kanseri riskim var gunes yasak ve yaz kis gunes kremi kullanmaliyim (avrupada yasiyorum) dr larimim yazdigi 2 cesit var bunlarin haricinde kullanamam cok onemli hastaligimdan dolayi 6 yildir kullaniyorum ve tam etkili 1.LA ROCHE POSAY 50 faktor anthelios xl renkli fondoten gibi 2.daylong yuksek faktorlu bunlar super

selam kızlar ben seba med kullanıyorum en yüksek faktörlüsü..
ama şöyle cildimi yağlı gibi göstermyen bişey istiyorum fikir veren olursa sevinirm:kedi:
benim de çillerim var ve cildim şeffaf gibi görünür hassastır yani..oyüzden yaz kış kullanıyorum kafamçokkarıştı

valla ben sebamed den çok memnunum..45 faktörlüsü bana iyi geliyor..egenin sıcağında 1 hafta tatil yaptım..ne bir yanma ne bir batma hiçbi rahatsızlık duymadım..
öyle yağlı bi görünüm yaratmadı ama cilt tipine göre de değişebilir tabii.

valla ben sebamed den çok memnunum..45 faktörlüsü bana iyi geliyor..egenin sıcağında 1 hafta tatil yaptım..ne bir yanma ne bir batma hiçbi rahatsızlık duymadım..
öyle yağlı bi görünüm yaratmadı ama cilt tipine göre de değişebilir tabii.
aslında benmde bugüne kadar kullandıklarım içinde en iyisiydi sebamed..ama ben böyle nemlendirici krem gibi sürdünmü tabaka oluşturdan dağılan bişey istiyorum..bunu sürünce önce yohurt sürmüş gibi oluyorum resmen kıvamı biraz yogun yani..sonra geçiyor ama başka bişey bulsam onun dengi deneyebilirim..

arkadaşlar bioderma güneş koruyucu kullanın en iyisi bu yağsız ve güneş lekelerini ve yaşlanma önleyici yaz kış kullanabilirsiniz...

X