Maske Tarifleri Güzellik uzmanı çok kolay bir tarif verdi şaşırdım

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
lütfen birisi bana reçeteyle satılıp satılmadığını söylesin evden çıkmadan fiyatıda nekadar bilsem.... hemen cıkıp alıcam...

bepanthene 2 ytl civarı
bepanthene plus 2.5 ytl'ye aldım bugün
madacosoll da sordum 5-6 arası imiş ama eczanede yoktu.
contractubex da iyiymiş eczacıya sordum fakat pahalı ama yukarıda arkadaşın dediği gibi emekli sandığı ödüyor sanırım.ama eczacı bu kremi ancak uzman doktor yazabiliyor dedi.bilgilerinize.

contractubex'e bugun başladım,burnumdaki dikiş izini yok etmesi için doktorum verdii...sivilceye iyi geldiğini bilmıodum süriim bari sırnaşık şey
fiyatı 56 ytl, emekli sandığı ödüyor kremi ...

benim de elimde bir dikişim vardı doktor bunun için vermişti
ama ben amacı dışında kullanmayı tercih ettim ve çok da iyi ettim :icecream:
bu arada ben 47 yetaleye almıştım

bu karışımı kullanan arkadaşlar lütfen sonucunu yazarmısınız.Ben halen meraktayım......

ben 1 haftadır kullanıyorum ama sonuç hakkında yazabilceğim pek bişi yok...yani emin diilim şimdilik... :1no2:

Ben 1 haftadır bepanthene sürüyorum sivilcelerin üzerine.
Cilt yenileyici krem olmasına rağmen sivilcelerim geçmedi.Kızarıklığı azalıyor sürünce sadece.Benim cildim bi garip gerçi,sanırımdermatoloğa gitmenin vakti geldi.Çıkan sivilce geçmiyor kalıyor:teselli:

:kızgın::kızgın::kızgın:

dün aldım bu kremleri gece ve bu sabah sürdüm yarm saat snra yıkadm cildim çok yumusadı lekeleride gecirirse ne mutlu bize:)

Ben 1 haftadır bepanthene sürüyorum sivilcelerin üzerine.
Cilt yenileyici krem olmasına rağmen sivilcelerim geçmedi.Kızarıklığı azalıyor sürünce sadece.Benim cildim bi garip gerçi,sanırımdermatoloğa gitmenin vakti geldi.Çıkan sivilce geçmiyor kalıyor:teselli:

:kızgın::kızgın::kızgın:

Sivilcelerini Bepanthen gecirmez ki :). Sivilce gectikten sonra lekesini duzeltmeye yardimci olabilir. Clearasil Akut sivilce kremi kullan sadece o noktalara. Max. uc gunde gecirir.
Bepanthen ve Madecassol cilt hücrelerini yenileyici kremler. "Tedavi" amacli kullanim icin elbette ve faydalarini ben de gordum. Birinde itir cicegi var :)
Ama kozmetik krem olarak surekli elbette kullanmam. Yüz ve vucut derisi bile baska. Farkli bakim istiyor. Hele goz cevresi, o bile ayri.
Dermatologa gidip "kendi cilt tipine" gore bir oneri al. En dogrusu. Ustelik bir defada ogreniyorsun. Deneme tahtasi yapmamizdan iyidir cildimizi :)

Sivilcelerini Bepanthen gecirmez ki :). Sivilce gectikten sonra lekesini duzeltmeye yardimci olabilir. Clearasil Akut sivilce kremi kullan sadece o noktalara. Max. uc gunde gecirir.
Bepanthen ve Madecassol cilt hücrelerini yenileyici kremler. "Tedavi" amacli kullanim icin elbette ve faydalarini ben de gordum. Birinde itir cicegi var :)
Ama kozmetik krem olarak surekli elbette kullanmam. Yüz ve vucut derisi bile baska. Farkli bakim istiyor. Hele goz cevresi, o bile ayri.
Dermatologa gidip "kendi cilt tipine" gore bir oneri al. En dogrusu. Ustelik bir defada ogreniyorsun. Deneme tahtasi yapmamizdan iyidir cildimizi :)

Sağol canımyerimseniben
Canım bu CLEARASIL AKUT kremi eczanelerde mi oluyor?
Nerede bulabiliriz?:uhm:

Sağol canımyerimseniben
Canım bu CLEARASIL AKUT kremi eczanelerde mi oluyor?
Nerede bulabiliriz?:uhm:

TR'de su an nerede var tam bilemiyorum. Yurtdisindayim. Ama bulursun. Resmini buldum asagida. Bahsettigim urun olmasa da olur. Belki baska biri vardir.
http://urun.gittigidiyor.com/CLEARA...e-sivilce-den-kurtul_W0QQidZZ8087491#aciklama

Tabii bu sadece tek tük sorunlu sivilcen varsa kullanilacak bir sey. Adi ustunde akut. Eger biraz daha fazla problemin varsa cilt doktoruna sor muhakkak.
Benim ekseri her ay suratimda cikar ikiser, ucer. Bu kremle uc gune kalmadan iltihap gecer. Sonra da Bepanthen vs ile kizariklik izini geciririm. Tekrarliyorum bepanthen kozmetik degil. Yara kremi :)

Selamlar!

Ben dün aldım ve bu sabah ikinci kez kullandım ama eminim iyi gelecek çünkü cildim acayip yumuşadı parladı daha ikinci kullanışımda, herkese tavsiye ederim, harika birşey.

arkadaslar karısım hakkında guzel yorumlar yazılmış ama göz altı için uygulanacak olan karışımda ben biraz takıldım?
kullanan var mı?
bilgilendirebilir mi?
paylaşım için teşekkurler ellerıne sağlık

bende aldım isimlerini bende deneyeceğim genelde doğal ürünlereden yanayım ben kızlar bende bir tarif vereyim
bildiğimiz maya varya yaş maya yada kuru maya onu ılık su ile ıslatıp maske yapıyorum çok iyi oluyor tavsiye ederim

Ben evde bepanten plus buldum, madecassolda buldum hepsi bende varmış zaten, evde bebebk olunca temkinli olunuyor..... Bu madecassol merhemle bepanten merhem denilmiş ama benim bildiğim merhamin yağ oranı kreme göre daha fazla, merhem cildi yağlandırıp sivilceye yol açmazmı acaba, cildim zaten karma bir cilt bazı yerleri yağlı yani.Ben sabah bepantene plus kremi yüzüme sürüp evden çıktım ama merhemleri kullanmakta biraz kararsızım siz ne dersiniz kullanayımmı acaba?fisfisfis

Edanaz doğru söyluyor arkadaslar bepantenleri bende kullanıyorum. cilt dr um verdi.roaccutane ıle yazmıstı. o ilaç olmasa sokaga cıkamam.

X