Maske Tarifleri Güzellik uzmanı çok kolay bir tarif verdi şaşırdım

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
BU BEPANTENİ DUDAKLARIM ÇOK ÇATLAYIP SOYULDUGU İÇİN KULLANIYORUm çok memnunum.Ama + olarak dudaklarım silikonlu gibi oldu ayol :KK70: aysun kayacı gibi oldu dudaklarım.

2 hafta oldu bu karışımı kullanmaya başlayalı...cildim hassas...ve 2. haftanın sonunda sivilceler başladı... :1no2: önceden daha az vardı yaw... benneyaptımki

canlarım herkesin cilt tipi farklıdır herşeyi uygularsanız içinden çıkılmaz bir hal alır
madem kozmetik ürünler iyi değil niye piyasadalar niye kullanılıyo
arkadaşta sivilce yapmış içinde leke açıcı varmış bide bunu hassas bi cilt yapsa Allah muhafaza sonunu bile düşünmek istemiyorum
bunları nerden bildiğimi sorarsanız ben üniversiteyi bu bölüm üzerine okudum ve bu sektörde bir müddet çalıştım
sadece bilgi vermek istedim sevgiler ve saygılar

Edanaz doğru söyluyor arkadaslar bepantenleri bende kullanıyorum. cilt dr um verdi.roaccutane ıle yazmıstı. o ilaç olmasa sokaga cıkamam.

roaccutane cildi çok kuruttuğu için önermiş doktor doğru çok kuru olması lazım cildin kullanabilmek için
a.s.

bepanten yüzde tüylenme yapıyor yaa! Saç çıksın die bepanten sürülüo mantıklı da zaten aman bence hiç başlamayın ben pişman oldum zaten cogu yerde de aynısı yazıyor..

arkadaşlar geçen izmirde yeni karamürsele gittim orda güzellik uzmanları ve doktorlar vardı. bir tanesi bana ne dedi biliyormusun okadar pahalı ürünler alıyorsun yararını görüyormusun bari,? onun yerine eczaneden bepanten plus krem, bepanten merhem, madacasoll al hesini boş krem kabında karıştır. sabah akşam sür bakalım yüzüne dedi. bende ne faydası var dedim? hücre yenileyici krem bunlar dedi. hemen dediğini yaptım. zaten madacosoll leke tedavi edici diğerleri hücre yenileyici dedim kadın doğru söylüyor galiba? size aktarmak istedim
edanaz bende uygulamak istiyorum bu karışımı ne kadar zamanda etkisi görünüyor beni bilgilendirirmisin
:uhm::uhm:

ben pek cildimle uğraşmam ama
contractubex diye bir merhem var,
dikiş,ameliyat ,yanık ,sivilce izlerini geçiriyor,
gece yatmadan önce sürüyorum yüzüme.
gündüz de bepanten merhem sürüyorum, maşallah diyeyim
cildim çok pürüzsüz. şiddetle öneririm!!!
tüğlenme sorunu falan da yok.

peki bu contractubex sağlık ocağına yazdırabilirmiyim.kafamçokkarıştı ufff..yarımcı olursan cok sevinirim

bepanten yüzde tüylenme yapıyor yaa! Saç çıksın die bepanten sürülüo mantıklı da zaten aman bence hiç başlamayın ben pişman oldum zaten cogu yerde de aynısı yazıyor..

gerçekten yüzde tüylenmemi yaptı hadi ya.bende cok heveslenmıstım yaaÇok üzgünüm çoook

zümrütcüm bu hem benim de farkettiğim birşey, hem de google a BEPANTEN TÜYLENME falan yaz çıkıyo bir sürü yazılar. Ordan okursun canım. Elma sirkesi ni sulandırarak yüzüne sür güzel oluyor baya ama senin cilt problemn ne?

HII birde şunu unuttum. bayan göz altı için kullandığın bişey varmı dedi hayır daha henüz kullanmıyorum bişey şikayetimde yok dedim eğer düşünürsen onada fazla para vereceğine nivea göz altı kremin içine eczaneden kapsül olaral e vitamini al kremin içine içine boşalt karıştır ve sür dedi bunuda ablama söyledim o çok memnun kaldı eczaneden evitamini kapsül almış 5 ytl fiyatı zaten kapsülün içinde e vitamini yağı var delip bolatmş kremin içine çok memnunmuş arkadaşlar bunuda size aktarayım dedim

edanazzz sana çok tşk ederim. elimde nerdeyse bin tane göz çevresi kremi vardı. çok para vererek aldıklarımda içine dahil olmak üzere memnun kalmadım. makyaj yaptığım için ister istemez göz çevrem tahriş oluyor. elimde niveanın bi göz çevresi kremi vardı ve gözüme batıp duruyodu nerdeyse atacaktım, çünkü elimin altında bin tane şey bıktım artık. bide evigen ampül. aman dedim ne çıkar yap gitsin.... amanınnn sabah kalktım belki inanmıcaksın ama göz çevrem okadar aydınlıktıki soluğu forumda aldım hemen yazdım sonucu.bu arada bir haftadır uyku düzenim mahvolmuştu çünkü nerdeyse sabaha karşı yatıyodum ders çalışmaktan.ya cidden bu çok güzel bi şey .... tekrar tşkler....kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
35yaş üstü olgun ciltte bir sonuç alınabilecegini sanmıyorum leke tedavisinde lekenın ve cildin taze olması önemli kriter madecassol gunes ve gebelik lekelerınde etkili leke tipi olarak her ikisi aynıdır

35yaş üstü olgun ciltte bir sonuç alınabilecegini sanmıyorum leke tedavisinde lekenın ve cildin taze olması önemli kriter madecassol gunes ve gebelik lekelerınde etkili leke tipi olarak her ikisi aynıdır

HII birde şunu unuttum. bayan göz altı için kullandığın bişey varmı dedi hayır daha henüz kullanmıyorum bişey şikayetimde yok dedim eğer düşünürsen onada fazla para vereceğine nivea göz altı kremin içine eczaneden kapsül olaral e vitamini al kremin içine içine boşalt karıştır ve sür dedi bunuda ablama söyledim o çok memnun kaldı eczaneden evitamini kapsül almış 5 ytl fiyatı zaten kapsülün içinde e vitamini yağı var delip bolatmş kremin içine çok memnunmuş arkadaşlar bunuda size aktarayım dedim

canım bu göz altı morluğunada iyi geliyormu sadece nemlendiricimi??????

kızlar bugün madecassol merhem ve bepanthen krem (epitelizan-sikatrizan) aldım ikisini kariştircam da bide evicap e vitamini kapsül kırayım mı ki karişimin içine bende de çok az lekelenme var bide cildim gerçekten kuru ne yapsam ki bilgisi olan varmı?bu şekilde kullanan yada?

bende 3 haftadır bepanhten kremi kullanıorum ii geldi gibi gercekten tüylenme yapıormu kıslar lütfen bilgisi olan yassın tsq ler

ben çok paralar harcadım bu uğurda...
ama anladım ki bu kadar para harcamaya değmiyor...
denemekte fayda var bence bunlar daha etkili...

bu karışım sadece göz altı için mi yoksa göz çevresi kırışıkları için de kullanabilir miyiz
göz çevremde kırışıklıklar çıktı onları bu yöntemle giderebilir miyim:uhm::uhm:

madacasoll krem cilr kremidir fakat içinde kortizon vardır bu nedenle yara ve morlukları çabuk iyileştirir.
Ayrıca yaraların üzerine bile çok az sürülmesi gereken bir kremi nasıl yüzünüze sürmenizi tavsiye edebilir uzman gerçekten anlamadım.Kortizon böbrekleri çürütür.Aman dikkat.Araştırmadan kullanmayın.

evt ben de tavsiye üzerine kullanmıştım medicassol ve bephantene karışımını ama başka bir arkadasım yüzde tüylenme yaptığını söyledi korkup hemen bıraktım :KK43: acaba gercekten böyle bir yan etkisi var mı?

arkadaslar kotızonlu ılacların cok cıddı etkılerı olabılır onun yerıne sadece bepanten kullansanız dahı yeterlı olur. lekelı cıltlerde elma sırkesının ıse yaradgını da cok duymustum.

X