hadısenın ıgrenç ötesı kıyafetı

:1shok:anaa hadisenin dudusu görünmüş peey yavrim peeyyy şarkıdan almasakta elin gavur adamlarından oy alırız -tatlicadiarzu-

Ben diksem bundan bin kat iyi dikerdim :dilcikar:

Çünkü model çok sıradan kumaşta öyle üstüne yaptıkları işlemelerde aynen

Yani felaket değil ama yarışma için çok sıradan kaydirigubbakcemile2

Ayrıca hadisenin göbek çıkmış gibi geldi şakkıdı

onu giymem bunu giymem, bunumu beğenmiş bende dedim bu böyle konuşuyo kimbilir nasıldır süper olur hrhalde. ama fosss çıktı.

valla bende biraz önce haberlerde izledim, inanamadım

hiç mi kimse dememiş bu kıza kıyafetinin basitliğini ve sıradan bir dansöz kostümünden farksızlığını
hadiseden çok umutluyduk
kostümününde 10 numara olduğunu düşünürken, büyük bir hayal kırıklığı oldu-tatlicadiarzu-

kıyafette biraz seksapalite olmalıydı tamam ama bu kadar teşhire orasını burasını bu denli göstermesine ne gerek varmış, dozunu fazlasıyla kaçırmışlar, basitlikten öteye gidememiş:kızgın:

güzel diil kadife sanırım kostüm bide içinde kilotmu taytmı heryer meydanda..:kızgın:.

bu irenç kadınmı temsil edecek bizi..:1closedeyes:

merhablar arkadaslarr taş işlemeli kıyafeti ben giymem demişti hadise bi röportajında öyle bi kıyafetten haberı olmadıgını ve asla kumaşı olmayan bi kıyafet giymiyceni söylemiştii

birde evet kilo almış ama hadise nerden baksanız 38-40 beden birii ee yapılan kıyafette niyeyse 36 beden hazırlanmış ee o cüsseye 36 beden giyersee etler fışkırıverirr göz var nizam var hiçmi bakmıyor aynayaa yahuu

ayrıca o tene kırmızı gitmemiş beyaz olmalıydı bencee kusurlarınıda kapatmalıydı umarım saçlarını dalgalı ve açık yapar bari ordan yırtarız

X