Hafta hafta gebelikte karnınızdaki bebeginizin kilosu nedir ?

Kizlar bizimkisi çok mu minicik ne. Daha 15 mm boyu ve 2 gr ağirliği dr hesapladiği yaşa göre 8 hafta 3 günlük

son yazdığımda malesef yanlış söylenmiş bana.oysa ben 1800 e bile şaşırmıştım.6 gün önce kendi dr um söyledi:2600 gr:)))))))))

biz 13+1 haftaligiz ve intten arastirdigime gore bu haftalarda 45 gr. olmasi gerek...

yaa benm de 8+6.en son gittigimde 13 gün önce 11 mm di.acaba şimdi ne kadar olmustur cok merak ediyorum.bilen varmı.

benim kızımda 35+2 günlük,3 gün önce 2700 idi...boyuda 47 cm..hem babası hemde ben uzun boyluyuz...

ya benim 16+4 te 155 gramdı...bidaha ki randevum ayın 13 ünde kaç olucak bilmiyorum ama annem çok küçük hiç kendine bakmıyosun diyo...tecrübeli olanlar bana yol göstersin lütfen...gerçekten küçük mü?

ya benim 16+4 te 155 gramdı...bidaha ki randevum ayın 13 ünde kaç olucak bilmiyorum ama annem çok küçük hiç kendine bakmıyosun diyo...tecrübeli olanlar bana yol göstersin lütfen...gerçekten küçük mü?

16+4 yani 17. haftada bebekler ortalama 150 gr olur canım. gayet normal. ayrıca o haftalarda 4. ayda oluyorsun 2 kilo olacak değilya. boşuna endişen olmasın. herşey yolunda görünüyor.:nazar:

teşekkürler kızlar içimi rahatlattınız amasweet_drop 15+6 da 201 gr diyo,benim kız biraz sıska olcak galiba...

28 haftalık bebeğim 1250 gr olmuş :nazar::nazar::nazar: bugün öğrendimopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan çok şükür ki doktor harika gidiyor dedi:nazar::nazar::nazar:

X